Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

стило 1.9 JTD 116ps vs алфа 156 1.8 143ps

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    стило 1.9 JTD 116ps vs алфа 156 1.8 143ps

    1-вата гонка е утре на бул рожен около 1000 метра а основната ще е събота на околовръсното ще се постараq да има и клип имам чуството че ще го изqм с стилото след като правихме екперимен с другата ми кола браво 1.9 JTD 105 старта го зимам но на 3-та почва да ме настига и задминава но не с сила затова много искам да доиде моментут утре да проверим колите и магаретата зад волана.

    #2
    изяж го........ само печка пауар!
    Fiat Bravo 1.6 GT
    Stilo 1.9JTD - ex

    Коментар


      #3
      А понякога да имаш чувството че можеш да преместиш гардероба с поглед? Не се притеснявай стой си спокойно на диванчето.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Алфата на италфеста припадна с 3 коли от едно такова JTD Ама нищо не казваш ЕКУ-то ти барано ли е, иначе ще гледаш красивата задница с бинокъл
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          припадна алфата на 700 -800 метра 3 коли зад мен още от старта несум вqржал че има такув слаб старт алфата субота ще е на дулго тогава ще има и клип ако нqкои невqржа и има алфа да идва аз су готов моито стило си е сток а алфата казва че валове спортни филтри и 4ип има ма за нито едното нему вqржам тои така си и приказва и на другите му коли иначе имаше оправдание че нqмал добри гуми а аз сум бил с нови а в4ера беше 4исто и капка вода нqмаше да видим субота до кум 200-220 какув ще е резултата

          Коментар


            #6
            Читава ли е Алфата, дори и да си мапнат, трудно ще го биеш.......редовно виждам стокови 1.8 ТС да бият 136 коньова 156-ца.......
            Alfa 156 2.0 TS
            Alfa 156 20VTurbo
            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
            Locost TF1 3.0V6

            Коментар


              #7
              ФЕРАРИСТ написа:
              Читава ли е Алфата, дори и да си мапнат, трудно ще го биеш.......редовно виждам стокови 1.8 ТС да бият 136 коньова 156-ца.......
              човека с алфата дурgи сервиз би трqбвало сичко да и е ок осlен тези глупости дето ми разправq 4е алфата имала 4ип сток е и тq както и аз на кусо го изqдох още от старта субота с клип ще видите резултата бравото ми е с с друга електроника надуто турбо при отварqне на 1400 оборота а стилото го купих пред 10 дена трqбва да е сток

              Коментар


                #8
                То на 1.8ТС като му се сложи чип не е кой знае ква разлика....
                Alfa 156 2.0 TS
                Alfa 156 20VTurbo
                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                Locost TF1 3.0V6

                Коментар


                  #9
                  ФЕРАРИСТ написа:
                  То на 1.8ТС като му се сложи чип не е кой знае ква разлика....
                  каква е твоита прогноза на дулго ще го биq ли сус стилото ще сложа хубава нафта и добавка и ще гледам да нее много загрqл интеркулера ми преди старта

                  Коментар


                    #10
                    Колеги вън ако не знаете е -4 Колкото и малък да е кулера.... изкарайте си главата със 120 през прозореца и проверете "feels like" температурата
                    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                    '97 Coupe 16VT 262WHP+

                    Коментар


                      #11
                      S.W.A.T. написа:
                      Колеги вън ако не знаете е -4 Колкото и малък да е кулера.... изкарайте си главата със 120 през прозореца и проверете "feels like" температурата
                      това ми дава 1 + за мен в събота :D

                      Коментар


                        #12
                        Аз не се учудих че си го бил.. имал съм стило знам как върви с чип и без чип във всички случаи беше по добре от няколко такива 1.8 алфи пак да не говорим и за 2.0 155 TS за мене не вървят и това е... колега с един хубав чип ама наистина да е хубав и пускайте му ако искате и 2.5 V6 .... слаба работа има доста бензини който вървят наистина добре ама точно тези 156 1.8 и 2.0 не смятам са нещо сериозно!
                        Fiat Bravo 1.6 GT
                        Stilo 1.9JTD - ex

                        Коментар


                          #13
                          tapkachev написа:
                          .... слаба работа има доста бензини който вървят наистина добре ама точно тези 156 1.8 и 2.0 не смятам са нещо сериозно!
                          Аз не съм особенно по драга, но не знам защо текива изказвания са особенно примамливи........гледам че имаш 1.9 Стилак, аз имам една нищо сериозно ежедневка 156 - 2.0ТС имам и газчица, предполагам че с твоята убеденост няма да ти е проблем да заложим ключовете им на едни 400 метра.......пък ако си много мераклия знам и поне 2 собственика на 1.8 дето ще се навият на същото.......пък и гледам не си далече.......?????
                          Alfa 156 2.0 TS
                          Alfa 156 20VTurbo
                          Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                          Locost TF1 3.0V6

                          Коментар


                            #14
                            ФЕРАРИСТ написа:
                            tapkachev написа:
                            .... слаба работа има доста бензини който вървят наистина добре ама точно тези 156 1.8 и 2.0 не смятам са нещо сериозно!
                            Аз не съм особенно по драга, но не знам защо текива изказвания са особенно примамливи........гледам че имаш 1.9 Стилак, аз имам една нищо сериозно ежедневка 156 - 2.0ТС имам и газчица, предполагам че с твоята убеденост няма да ти е проблем да заложим ключовете им на едни 400 метра.......пък ако си много мераклия знам и поне 2 собственика на 1.8 дето ще се навият на същото.......пък и гледам не си далече.......?????
                            Да и после ще слушаш, ма аз съм с 15-ки, ако бях с 14-ки и кофти старт направих, приплъзна ми съединителя. И ключовете само на картинка Знам няколко вървящи ЖТД /наистина вървящи Емо, Дамян и още 5-6/, и те не са вървящи от добавка и хладен кулер а са вложени много пари в тях. Всичко останало е омазани двигатели стабилно попили прахуляк.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              Къде с тоя куц и тежък стоков кон ще биеш читава 1.8тс ?
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар

                              Working...
                              X