Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво ХГТ вс Пунто турбо ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво ХГТ вс Пунто турбо ?

    Здравейте колеги.Карам Браво ХГТ 155-цата . Искам да попоитам с какви коли мога да я пробвам дали е арна или не . Всмисал пускал сам я срещу БМВ 324 бензинка и да ви кажа държа ме на нокти до края ... с не повече от кола растояние да съм го взел . Има едно фиат пунто 1.4 или 1.6 турбо (варненско) което от доста време иска да се пуснем но се засичаме само на бензиностанцията през деня когато и двамата не можем.. та въпроса ми е дали имам шанс със това пунто или не ... бравото ми е стокарка да кажа

    #2
    Колега, сигурен ли си за БМВ-то, че е било 2.4 (вероятно имаш предвид 2.5). А щом си го бил, значи е било най-много 323-ка. В интерес на истината и ХГТ-то не е много пъргаво в ниските. И двете коли идват в час след 3000 оборота. На мен 325-ца ми се опъва, а съм с 2.4 с чип.
    Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

    Коментар


      #3
      Ами колега не сам сигурен за двигателя но след като свършихме с гонката се паркнахме на един паркинг и колегата със бмв-то слезе подивял и почна с висок тон да говори на мен и на приятеля които беше с мен . Вика ни ’’вий нормални ли сте кво карате ’’ а у от приказка на приказка го попитахме какво е бмв-то помня че каза че е около 200 коня и по изражението разбрах че мн съм му бръкнал в мозъка ... наистина беше почервенял от яд .. да се има на предвид че карам без дебитомер защото се скапи нещо а и не мога точно сега да се бръкна за 200 китна за нов ... и така колега нали ти казвам само за конете сам сигурен но за литража на двигателя не сам 100% сигурен

      Коментар


        #4
        Пусни се срещу 4-ри цилиндров атмосферен двигател, примерно браво или купе 1.8 или 2.00 и ще разбереш колко ти е бърза колата, нищо че е с 5 цилиндъра и 30-40 коня отгоре
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          Със купе 2.0 половин кола разстояние го взимам

          Коментар


            #6
            събуди се
            Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

            Коментар


              #7
              на какво растояние се бягате че взимаш преднина на 200конюво бмв 50-100метра сигурно
              Bravo 1.9d 97г

              Коментар


                #8
                S_BANKOV написа:
                Пусни се срещу 4-ри цилиндров атмосферен двигател, примерно браво или купе 1.8 или 2.00 и ще разбереш колко ти е бърза колата, нищо че е с 5 цилиндъра и 30-40 коня отгоре
                Браво 1.8 изобщо не върви, пада от английско 1.4 16в Виж, при Купето е друга бира :D Иначе, ако 323ката е читава, ще го е*е това Браво на задна, без вазелин
                3.0CRD

                Коментар


                  #9
                  ми не знам точно на какво разстояние ... горе доло на километър не сам сигурен ... за който е от Варна разстоянието е от ОМВ над Чайка до моста преди Шел-а

                  Коментар


                    #10
                    Пък и да го оплювате не се засягам от коментарите ви ... точно на такива като вас се радвам най-много защото наистина Фиат като марка не е кой знае каква кола но като се пънете зад едно такова и тогава ви хваща яд защото карате коли за по 5-6 хиляди и на горе а аз за 2 хиляди и малко и пак е по бърза от тези ’’гермаснки бегачки’’ АКО АДМИНА СЛЕДИ ТЕМАТА ДА Я ЗАКЛЮЧВА ЗАЩОТО ВИЕ ЯВНО НЕ ГЛЕДАТЕ КАКВО ПИТАМ А ГОВОРИТЕ ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ не искам да обидя никоя марка автомобили само за ИНФО

                    Коментар


                      #11
                      Падаш от Пунто турбо, близко е до акъла
                      3.0CRD

                      Коментар


                        #12
                        пунтото ако е сток е доста мъртво но и хгт-то е голям мъртвец в стоково състояние
                        Bravo 1.9d 97г

                        Коментар

                        Working...
                        X