Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли италиански "резачки" тук?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли италиански "резачки" тук?

    Здравейте. Вчера присъствах на третия (последен за тази година) кръг на организираният от Tuningbg и TrackStar - "Кондофрей Драг Челиндж".Останах разочарован, че нямаше нито една италианска драгстърска "бегачка". За драг масово се пускаха БМВ-та, аудита, VW и опели. Тук-таме някое японско изпълнение и това е. На четвърт миля резултатите бяха между 10 и 14 секунди (с малки изключения от по 9 секунди).Въпросът ми към по-запалените тук, е свързан с не-участието на италиански автомобили на подобни форуми. Няма ли желание от страна на пилотите, или просто алфите, ланчиите и фиатовете, не подлежат на подобно "раздуване"? Надявах се на някое купе, някоя делта турбо, но нямаше участници с такива коли.Мнения по въпроса

    #2
    Ние тея "БМВ-та, аудита, VW и опели. Тук-таме някое японско изпълнение " ги хапваме на закуска по светофарите, за кво да ходим на разните му драг мероприатия.иначе бегачко има много особенно легендарните иноишес на Браво. Факт е че има доста колеги дето са с бързи коли но явно време или финанси са решаващи в случая.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Има наточени пунтаци..браво-та и купета...с яки мотори ... нека колегите кажат мнението си все пак ти трябват и финанси
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        #4
        Да ме прощава WhitePower-a, но му вземам снимката.Ти, Мартине сигурен ли си, че си бил там? Виж клиповете от Тунинг раздела в темата за Пунтото на WhitePower.Това все на италианки ми приличат? Че и Либра мернах сред тях.
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          tyson, ти наясно ли си от кога са тези снимки? Аз споменах, че става въпрос за последния трети кръг, който се проведе вчера (07,10,2012г). Ако на квалификациите (06,10,2012) е имало някакви италиански автомобили, то те не са се класирали за състезанията на 07,10,2012.Колкото до финансите, май това е основното - гуми, горива, др. консумативи...

          Коментар


            #6
            Re: Има ли италиански "резачки" тук?

            Ma®tin написа:
            Надявах се на някое купе, някоя делта турбо, но нямаше участници с такива коли.Мнения по въпроса
            Всеки уважаваш марката собственик на Ланча с турбо мотор не би отишъл направо(в смисъл на път) да си троши колата,надявам си ме разбрал какво искам да кажа
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              Re: Има ли италиански "резачки" тук?

              ivanko_rs написа:
              Ma®tin написа:
              Надявах се на някое купе, някоя делта турбо, но нямаше участници с такива коли.Мнения по въпроса
              Всеки уважаваш марката собственик на Ланча с турбо мотор не би отишъл направо(в смисъл на път) да си троши колата,надявам си ме разбрал какво искам да кажа
              аз подкрепям колегата и искам само да допълна според мен италянските коли са за планинско каране от колкото за драг там има повече сила до кат ДРАГ на 403м. си трошиш колата за мерси или някоя туба масло и нали се сешташ тая либра и тея алфи като гледам на снимката кви параходи са без да се обиждат колегите кви времена дават цялата спаменица е лично мое мнение да не се обиждат колегите Поздрави
              като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

              Коментар


                #8
                Разбрах, ясно. Мое е объркването явно :D
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар

                Working...
                X