Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава vs Марея

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава vs Марея

    Здражеите колеги...Искам да ви питам един вапрос има един с марея 1.9 TD 100кс.И иска да ги драпнем.аз имам фиат брава 1.2 16V 82кс.Отсечката е 400метра.Някои щте да де ли мнение по моя вапрос..Пак и тая марея е 1998г. и ми се струва издухана...Има и залог 100лв.

    #2
    не си играй да са дърпаш направо му ги дай тия 100 лева

    Коментар


      #3
      Дръж си парите
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        Аз не мисля така тая МАРЕЯ щте загуби сигорен сам в кола ми.Мареята е тд 100кс. ама отсечката е каса и ми се струва че щте загуби!Е стига все пак сам бензин и отсечката е каса пак дукато я вкара в обороти тоя дизел....Незнам скоро щте видим!мисля че имам някав шанс????

        Коментар


          #5
          g7666 написа:
          пак дукато я вкара в обороти тоя дизел....
          На мареата не и трябват обороти, теб ти трябват :D .Ако двигателя на мареата е изряден, ще те отнесе. С две секунди е по-бърз от 0-100. Това на теория.На практика, ако пък си сигурен че е здухана и не върви, а твойта кола е здрава, пробвай се. То като никой не познава колите, няма как да ти кажем.И клипче да направите! Иначе темата не важи
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар


            #6
            nikolce написа:
            На мареата не и трябват обороти, теб ти трябват :D :
            +1
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              Недей си вкарва филми , че да не стане като в оная реклама , където отваряш прозореца и хвърляш парите през него....
              Play Golf ,but not drive golf!!!
              Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
              C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

              Коментар


                #8
                колкото и да е издухана мареята ще те отнесе и естествено губиш 100лв
                Bravo 1.9d 97г

                Коментар


                  #9
                  Колеги ако махна въздушния филтър щте има ли ефект за дръпката?

                  Коментар


                    #10
                    g7666 написа:
                    Колеги ако махна въздушния филтър щте има ли ефект за дръпката?
                    Естествено че ще има ефект, особенно ако не си го сменял 30 000км, а фекта ще е да напълниш дросела с мизерии.
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      За 300метра няма кво да и стане!!

                      Коментар


                        #12
                        Вземи и разкачи изпускателната генерация
                        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                        '97 Coupe 16VT 262WHP+

                        Коментар


                          #13
                          g7666 написа:
                          За 300метра няма кво да и стане!!
                          О ,да...Няма какво да стане ,ако НЕ я караш 300 метра... Не стига ,че ще паднеш ,ами има риск да си потрошиш колата... Имам приятел с такава Мареа и колата със сигурност върви повече от 1.2 82 коня...Дърпали сме се двамата с него и вървим почти наравно...Говоря за моето Типо...Ако смяташ ,че може да го дръпнеш ,си мисля ,че си доста не наясно с нещата...Ако и двете коли са в добро състояние ,нямаш шанс...Говоря ти от личен опит ,а не ей така...
                          Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                          Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                          EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                          Коментар


                            #14
                            Колега,не си мъчи колицата,особено ако е хубава и запазена,ще е чисто издевателство.Ако е за спорта да,може да се пробваш,но за пари със свален филтър??Не е казано,че ще се счупи,но в тоя прахоляк в свръхобороти ще я напълниш с много боклуци и ще и скъсиш живота само.Моята кола е 70к.с. на газ,на 17години и съм се закачал с браво с двигател,като твоя и не се усети да е много по-мощно от мен,а беше в привидно перфектно състояние.Мареята наи-много да я взема от 0 до 30-40,ако и до там я взема.Не ме разбираи погрешно,приятен за шофиране е този двигател,доста пъргав,може би в Пунто Спортинг става и за заигравки,но в твоята кола определено не е за гонки от какъвто и да било характер.Караи си колата и си прави кефа,но от гонки със залози смисъл няма!Предполагам ти е нова и затова си толкова запален или си се подразнил,че някои с "раздрънкана" печка ти се пали,но освен една приятелска дръпка,да си начешеш крастата всичко друго е излишно.Пък и печките срещу по-скромни коли не са за подценяване
                            Fiat Tipo 1,4i.e. LPG машина ДзВеРъ ахахаххааххаха

                            Коментар


                              #15
                              хм...

                              колега ще те дръпне на 2ра-3та...,но старта е твой според мен
                              FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                              Коментар

                              Working...
                              X