Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa 166 2.0t-spark 155hp vs Fiat Punto 1.2 16v 86hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    [quote="RomanПо темата: НИки ами пунтото може ли да набие стокова 320-ка Е46?[/quote]Ша го смачка,само сликовете да сложи

    Got nos?

    Коментар


      #17
      Roman написа:
      nedialk00 написа:
      аз виждам и двама празноглавнци дано поне не убиете някой невинен човек, защото рано или късно късмета изневерява и някъде няма да можете да спрете на време, ходете се дърпайте извънграда...
      Не е хубаво така да класифицираш хора от твоя град, току виж те срещнали някъде и решили твоята глава да опразнят. A oтносно това, че карат бързо в града - нека сами си носят кръста, имат глави на раменете си.По темата: НИки ами пунтото може ли да набие стокова 320-ка Е46?
      Ми виж сега без интериор(макс олекотено)+сликове+cold air intake+моето ПРОСЛОВУТО бензинче :D с 320д СТОК до 70км/ч Фиата беше отпред(следователно там Пунтото спира да дърпа)и 320-ката започва доста мъжката да настига и около 90-95км/ч(по думите на моя френд който кара Пунтото) вече си разтрелва нагоре,което както знаеш се дължи на това,че дизеларката наваксва 2-те коли които и прави Пунтото на старта и фактически е с доста над 90км/ч като го задминавам(някаде около 110км/ч(имай в предвид,че дизелчето е в перфе кондиция и АЗ го карах )и мисля сам се досещаш,че няма как да се представи по-добре! Сток 320и Е46 незнам как ще се представи(дават го ИДЕНТИЧНО като ускорени с 320д 136к.с)обаче с по-малка максимална скорост!Де да знам де мисля,че с малко по-дългите скорости МОЖЕ да навакса малко обаче със СИГУРНОС ще бъде РАЗСТРЕЛЯНО 0-70км/ч! :D Пунтото е много сила в интерес на истината като се

      Коментар


        #18
        [quote=sUkI]
        "RomanПо темата: НИки ами пунтото може ли да набие стокова 320-ка Е46?[/quote написа:
        Ша го смачка,само сликовете да сложи
        Мисля си достатъчно сериозен и запознат с колите и гонките и знаеш,че ще го бие,но до определени километри(над 500кг)разлика със сликове то е ЯСНО,че ще припада 320-ката обаче след 90км/ч ще става точка на пречупване!След като го потготвихме(по начина който казах)усетихме наистина голяма промяна в тръгването и ускорението до около80км/ч,но нагоре нещата са почти същите(с леко подобрение което НАИСТИНА не мога да отрека)! :D

        Коментар


          #19
          Някоя дисциплина 0-28 км.ч. неате ли да ся прабвам със скутера....
          ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

          Коментар


            #20
            nedialk00 написа:
            аз виждам и двама празноглавнци дано поне не убиете някой невинен човек, защото рано или късно късмета изневерява и някъде няма да можете да спрете на време, ходете се дърпайте извънграда...
            Виж сега не виждам смисъл да ме характеризираш по какъвто и да е начин и то при положение,че НЕ МЕ ПОЗНАВАШ!Разбирам да дойдеш да ми го кажеш така в очите,а ти.............................недей така има си място(когато сме някаде заедно)и начин(право в очите)да ми говориш така!Как пък аз един път никой не обидих и характеризирах по какъвто и да е начин......................................!И виж,събира ме се на ОМВ-то на Цариградско там като мен "празноглавци"колкото щеш и виждаш ли всичките ги познавам(или поне голяма част) .Ела и може доста по-цивилизовано(като седнем да изпием по нещо) да обсъдим нещата като големи ХОРА на ЖИВО(както вече казах очи в очи),а не пред компютрите и само да лаеме!

