Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto Turbo 1.4 200hp+++ vs Alfa Romeo 1.7 boxterTurbo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto Turbo 1.4 200hp+++ vs Alfa Romeo 1.7 boxterTurbo

    Алфата е мерена 280к.с на мотора(диното в Пловдив).Също така имаше старт между СТОК(май не беше баш сток де)Пунто 1.4 Турбо и Алфа Ромео 1.8 т-спарк+++.Имам клип само от замерването на турбо бегачките.Давайте предположения и мнения.

    #2
    Абе вас реални гонки интересуват ли ви?Май само лаладжийски историйки си развивате тук!.............................................. ......................!

    Коментар


      #3
      Еее не с лошото колега не е зле да кажеш също и дали боксера е олекотяван или не? Аз лично съм пристрастен и залагам на Уно-то, а за ГТ-то с 1.8-цата ако ГТ-то не се е окопало на старта или починало би следвало да е отпред но не с много!

      Коментар


        #4
        Tie написа:
        Еее не с лошото колега не е зле да кажеш също и дали боксера е олекотяван или не? Аз лично съм пристрастен и залагам на Уно-то, а за ГТ-то с 1.8-цата ако ГТ-то не се е окопало на старта или починало би следвало да е отпред но не с много!
        Виж аз никога не гледам да тръгна с лошо!Пускам тема и то с участието на кола с вашата марка и то напомпана и никакъв интерес братко.....................обаче стане ли въпрос за 1.6 Браво ела да гледаш .........!Боксера не е олекотяван и двете коли бяха със салон.За 1.8-цата не се заблуждавайте,това е колата която се пуска с на 2000 20v Turbo Мареата и с на S.W.A.T Типото:http://www.youtube.com/user/quadrifo...?v=JIgf3LBm3oU това е за сравнемие,че и двете коли падад и то сериозно от 1.8-цата т-спарк.

        Коментар


          #5
          Tie написа:
          Еее не с лошото колега не е зле да кажеш също и дали боксера е олекотяван или не? Аз лично съм пристрастен и залагам на Уно-то, а за ГТ-то с 1.8-цата ако ГТ-то не се е окопало на старта или починало би следвало да е отпред но не с много!
          86-човека са погледнали темата и НИКОЙ не е написал поне един ред(не че са длъжни де)обаче нали за това е този раздел?

          Коментар


            #6
            УНО турбо, или става дума за на Орлин ПУНТОТО срещу дригата инъче предполагам "стоковото" пунто на Чистача е взело "легенд килъра" на Васил Петров,или пък може и да бъркам....
            Italfan

            Коментар


              #7
              abart_ написа:
              УНО турбо, или става дума за на Орлин ПУНТОТО срещу дригата инъче предполагам "стоковото" пунто на Чистача е взело "легенд килъра" на Васил Петров,или пък може и да бъркам....
              Малеееее ма мнооог съм зле и аз,УНО???????????????????Да за на Орлин Пунтото става въпрос!Ти си гледал клиповете не издавай хихихихихи :D !Иначе на Радко(Чистача)не му се повярва падна с около 2-3 коли от Васил!

              Коментар


                #8
                радко да пипне малко тук там и на васил нема да му се верва
                Power Under Pressure

                Коментар


                  #9
                  добре де, като гледам данни на това пунто сток му дават 15.7-15.9 на различните места.......това ме навежда на мисълта,че на колегата Пуното е по-зле от сток в момента щом пада с 2-3 коли от 15.8 секундна алфа
                  Italfan

                  Коментар


                    #10
                    abart_ написа:
                    добре де, като гледам данни на това пунто сток му дават 15.7-15.9 на различните места.......това ме навежда на мисълта,че на колегата Пуното е по-зле от сток в момента щом пада с 2-3 коли от 15.8 секундна алфа
                    Нали значе,че на пътя нещата стоят друго ядче!Ето и клипа:http://vbox7.com/play:cdaf0e636d нечовешки се е получило поне на звук!Камерата си е камера!

                    Коментар


                      #11
                      Bimero написа:
                      abart_ написа:
                      добре де, като гледам данни на това пунто сток му дават 15.7-15.9 на различните места.......това ме навежда на мисълта,че на колегата Пуното е по-зле от сток в момента щом пада с 2-3 коли от 15.8 секундна алфа
                      Нали значе,че на пътя нещата стоят друго ядче!
                      абсолютно е така! особенно ако става дума за коли на по 10-15 години и то италянски :D и все пак ме съмнява ,че пунтото не е съвсем с час,щом припада с толкова......
                      Italfan

                      Коментар


                        #12
                        кви 14 мерилсъм 3 коли на божураивсичките бяха сток и бяха 16 ки , което значи че и на радко колата е 16 ка
                        Power Under Pressure

                        Коментар


                          #13
                          WhitePower написа:
                          кви 14
                          това пък къде го видя както и да е,не съм си мислел,че стоково ГТ е толкова зле
                          Italfan

                          Коментар


                            #14
                            abart_ написа:
                            WhitePower написа:
                            кви 14
                            това пък къде го видя както и да е,не съм си мислел,че стоково ГТ е толкова зле
                            ми това ереалността , все пак е една добренаправена 145 ца с чипове , глави , олекотявяния и ....а пунтото е 130 коня пълен сток ,седалки и катализатор срещу едни 300 лева ще подминава 145 цата това му е хибавото на Гт то
                            Power Under Pressure

                            Коментар


                              #15
                              Bimero написа:
                              Ето и клипа:http://vbox7.com/play:cdaf0e636d нечовешки се е получило поне на звук!Камерата си е камера!
                              Мислех, че това на клипа са стоковите GT и Алфа, за които говорите и ми стана странно как прелитат на 500-600 метра след светофара на Горубляне (предполагам начална точка) с 200+ км/ч После чак се загледах, че става дума за Пунтото на Орлин. Сериозна машина си е..
                              Fiat Coupe 2.0 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X