Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте да си пробваме пунтовците..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    nasty написа:
    хех поли си намери с кои да се дръпне и то равен :D
    за мезе ли ме зе!? ... аз на тебе щи дърпам ушите! ... и ще скъсам на ... или на - се на нещо трее да моа да скъсам некой.., маа му стара...
    FIAT PUNTO 6 SPEED
    FIAT MAREA 1.9 TD

    Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

    Коментар


      #32
      polly_s написа:
      nasty написа:
      хех поли си намери с кои да се дръпне и то равен :D
      за мезе ли ме зе!? ... аз на тебе щи дърпам ушите! ... и ще скъсам на ... или на - се на нещо трее да моа да скъсам некой.., маа му стара...
      Мен можеш да ме скъсаш на приказване

      Коментар


        #33
        jorko написа:
        Мен можеш да ме скъсаш на приказване
        ... ооо.., сигурно мога и по още нещо... .., да речем.., ... а па и ти ... некси...май не си критерии.., за "приказване".. и май... са много тези, които мога да надприказвам... ...
        FIAT PUNTO 6 SPEED
        FIAT MAREA 1.9 TD

        Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

        Коментар


          #34
          damianoff написа:
          Абе моето Пунто за колко време трябва да мине 400 м. и за колко време трябва да прави 100 км/ч? Или по точно какви са стандартните времена
          за това ли става вапросFuel type: PetrolBody type: SedanDoors: 3Drive: Front drive Model produced since: 1993EngineCapacity: 1242 cm³Cylinders: 4Power: 75 HP @ 6000 rpm Torque: 106 Nm @ 4000 rpm Cylinder bore: 70.80 mmStroke: 78.90 mmDimensionsLength: 3760 mmWidth: 1620 mmHeight: 1450 mmWheelbase: 2460 mmCx: 0.33Weight: 880 kgFuel tank: 47 lPerformancesMaximum speed: 170 km/hAcceleration 0-100 km/h: 13.10 sAverage fuel consumption: 13.16 km/l (7.60 l/100km)
          Drive or Die!

          Коментар


            #35
            здравейте момчета имам малко вапроси.моя звер е 1.2 и е 80 коня сас 6 скорости от 1100 кобиково олекотено и овуркано е в компютъра преди време сложих турбина оба4е ми взриви буталата кво да праим

            Коментар


              #36
              puntaro написа:
              здравейте момчета имам малко вапроси.моя звер е 1.2 и е 80 коня сас 6 скорости от 1100 кобиково олекотено и овуркано е в компютъра преди време сложих турбина оба4е ми взриви буталата кво да праим
              и друго да допълня информациятасега сам сас обикновен 1.2 мотор и почвам от начало вчера са дърпах сас алфа 146 1.6 туинспарк таман на финала и гледам километрайа подминал сам 200 после да направа справка питах го колко дигна тои и ми каза 230 казвам това не е вазможно обаче аз сам тарикат да ви издам една таина сложил сам диузи от 1.4 махнал сам ограничителиа на помпата спортниа филтър и сички гарнета и тогава ще получите този ефект сега ме интересув как стоят нещата сас друга турбина да сложа

              Коментар


                #37
                С тва 1.2 как вдигна 200? Къде се дърпахте и по-важното на колко километра? Тоя с Алфата пък вдигнал 230. Вие май тия километри за нищо ги нямате 1.2 и 1.6 мотори качват до 200+++, начи аз с 2.0 тряа да съм на....... чакай да видя малко...........309км/ч горе-долу А повече от 240 по километраж не мога направя, реално едва ли има 220

                Коментар


                  #38
                  Uox написа:
                  С тва 1.2 как вдигна 200? Къде се дърпахте и по-важното на колко километра? Тоя с Алфата пък вдигнал 230. Вие май тия километри за нищо ги нямате 1.2 и 1.6 мотори качват до 200+++, начи аз с 2.0 тряа да съм на....... чакай да видя малко...........309км/ч горе-долу А повече от 240 по километраж не мога направя, реално едва ли има 220
                  приятелио там е фатката какчепкал сам компа на колата по нататук ще ти кайа как

                  Коментар


                    #39
                    да ти кайа този начин не е много хубав защото много ядове ми саздава

                    Коментар


                      #40
                      puntaro написа:
                      да ти кайа този начин не е много хубав защото много ядове ми саздава
                      Абе пич ???Спри се с тия глупости където пишеш че стана за смях!

                      Коментар


                        #41
                        Punto 1.4T написа:
                        puntaro написа:
                        да ти кайа този начин не е много хубав защото много ядове ми саздава
                        Абе пич ???Спри се с тия глупости където пишеш че стана за смях!
                        добре щом сам смях даи да са видим и да ти демонстрирам щом сам смях

                        Коментар


                          #42
                          Punto 1.4T написа:
                          puntaro написа:
                          да ти кайа този начин не е много хубав защото много ядове ми саздава
                          Абе пич ???Спри се с тия глупости където пишеш че стана за смях!
                          сега ти като си детето на мама и тати и има6 пари за тва онова аз нямам и сам си права сичко така че тез кат теб са за смях

                          Коментар


                            #43
                            То е по-скъпо и трудно сам да си го направиш ама в случая представяш някакви измишльотини!Ако е удобно и ако си така добър ще ми споделиш ли какво си и правил на колата за да ти се извиня за думите си?

                            Коментар


                              #44
                              и двамата се държите като деца изчакайте да я разработя и съм на линията аз съм не повече от 230 максимум
                              Power Under Pressure

                              Коментар


                                #45
                                обаче аз сам тарикат да ви издам една таина сложил сам диузи от 1.4 махнал сам ограничителиа на помпата спортниа филтър и сички гарнета и тогава ще получите този ефект какав разход ти дава,ако нее тайна
                                Drive or Die!

                                Коментар

                                Working...
                                X