Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.9ЖТД срещу Астара и Кадет ХЕ, БМВ 328 и фиеста

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    vsd написа:
    Митак, колко мм3 нафта пръскаш между 3000 и 4500 оборота?
    За да отговоря най-точно, около 1450 бара налягане и времето мисля беше към 1050, не са пред мен стойностите в момента, че съм на работа. Като след 4000 оборота почвам да намалям горивото леко.Иначе съм задал като макс стойност 90мм3, дюзите са от ЖТД100, но колко пръскат реално ... все пак не са нови! Колата е с оригинален кулер и на 1.7-1.8 бара и попропушва.
    FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

    Коментар


      #92
      А аванса колко е? 90мм3 си е доста нафта
      FIAT Bravo JTD GT '99

      Коментар


        #93
        vsd написа:
        А аванса колко е? 90мм3 си е доста нафта
        При 4000 оборота 22.8Реално незнам пръскат ли 90мм3, дюзите не са перфектни със сигурност, по замервания колата се държи като за около 170 коня.
        FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

        Коментар


          #94
          Сега сметнах и аз, 1050 ми излизат и на мен около 90мм3 при 1450 бара. Доста добре е особено като вземеш предвид че колата не пуши зверски и е в рамките на нормалното.Между другото, моята в момента е с нови разпръсквачи от jtd115, но не съм й сменил още софта защото хем ме мързи, хем исках да видя нещо. Резултата е че при 4000 оборота и 1400 бара имам 1085 време за пръскане което пак отива на 85-90 мм3. Турбинката е оригиналната, съответно при пълна газ, не можеш да видиш колата отзад Голямото турбо си е от голямо значение Поздрави за добрата кола :D
          FIAT Bravo JTD GT '99

          Коментар


            #95
            vsd написа:
            Сега сметнах и аз, 1050 ми излизат и на мен около 90мм3 при 1450 бара. Доста добре е особено като вземеш предвид че колата не пуши зверски и е в рамките на нормалното.Между другото, моята в момента е с нови разпръсквачи от jtd115, но не съм й сменил още софта защото хем ме мързи, хем исках да видя нещо. Резултата е че при 4000 оборота и 1400 бара имам 1085 време за пръскане което пак отива на 85-90 мм3. Турбинката е оригиналната, съответно при пълна газ, не можеш да видиш колата отзад Голямото турбо си е от голямо значение Поздрави за добрата кола :D
            Мерси колега, трябва си по-сериозен вятър, нестава иначе В това ѝ състояние вече имам навъртяни 15к километра, преди това с назобан чип 25к, на толкова километри е общо съединителя от ХГТ.
            FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

            Коментар


              #96
              Не искам да идвам на Варна. че ще трябва да ви правя за смях всичките :DТоя mitaka_neikov ще го размажа с моя фият !
              Alfa Romeo 147 2004 mJetd

              Коментар


                #97
                Ти ако ще "размажеш" фиата на mitaka_neikov, няма много смисъл да се пускаме мойта "бегачка" не е толко силна.
                punto HGT

                Коментар


                  #98
                  Ех разкри ме :D не всъщност не знам дали ще го размажа, не сме се пускали до сега.Разликите в колите са, че аз съм с повече гориво от неговото и с челен кулер и друго няма май :Dс настройка без дебитомер да върви колата, .обаче то май няма много значение.
                  Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                  Коментар


                    #99
                    vensai написа:
                    Ех разкри ме :D не всъщност не знам дали ще го размажа, не сме се пускали до сега.Разликите в колите са, че аз съм с повече гориво от неговото и с челен кулер и друго няма май :Dс настройка без дебитомер да върви колата, .обаче то май няма много значение.
                    Хаха, абе няма нищо общо между двете коли, да не кажа че почти всички допълнително сложени части са различни. Иначе божа работа, докато не се наредим за старт, нищо немога да кажа. Още чакам да ми пратиш клип
                    FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                    Коментар


                      Аз ще снимам колата на баирче как върви и ще ти пратя за да си кажеш - брее на вили колата не върви, значи няма смисъл да засилвам още мойта и като се засечем и опааа кво станаа
                      Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                      Коментар


                        vensai написа:
                        Аз ще снимам колата на баирче как върви и ще ти пратя за да си кажеш - брее на вили колата не върви, значи няма смисъл да засилвам още мойта и като се засечем и опааа кво станаа
                        Която и кола от двете да бие, аз все ще съм щастлив :DТака че заповядай, само да не те разочаровам!
                        FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                        Коментар


                          mitaka_neikov написа:
                          vensai написа:
                          Аз ще снимам колата на баирче как върви и ще ти пратя за да си кажеш - брее на вили колата не върви, значи няма смисъл да засилвам още мойта и като се засечем и опааа кво станаа
                          Която и кола от двете да бие, аз все ще съм щастлив :DТака че заповядай, само да не те разочаровам!
                          Митак прикоткайго да дойде пак аз до около 20-дни ще съм готов с мойта да му покажа как е тръгнала и да види неговата колко е спряла . :D
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 HP+чип+//// powered by mitaka_neikov

                          Коментар


                            cveiba аз кат ти правя турбуту щи сложа вътре една стружка :D и ще изчакам да го сложиш и ще дойда веднага след това да се пуснеме :D
                            Alfa Romeo 147 2004 mJetd

                            Коментар


                              Митак , слагай летните джапанки.Неделя мисля да изхабя 10-20 литра нафта горе , имам доста стартове да правя.Ела да се разпишеш и с една бърза хонда-сток (надявам се с работещ ви-тек)
                              147/1.9 Жив Турбо Дявол (JTD) / 115+++

                              Коментар


                                mladencho написа:
                                Митак , слагай летните джапанки.Неделя мисля да изхабя 10-20 литра нафта горе , имам доста стартове да правя.Ела да се разпишеш и с една бърза хонда-сток (надявам се с работещ ви-тек)
                                Ако не се хвана да направя малка профилактика на колата, ще дойда да продухам генерацията малко.Но гумите със сигурност ще ме домързи да сменя!А тая бързата Хонда ще я пропусна, мисля че след като ти го свалиш на земята, няма да има смисъл ...
                                FIAT BRAVO JTD105 - Турбо IHI RHF5 VL18, JTD115 инжектори, генерация на 60мм, къстъм ремап, ХГТ маховик и съединител, маслен радиатор.

                                Коментар

                                Working...
                                X