Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat coupe 1.8 16v vs ford puma 1.7 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat coupe 1.8 16v vs ford puma 1.7 16v

    колеги на 400 метра го победих с 2 коли и тои беше с 14 ски аз съм 16ски дали нормално да бия такава малка кола с 14 ски можеби ако не бях стоков може и да ми се опане,даже мисля че едно браво 1.6 16в ша го бие.

    #2
    Пумата знаеше ли, че се гони и пумите и да не бяха избягали на лов
    '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
    '97 Coupe 16VT 262WHP+

    Коментар


      #3
      Сега не разбрах Ти не си унингован и го биеш, но имаш съмнение че ако си тунингован ще се опъне да те бие, така ли да го разбирам? И щом ти си го бил, направо няма смисъл да се пуска срещу Браво 1.6 16V
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        не аз не съм стоков мотор ако бях можеби ще ме и бие но като гледам как вареше че браво 1.6 16в ще го бие.125 коня пак не варви с 14 ски. :D

        Коментар


          #5
          Тия Пуми са.....абе нещо уж са леки с 125 коня, 1.7 им бил звезния мотор...ама една бърза не съм видял...Значи ако Браво 1.6 ще го бие, то ти и да си сток пак ще го напляскаш.Даже ако Бравото 1.6 наистина е по-бързо от пумата, значи с малко си го бил.Моето Купе 1.8 е сток и на Браво 1.6 ще му направя 1 автовоз...може и още Което е нормално.А какво е правено по Купето ти?
          <<KARKELANOV>>

          Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
          Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

          Коментар


            #6
            Явно пумата е скапана, в мощностите няма кой знае ква разлика, но оная е към 150 оки по лека.......
            Alfa 156 2.0 TS
            Alfa 156 20VTurbo
            Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
            Locost TF1 3.0V6

            Коментар


              #7
              основен ремонт на мотора имам нещo регилиране на дибитометара и отам като го осила вари много препраил сам кутията на филтара да смуче повече ваздох с спортен филтар JR и иридиеви свещи
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                гаста е спортна и тя
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  #9
                  Колега, понеже и аз съм с 1.8 моля те обясни ми това с дебитомера как го усилваш, искам и аз да си направя за да може да върви повече И хубава разпънка си сложил, как е с нея тя какво прави? А и филтъра виждам си тунинговал защо си махнал резонаторната кутия?
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар


                    #10
                    Щото е добавил врътка на дебитомера. Нещата тряа са на кантар .

                    Коментар


                      #11
                      тва за дибитомера е праено в италия праена в тунинг фирма спанката е идеална момо е само да кажа едно тва нещо на дибитомера променя въздоха и подаването на гориво а за котиата го направих за 10 минути и мога да кажа недеи да купуваш j r спортен филтар с оргинален е варши същата работа но тва с котията колата много се отулва да вари и мога да кажа че не дига разхода основния ремонт го напраих както тряабва смяна на биели лагерим,сигменти гарнитури нови клапани шлав глава гимички на клапаните можех да сложа олекотени бутала и биела но много пари щеше да излезе сега ми 13 бара сгастяването от 9 беше но като цяло има ефект да си нарпаиш ремонта на мотора 820лв ми излезна .

                      Коментар


                        #12
                        А колко коня качва като махнеш резонатора на кутията. Моля те снимай го по от близо това на МАФ сензора много искам да разбера принципа му на действие.А разпънката за какво служи? извинявай че те разпитвам така но искам и аз да си сложа разпънка, много готино изглежда но за какво служи всъщност.И това на деботомера с колко коня ще вдигне, ЧИП слагал ли си?
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #13
                          S_BANKOV написа:
                          А колко коня качва като махнеш резонатора на кутията. Моля те снимай го по от близо това на МАФ сензора много искам да разбера принципа му на действие.А разпънката за какво служи? извинявай че те разпитвам така но искам и аз да си сложа разпънка, много готино изглежда но за какво служи всъщност.И това на деботомера с колко коня ще вдигне, ЧИП слагал ли си?
                          Искрено се надявам да говориш иронично, но ако не е така моля темата да продължи в директен диалог между двама ви, който обещавам ще следя с огромен интерес
                          Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                          Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                          Fiat Tipo 1991 - ex
                          Fiat Uno Fire - ex ex

                          Коментар


                            #14
                            Надявам се както аз така и ти да научим нещо ново за тунига, това с дебитомера е нещо ново което не съм виждъл и ми е интересно. А относно разпънката имам една но несъм я слагал защото не знам за какво служи, за това питам, дали е само оптичен тунинг или е силов.Мисля че се познаваме от доста време, и си знаем колите, така че съм сигурен че ще разбереш интереса ми.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              stenli_fiat_coupe написа:
                              тва за дибитомера е праено в италия праена в тунинг фирма спанката е идеална момо е само да кажа едно тва нещо на дибитомера променя въздоха и подаването на гориво а за котиата го направих за 10 минути и мога да кажа недеи да купуваш j r спортен филтар с оргинален е варши същата работа но тва с котията колата много се отулва да вари и мога да кажа че не дига разхода основния ремонт го напраих както тряабва смяна на биели лагерим,сигменти гарнитури нови клапани шлав глава гимички на клапаните можех да сложа олекотени бутала и биела но много пари щеше да излезе сега ми 13 бара сгастяването от 9 беше но като цяло има ефект да си нарпаиш ремонта на мотора 820лв ми излезна .
                              И на мен правописа не ми е най-силната страна, но колега, ти имаш ли завършен поне 1-ви клас.......... Няколко теми ти чета и половината неща не ти се разбират Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                              ex - Broom Yellow Fiat Coupe 1.8 -> 2.0 16VT
                              Speed Red Fiat Coupe 2.0 16VT R.I.P
                              Jet Black E46 M3

                              Коментар

                              Working...
                              X