Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изпускателна клапа на обикновен двигател ?!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изпускателна клапа на обикновен двигател ?!!!

    има ли вариант за слагане !???
    fiat bravo 1.4

    #2
    Какво точно искаш да ти изпуска, компресията или сгъстяването ?!?!?!?!?
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      #3
      вв

      до колкото знам мисля че тряя да вади компресията за да цсс-цсс -ка !!!
      fiat bravo 1.4

      Коментар


        #4
        Re: вв

        DIDKYmanqk написа:
        до колкото знам мисля че тряя да вади компресията за да цсс-цсс -ка !!!
        Ами най-добре е да потърсиш в нет-а какво е blow off valve, за какво се ползва, при какви двигатели се слага, каква му е точно функцията т.е. какво точно изпуска за да чуваш бленуваното цссссс и след това мисля и сам ще си отговориш на въпроса, който си задал

        Коментар


          #5
          Re: вв

          biser_as написа:
          Ами най-добре е да потърсиш в нет-а какво е blow off valve, за какво се ползва, при какви двигатели се слага, каква му е точно функцията т.е. какво точно изпуска за да чуваш бленуваното цссссс и след това мисля и сам ще си отговориш на въпроса, който си задал
          Аха Нещо напоследък колеги с атмосферни коли си мечтаят за атрибути от турбо коли(блоу-оф клапани,челни кулери,свирукане като от турбо и т.н.),а колеги с турбо коли искат да вадят звук като на атмосферен V8-V10 мотор.Луда работа

          Коментар


            #6
            Re: вв

            janyboy написа:
            Аха Нещо напоследък колеги с атмосферни коли си мечтаят за атрибути от турбо коли(блоу-оф клапани,челни кулери,свирукане като от турбо и т.н.),а колеги с турбо коли искат да вадят звук като на атмосферен V8-V10 мотор.Луда работа
            Кво да се праи Yellow_Flash_Colorz_PDT_16 всеки мечтае за това, което няма..........добре че мечтите са безплатни

            Коментар


              #7
              Re: Изпускателна клапа на обикновен двигател ?!!!

              DIDKYmanqk написа:
              има ли вариант за слагане !???
              най добре я сложи на генерацията, затвория и покарай малко/ колкото и да е трудно / и после я отвори знаеш ли как ще тръгне колата / или поне така ще си мислиш /
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Re: Изпускателна клапа на обикновен двигател ?!!!

                DIDKYmanqk написа:
                има ли вариант за слагане !???
                На тебе ти трябва ей това http://www.ebay.com/itm/Saber-EDV-V3...em231723dfd3И звука който искаш: http://www.youtube.com/watch?v=u1jpJ...ествено само ще го имитира, няма да има полза от него. Но все пак нали това искаш.
                '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
                Powered by VRPerformance

                Коментар

                Working...
                X