Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте да си пробваме пунтовците..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    mihail.nikolov21 написа:
    обаче аз сам тарикат да ви издам една таина сложил сам диузи от 1.4 махнал сам ограничителиа на помпата спортниа филтър и сички гарнета и тогава ще получите този ефект какав разход ти дава,ако нее тайна
    тука мяй няма един нормален
    Power Under Pressure

    Коментар


      #47
      Май, май ...С това пунто 1.2 като направиш 200 ела се обади да карам зад теб да събера буталата от ауспуха :D
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #48
        puntaro написа:
        puntaro написа:
        здравейте момчета имам малко вапроси.моя звер е 1.2 и е 80 коня сас 6 скорости от 1100 кобиково олекотено и овуркано е в компютъра преди време сложих турбина оба4е ми взриви буталата кво да праим
        и друго да допълня информациятасега сам сас обикновен 1.2 мотор и почвам от начало вчера са дърпах сас алфа 146 1.6 туинспарк таман на финала и гледам километрайа подминал сам 200 после да направа справка питах го колко дигна тои и ми каза 230 казвам това не е вазможно обаче аз сам тарикат да ви издам една таина сложил сам диузи от 1.4 махнал сам ограничителиа на помпата спортниа филтър и сички гарнета и тогава ще получите този ефект сега ме интересув как стоят нещата сас друга турбина да сложа
        А написа ли си домашното?
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #49
          И се завиваи нощем да не настинеш

          Коментар


            #50
            tyson написа:
            Май, май ...С това пунто 1.2 като направиш 200 ела се обади да карам зад теб да събера буталата от ауспуха :D
            приателйо кажи каде си и да сложиш колата та да ти демонстрирам какво мога и тогава ми приказвай доколкото горенето 20 на 100

            Коментар


              #51
              Ако са се дърпали на 1-2 км. и пунтото е наистина толкова мнооого направено и вървежно - възможно е да вдигне 200... моето си е сток 60 к.с. и на 1-2 км. ще вдигне макс спийда си от 160... по километраж де, но като го сравнявахме с GPS-а нямаше голямо отклонение... поне на 120 км/ч...а ако са се дърпали по надолнище - там съм вдигал и 185 км/ч

              Коментар


                #52
                те за това сички голфари и астраджии реват че бензина е лош и колатите им не могат да варвят ате пак казвам който е съгласен слага колата и му демонстрирам без да са зачвчера рева есин от такава ситуация и му зех вектрата и ся са чуда ко да я правя

                Коментар


                  #53
                  Боже,колко мъка има на този свят,Боже....
                  Fiat Punto 1.1 6Speed

                  Коментар


                    #54
                    Аре бе хора елате не само да си мерим пунтовците , а ми и да си ги видим - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ИОНАЛНА ПУНТО СРЕЩА !
                    Grande Punto 1.3 75 hp
                    Croma 1.9 Multijet 150 hp

                    Коментар


                      #55
                      staik написа:
                      Аре бе хора елате не само да си мерим пунтовците , а ми и да си ги видим - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ИОНАЛНА ПУНТО СРЕЩА !
                      Ами то ако нещо не се обърка - там сме

                      Коментар


                        #56
                        Има и други колеги от Бургас така че , ако искаш може да се разберете нещо :D
                        Grande Punto 1.3 75 hp
                        Croma 1.9 Multijet 150 hp

                        Коментар


                          #57
                          staik написа:
                          Има и други колеги от Бургас така че , ако искаш може да се разберете нещо :D
                          то хубаво ще се саберем ама аз не сам от бургас малко по далече сам от гоце делчев сам

                          Коментар


                            #58
                            Е то е по-близо до Пловдив :D Така че нямаш право да се оправдаваш :D Чакаме те :D
                            Grande Punto 1.3 75 hp
                            Croma 1.9 Multijet 150 hp

                            Коментар


                              #59
                              staik написа:
                              Е то е по-близо до Пловдив :D Така че нямаш право да се оправдаваш :D Чакаме те :D
                              преди малко писах че снощи ма фанаха на гонка и ми зашиха акт и сам без книжка ама ще го измислим

                              Коментар


                                #60
                                на 27 и 28 сам на калояново а збирката на фиатките кога е в пловдив

                                Коментар

                                Working...
                                X