Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Lancia Lybra vs Peugeot 106 Rally

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Lancia Lybra vs Peugeot 106 Rally

    Така, да живне малко раздела. Според вас при тези коли Lancia Lybra 2.4 jtd 140 к.с. и Peugeot 106 Rally 1,6 120 к.с. , аз съм с ланчията. Понеже има едно пежо което ми е много навито да ме дърпа с ланчията та да видя вашето мнение какво е. Като уточним че либрата е комби, и се чудя доста дали изобщо ще има интрига. Да малко е , да леко е , но все пак е 1.6 пежото и е 120 коня. Аз си мисля че ланчията ще дръпне. Споделете и вие а когато се случи тази дръпка ще кажа резултата. :D

    #2
    Re: Lancia Lybra vs Peugeot 106 Rally

    ReDDoG написа:
    Така, да живне малко раздела. Да малко е , да леко е
    Предостатъчно му е.......
    Alfa 156 2.0 TS
    Alfa 156 20VTurbo
    Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
    Locost TF1 3.0V6

    Коментар


      #3
      ReDDoG, гледам, че си от Люлин, а утре го дават сухо и топло - драсни ми едно ЛС, като се разберете с Пижо за гоненицата

      Коментар


        #4
        Стига да се окаже сериозен, ще ти драсна пп: интересното е че по данни от интернет , на някой места го дават пежото с 1 секунда по бързо от либрата.

        Коментар


          #5
          Ти сток ли ще бъдеш или ремапнат?Ако си сток аз лично мисля, че нямаш шанс. Това ми е мнението.Ремапнат ли си - ще го биеш.
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Аве тия въшки много вървят, а и са леки.По-вероятно е и ремапнат да му гледа задния номер.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Тука вече трябва да има клип. Червено Куче да не забравиш да снимаш, какъвто и да е резултата.Не излагай школата и подай на Либрока цялата нафта :D :D :D
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар


                #8
                В интерес на истината почнах нещо доста да се двоумя че може и да ме дръпне тая въшка, но както се вика за шоуто нищо не губя Не съм ремапнат за момента до тогава ако си намеря софтуер и се реша може и да се ремапна

                Коментар


                  #9
                  ReDDoG написа:
                  В интерес на истината почнах нещо доста да се двоумя че може и да ме дръпне тая въшка, но както се вика за шоуто нищо не губя Не съм ремапнат за момента до тогава ако си намеря софтуер и се реша може и да се ремапна
                  Падаш прилично, в тоя случай ........
                  Italfan

                  Коментар


                    #10
                    ReDDoG написа:
                    Стига да се окаже сериозен, ще ти драсна
                    Ше карам зад вас.... да снимам

                    Коментар


                      #11
                      Ще чакаме резултат
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #12
                        според мен лично зависи от разтоянието ако е на 400м. немаш никъв шанс и особенно ако Пижо е с редова скоростна кутия вервай ми че ще гледаш постоянно неговия номер щото има такива Пежа с редова скоростна и със шпер дето нема стигане на 400м. незнам пробвайте си за спорта па ще се види това е мое мнениеколега не че искам да те разочаровам ама е това Саксо е със същия мотор и си прави изводите http://www.youtube.com/watch?v=TxelgcOoWW8
                        като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

                        Коментар


                          #13
                          Аз също искам да гледам.П.С. Станев сега е момента да пращаш файла да се мапвам

                          Коментар


                            #14
                            Няма пежо 106 Rallye 120 коня. Ралито е 103-105, зависи кой каталог гледате. Ралито излиза от завода олекотено, без възд. възглавници, без халогени, ел. стъкла и др. Иначе, 120к.с. са GTI или S16. Против ралито може и да имаш някакъв шанс, ама срещу S16 120 коня, забрави.
                            00' Bravo 105 JTD

                            Коментар


                              #15
                              Пежото ще те отнесе, честно ти казвам. Особено ако наистина е 120 коня ще имаш чувството, че си си опънал ръчната
                              Fiat Coupe 1.8

                              Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                              Коментар

                              Working...
                              X