Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Honda Civic 1,4i 90 hp Gaz Injecion vs Fiat Punto 1.1 55 hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Honda Civic 1,4i 90 hp Gaz Injecion vs Fiat Punto 1.1 55 hp

    Я споделете вашето мнение ?
    Бързай, бавно !

    #2
    луд ли си брутално издухване ще ти направи .. все едно че си спрял ако наистина си 55hp
    Пунтак 1.1 с лека измама под капака

    Коментар


      #3
      ....ти базикаш ли се ?!


      https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

      Коментар


        #4
        Носи си големият бинокъл :D:D:D варянта да го биеш, е да му развиеш 2-те свещи /най-малко/ :D

        Коментар


          #5
          като цяло нямаш шанс с Хонда .........
          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

          Коментар


            #6
            Ще ти трябва направо телескоп за да го видиш :D ще останеш крайно разочарован.Недей да се занимаваш с глупости.
            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

            Коментар


              #7
              Амии да и аз си мислих, че ще ми направи много голяма точка, но го държах с полвин предница до финала, на 400 метра говоря.Мислих че като бутна 3-та на 83 км/ч щото на 85 км/ч влиза в прекъсвача ще ме земе на 3-та щото няма тая тяга вече ама увии неуспя и до финала си го държах с предница отпред,Хондата е Седан но мисля, че това няма голямо значение.Може да не ми повярвате но нямам клипче или някакви материали, съвсем споннтано стана дръпката и нябяхме се оговаряли даже нещо предварително :D
              Бързай, бавно !

              Коментар


                #8
                на ръчна ли е карал тоя бе

                Коментар


                  #9
                  Може да е бил на бутан,метан или със сакат мотор.А още по-вероятно и шофера да не е опитен.
                  Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                  Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                  ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                  Коментар


                    #10
                    kal0yanch40 написа:
                    Може да е бил на бутан,метан или със сакат мотор.А още по-вероятно и шофера да не е опитен.
                    Не бе ние сме познати знаем се излизаме си, на скоро си е взе Хондичката,Газ инджекция е,верно, че тои не е по дръпките ама стабилно си беше скочил на педала щом на 2-ра превъртя гумите.
                    Бързай, бавно !

                    Коментар


                      #11
                      Или ти караш най-бързото Пунто 1.1 в света!Или тази хонда е най-умрелите 90 коня!Ако пуснеш такава тема в Хонда форума, колети там ще организират групово изгаряне с ритуал против черна магия за тази хонда. Пуснете се пак, ама този пък виж дали той кара както трябва....ако пак стане същото - хондата да отиде спешно в сервиз!
                      <<KARKELANOV>>

                      Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
                      Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                        #12
                        Sparco написа:
                        Или ти караш най-бързото Пунто 1.1 в света!Или тази хонда е най-умрелите 90 коня!Ако пуснеш такава тема в Хонда форума, колети там ще организират групово изгаряне с ритуал против черна магия за тази хонда. Пуснете се пак, ама този пък виж дали той кара както трябва....ако пак стане същото - хондата да отиде спешно в сервиз!
                        Налии направо някъкъв кориоз се получи, и никои от хората които видяха дръпката не повярваха какво се случи, ама маи има нещо на хондата пунтото си е пъргаво но чак пак да земе хонда 90 кончета не звучи реално :D
                        Бързай, бавно !

                        Коментар


                          #13
                          на 3-та прави 120 моя пунталяк 1.1 55 магарета какъв е тоз твоя прекъсвач на 80 не знам таз хонда я пращайте за желязо направо не за сервиз
                          Haters Gonna Hate

                          Коментар


                            #14
                            quintessenz написа:
                            на 3-та прави 120 моя пунталяк 1.1 55 магарета какъв е тоз твоя прекъсвач на 80 не знам таз хонда я пращайте за желязо направо не за сервиз
                            85 km/h удря прекъсвача на 2-ра бе човек четеш ли к’во пиша,и тогава вклиючвам 3-та.
                            Бързай, бавно !

                            Коментар


                              #15
                              sp0ky_ написа:
                              quintessenz написа:
                              на 3-та прави 120 моя пунталяк 1.1 55 магарета какъв е тоз твоя прекъсвач на 80 не знам таз хонда я пращайте за желязо направо не за сервиз
                              85 km/h удря прекъсвача на 2-ра бе човек четеш ли к’во пиша,и тогава вклиючвам 3-та.
                              мойто ги удряШЕ на 90 ... ама ги удряше...Не мога да го повярвам това, защото съм карал такава хонда и смея да твърдя, че върват доооста повече от 55 коньово пунто
                              Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                              Punto. 1.2 16v. 86hp+

                              Коментар

                              Working...
                              X