Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа 145 КуВе vs Опел Астра 1.8ХЕ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Алфа 145 КуВе vs Опел Астра 1.8ХЕ

    Здравейте колеги.Скоро ще се състои гонката между двете коли,може би в неделя,за клип дали ще има не съм сигурен,но ще си кажа мнението какво мисля.Първо за колите,Алфата е 2.0 16в 150 коня напълно сток в не много добро състояние(похапва масълце),астрата е 1.8 125 коня в добро състояние и тя също е сток.Личното ми мнение е,че ще ми пръсне сака,но не знам не съм я виждал как върви.Лошото е,че с тази кола не мога да тръгвам,ако тръгна на 3000 оборота върти гуми като обезумяла,ако тръгна на 2000 първо забива муцуна и тогава тръгва и заради лошите ми стартове мисля,че ще ме бие.Давайте предположения.П.П.И да не съм пас,тази неделя се пусках с БМВ 320 е36,на старта ме дръпна с една кола и на 400 метра го бих с около 3 коли,520 е34 не питайте за разликата,че едвам го виждах в далечината Ц200 компресор 192 коня ми направи една кола,но явно му има нещо понеже трябва да върви повечко.
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    #2
    не,ц 200 компресор не трябва да върви повечко иначе според мен в най-лошия случаи трябва да сте кантар с астрата.
    F.I.A.T-fix it again tomorrow xaxaxaxa

    Коментар


      #3
      Re: Алфа 145 КуВе vs Опел Астра 1.8ХЕ

      ivailo rachev написа:
      Здравейте колеги.Скоро ще се състои гонката между двете коли,може би в неделя,за клип дали ще има не съм сигурен,но ще си кажа мнението какво мисля.Първо за колите,Алфата е 2.0 16в 150 коня напълно сток в не много добро състояние(похапва масълце),астрата е 1.8 125 коня в добро състояние и тя също е сток.Личното ми мнение е,че ще ми пръсне сака,но не знам не съм я виждал как върви.Лошото е,че с тази кола не мога да тръгвам,ако тръгна на 3000 оборота върти гуми като обезумяла,ако тръгна на 2000 първо забива муцуна и тогава тръгва и заради лошите ми стартове мисля,че ще ме бие.Давайте предположения.П.П.И да не съм пас,тази неделя се пусках с БМВ 320 е36,на старта ме дръпна с една кола и на 400 метра го бих с около 3 коли,520 е34 не питайте за разликата,че едвам го виждах в далечината Ц200 компресор 192 коня ми направи една кола,но явно му има нещо понеже трябва да върви повечко.
      Най добрия тунинг е да си купиш нови и хубави гуми, и Алфата стартира много добре и то така как си сток поне от 4к оборота

      Коментар


        #4
        ми тръгваи от 2500 оборатааа!!!! средното ти положениеспоред мен сте на кантар!...и по принцип като ти гори масло колата тряя да върви повече


        https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

        Коментар


          #5
          Старта си зависи единствено от магарето зад волана Иначе до гонката , мисля че ще те бие с 1-2 коли
          Мощността продава коли, но въртящия момент печели състезания!

          Коментар


            #6
            Re: Алфа 145 КуВе vs Опел Астра 1.8ХЕ

            Един приятел има такава астра и да ти кажа не върви толкова колкото я изкарват за мен сте на кантар при добър старт
            като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

            Коментар


              #7
              Няма основание астрата да бие... освен ръждата (това, че е Опел не е аргумент). Нещата изглеждат предизвестени, ако прехвърлите 400-те метра нещата ще са още по-изразителни в полза на Алфата.
              Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

              Коментар


                #8
                Не знам защо си мислите , че тези астри не вървят , а и много си зависи от състоянието на колата ! Пуснете се и ще се разбере
                Мощността продава коли, но въртящия момент печели състезания!

                Коментар


                  #9
                  Преди малко разбрах,че има скрити козове астрата.Пича на скоро я е блъснал и си е намерил 2.0 150 коня мотор и със сменянето на ламарините е сменил и мотора.Сега ми стана ясно защо е толкова наперен,че му върви много хлопела.Вече не виждам абсолютно никакъв смисъл да се пускам с него защото ситуацията е ясна на всички,а тя е че ще ме бие много тежко.
                  Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                  Коментар


                    #10
                    То и преди пак толко имаше смисъл ма айди...
                    ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                    Коментар


                      #11
                      Ами... да мята 6 торби цимент в багажника и се пробвайте
                      Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                      Коментар


                        #12
                        Ам окачи си една дюза от петтака и ще слагаме торбите
                        ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                        Коментар


                          #13
                          Значи Опела върви повече от Алфата,така ли е,аз не съм се пускал,но по принцип как е?

                          Коментар

                          Working...
                          X