Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Катализатори

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега аз имам от голф 3, опел вектра 1.6, корса 1.4 и от форд ескорт комби 1.5, кви пари ще дадеш за тия четирите! Драсни едно л.с.

    Коментар


      #17
      Колко даваш за Пунто 1.2 75, работещ не запушен катализатор!
      Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
      Втората......пак същата!
      (_-_)______////_______(_-_)
      Punto75-Вече на жената!
      Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

      Коментар


        #18
        Колега, имам от Типо 1.4 Какви парички ще ми дадеш?Пусни един Л.С.
        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
        BMW X3 3.0D Aut

        Коментар


          #19
          Такъв от Браво 1.4 12V ?
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            #20
            От HGТ?

            Коментар


              #21
              Нямам такъв, ама ми е интересно колко струва

              Коментар


                #22
                Колега с риска да не харесаш това което съм написал все пак ще си кажа "спамското мнение" Чудесно е че си намерил начин да изкарваш пари...., но ми е много странно тези колеги които си демонтират катализаторите и на тяхно място слагат резонатори, толкова ли са го закъсали за пари и не мислят какво правят....или не знаят какво е катализатор и как действа, в което силно се съмнявам.....Възмущавам се защото всеки гледа парите, а никой не мисли какво би станало ако всички коли си махнат катализаторите например в София, Пловдив или Варна....ми че тоя въздух нали ние го дишаме...Далече съм от мисълта че капка в морето нищо не променя....т.е. дали в тези градове ще се движат още 20 или 30 коли без катализатори....По скоро въпроса е принципен. Надявам се да не се обидиш - нищо лично.....ПС: има и изключения - за тоталки или коли на части е по-различно разбира се, но понеже и аз познавам един такъв предприемач, при който идват с коли в движение (най-много автоджамбази) та затова се включих.....

                Коментар


                  #23
                  Buch, ти ме шокира. Никога, ама НИКОГА не съм си помислял да си сваля катализатора заради "далаверата" с изкупната цена. Работата е, че идва ден в който този катализатор приключва земния си път, започва да мирише и да пречи на двигателя. Тогава идва на помощ колегата, който и пари дава за него, а аз слагам резонаторно гърне, щото 4-цифрена сума за нов не ми е по джоба. Тук нещата се разделят: от една страна е страшно глупава постъпка да разкараш работещ катализатор за да изкяриш някой лев. От друга страна обаче колко са тия, които биха си сменили катализатора с друг и то нов? А ти от тях ли си? Ако да - евалла, аз си признавам, че в момента няма как да стане номера при мен.
                  Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                  Коментар


                    #24
                    Buch написа:
                    Колега с риска да не харесаш това което съм написал все пак ще си кажа "спамското мнение" Чудесно е че си намерил начин да изкарваш пари...., но ми е много странно тези колеги които си демонтират катализаторите и на тяхно място слагат резонатори, толкова ли са го закъсали за пари и не мислят какво правят....или не знаят какво е катализатор и как действа, в което силно се съмнявам.....Възмущавам се защото всеки гледа парите, а никой не мисли какво би станало ако всички коли си махнат катализаторите например в София, Пловдив или Варна....ми че тоя въздух нали ние го дишаме...Далече съм от мисълта че капка в морето нищо не променя....т.е. дали в тези градове ще се движат още 20 или 30 коли без катализатори....По скоро въпроса е принципен. Надявам се да не се обидиш - нищо лично.....ПС: има и изключения - за тоталки или коли на части е по-различно разбира се, но понеже и аз познавам един такъв предприемач, при който идват с коли в движение (най-много автоджамбази) та затова се включих.....
                    Аз те покрепям , и според мен не би трябвало да се махат катализаторите, било то за пари или мощност , ако не ти прави проблем не го барай , ако ти прави и имаш възможност , ами смени го . Махайки го не правиш само на себе си проблем ами и на другите. Нали всички като почнат да си ги махат ще настане егати смрадта , най-малкото защото автомобилите се увеличават и ако стане практика... И децата и всички го дишат това ..
                    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                    Коментар


                      #25
                      Колега, имам от Брава 1.6Какви парички ще ми дадеш?Пусни един Л.С.
                      Fiat Brava 1.6/16v103SX

                      Коментар


                        #26
                        КОЛЕГИ, В ФОРУМА НА ФОРД ПИШЕ, ЧЕ МОЖЕ НА ПАРОСТРУИКА ДА СТАНЕ КАТО НОВ АЗ НЯМАМ, НО НА БАЩА МИ НА ФОРДА ДАДЕ ДОБЪР РЕЗУЛТАТ.
                        karam fiat 1992 tempra karburator
                        0889340995

                        Коментар


                          #27
                          Утре ще махам моя на Мареата дай цена и кажи как ще стане фатката, с куриер ли с какво?
                          Fiat Marea SX 1.6. 16V '98
                          Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V '99

                          Коментар


                            #28
                            Тоя пуска само ухилени емотикони и не отговаря на запитванията...
                            Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                            Коментар


                              #29
                              катализатори

                              msi написа:
                              Тоя пуска само ухилени емотикони и не отговаря на запитванията...

                              Коментар


                                #30
                                ОТ Брава 1.6/103 1999 цена
                                Fiat Brava 1.6/16v103SX

                                Коментар

                                Working...
                                X