Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кое е по-бързо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    на моито му сложих газ и тръгна още поиче :D са няма спиране
    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

    Коментар


      #47
      Trojaneca написа:
      RASTIL написа:
      Колега, тез буквички в подписа ти кво ще дойде да рекат? Примерно, че сега караш фейслифтова А-4, 1.8 бензин, с турбо от S-3, ремап и куатро задвижване .... тъй ли?Щото, ако и кутията ти е автоматична - верно е скромен колегата, а ти правилно си респектиран от динамичните показатели на Браво 1,6
      Скоростната е ръчна, стоковата за AEB маторя, турбото е от S-3 ,а генерацията...така я купихме, направи ми силно впечатление :D. Иначе е далеч от фейслифт - 96та година. Като изпадне някой лев, може да и сложа фейсовите фарове, че са рефракторни и се справят една идея по-добре от гадните пре-фейс рефлектори.S.W.A.T. , силно се съмнявам да има 240 коня. Не съм я замервал след слагането на новото К, просто нямам време. Иначе като вървеж е приятна, много хубаво потегля с куатрото и става за каране през зимата, напук на летните гуми в момента Иванов, не се пали, колега. Не съм имал за цел да те засегна, просто тук си правим майтап с 1.6, защото наистина е най-бързото Браво, правено някога
      Някъде бях чел как с половин гас си наказал некво ХГТ и как след неква камера по София си препарирал R32......Ако си бил с таз кола.....не ти вярвам ша знаиш Твърде е вероятно в тез двете ситуации ХГТ-то също да е било на половин гас, а R32-ката просто си е пътувала, докато ти се пиньяш
      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

      Коментар


        #48
        "На мен пък ми омръзна от герои с малки пърпорещи колички. Ей преди малко, си карам по Хан Кубрат, таман напазарувал за празниците и някакъв с HGT(незнайно какво, тъмносиньо), ми дава газ и ме гледа лошо...най-смешното беше, че неговият педал до ламарина, се равняваше на моето галене на автоматика...дойде му акъла в последствие де" Троянеца, от това ти мнение съм се заблудил, че си автоматик....Казваш сега, че си ръчка, а тук к"во си имал предвид
        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

        Коментар


          #49
          Май караше 30ка дизел с Хавтомат
          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
          '97 Coupe 16VT 262WHP+

          Коментар


            #50
            Ей го на,едно видео което беше обещано от Rastil отдавна ,но не можеше да го качи.Та ся колко въри една С3-а http://www.youtube.com/watch?v=3GeKO...ature=youtu.be
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #51
              Бяс е тая семейна марийка
              '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
              '97 Coupe 16VT 262WHP+

              Коментар


                #52
                RASTIL написа:
                Някъде бях чел как с половин гас си наказал некво ХГТ и как след неква камера по София си препарирал R32.....
                Тия случки са с 6 литровият ми автомат, не с А4ката
                3.0CRD

                Коментар


                  #53
                  И къв е тоз 6 литров автомат И-и-и......кво му е толкоз забавното да "вразумиш" 150 коня ХГТ, струващо 1000 лв. с "6 литровия си автомат".....
                  ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                  Коментар


                    #54
                    RASTIL написа:
                    И къв е тоз 6 литров автомат И-и-и......кво му е толкоз забавното да "вразумиш" 150 коня ХГТ, струващо 1000 лв. с "6 литровия си автомат".....
                    Нямаше нищо забавно, просто юнака се пънеше и просто събудих магаретата, да види че няма да стане номера. Иначе сигурно щеше цъфне във някой форум и ще обяснява, как изпреварил немска кошница с голям мотор
                    3.0CRD

                    Коментар


                      #55
                      Мистерия неква около автомата......първата дозичка инфо, че е немски
                      ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                      Коментар


                        #56
                        според мен е голф :D
                        F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

                        Коментар


                          #57
                          wizard88 написа:
                          според мен е голф :D
                          1.4 на газ!
                          3.0CRD

                          Коментар


                            #58
                            Trojaneca написа:
                            wizard88 написа:
                            според мен е голф :D
                            1.4 на газ!
                            Колеги, да сме наясно, никога не е имало, няма, няма ида има нещо по - бързо от немска кола.Това е теорема и няма нужда да се доказва

                            Коментар


                              #59
                              todorakiggg написа:
                              Колеги, да сме наясно, никога не е имало, няма, няма ида има нещо по - бързо от немска кола.Това е теорема и няма нужда да се доказва
                              1. От немската кола ВИНАГИ е имало нещо по бързо а именно Браво иноишес 2. Щом е теорема значи трябва да се доказва.
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                #60
                                S_BANKOV написа:
                                todorakiggg написа:
                                Колеги, да сме наясно, никога не е имало, няма, няма ида има нещо по - бързо от немска кола.Това е теорема и няма нужда да се доказва
                                1. От немската кола ВИНАГИ е имало нещо по бързо а именно Браво иноишес 2. Щом е теорема значи трябва да се доказва.
                                Ееее ама колега, ще изпитваме по геометрия. Теоремата може да се ползва без доказване, а лемата трябва да се доказва като се ползва Нас поне така ни учиха едно време.Ама да се върнем на темата, вярно за браво иноишес, то и на V6 му връчва бинокела

                                Коментар

                                Working...
                                X