            Коментар


              #21
              2000 20v turbo написа:
              Някоя дисциплина 0-28 км.ч. неате ли да ся прабвам със скутера....
              Ооооооо приятелю за теб винаги ще потготвим някоя кола за дисциплина 0-28км/ч!А и сега ще ти пратя едно л.с да ми драснеш 2-3 реда,че имам въпрос!

              Коментар


                #22
                неискам да обиждам никой, но се замисляйте за това което се случва.. белята бързо става, всеки си казва на мен няма да се случи, и аз правя понякога такива неща, но в градски условия и особено в град като софия,варна,пловдив,бургас и т.н просто не е никак препоръчително я някое хлапе ще се появи, я някой ще те засече.. и какво заради едната гонка, големи проблеми, пък недай си боже да има и загинали хора, всеки си знае за себе си де иначе успех, късмет и безинциденти гонки пожелавам

                Коментар


                  #23
                  Roman написа:
                  A oтносно това, че карат бързо в града - нека сами си носят кръста, имат глави на раменете си.
                  Как сами ще си носят кръста бе Романе? Да не би да са сами на пътя, че сами да си го носят. Не е нормално да се кара с толкова в града. В Русе ти е лесно защото града е малък, ела да видиш как минавам всеки ден 30 км за да се прибера от работа, 30 за да отида и още 50-100 през деня, накрая си кълбо от нерви заради хилядите простотии които стават по пътищата.Нищо лично към никой, просто разберете, че улиците не са място за тези неща.Представете си че някой дядка реши да пресича и в този момент някой който не предполага че карате със 100 реши да се преустроява. Тогава какво правим.Човешкия живот е несравнимо по-важен от това дали едно пунто или една алфа върви повече.
                  FIAT Bravo JTD GT '99

                  Коментар


                    #24
                    +1 към горното мнение, нямам нищо против гонките и премерването на силите, но нека се прави на места където е максимално безопасно за останалите

                    Коментар


                      #25
                      Не съм фен на драга, но не обвинявам тия дето го практикуват, Русе не е много малък град, и от клиповете дето съм гледал го правят на места дето са две платна, пешеходците нямат място, и е доста съобразено с тва което се прави......
                      Alfa 156 2.0 TS
                      Alfa 156 20VTurbo
                      Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                      Locost TF1 3.0V6

                      Коментар


                        #26
                        vsd написа:
                        Roman написа:
                        A oтносно това, че карат бързо в града - нека сами си носят кръста, имат глави на раменете си.
                        Как сами ще си носят кръста бе Романе? Да не би да са сами на пътя, че сами да си го носят. Не е нормално да се кара с толкова в града. В Русе ти е лесно защото града е малък, ела да видиш как минавам всеки ден 30 км за да се прибера от работа, 30 за да отида и още 50-100 през деня, накрая си кълбо от нерви заради хилядите простотии които стават по пътищата.Нищо лично към никой, просто разберете, че улиците не са място за тези неща.Представете си че някой дядка реши да пресича и в този момент някой който не предполага че карате със 100 реши да се преустроява. Тогава какво правим.Човешкия живот е несравнимо по-важен от това дали едно пунто или една алфа върви повече.
                        Ми на първия клип баш сами си бяха на пътя.. И караха до 110... Това ако е скорост На 3 лентов път в едната посока. На втория клип попаднаха в дwижение, осъзнаха се и се отказаха от гонката. Kакво повече?.Maлък малък, колко да е малък. Русе - 127,124 km², Варна -154,236 km² примерно казвам.Спокойнмо и тук имаме трафйк, макар и само в часовете около 17:00 .Просто нямате пътно устройство в София и за това си кълбо от нерви накрая. В Русе цялата пътна мрежа е само булеварди и така е максимално улеснено.Простотии стават и с бавно каране между другото...
                        '99 Алфа Ромео 166 2.4 JTD 210hp, 430NM
                        Powered by VRPerformance

                        Коментар


                          #27
                          alekzz е прав... а някои хора горе малко преиграват вече с такива комунистически изказвания
                          leave something of the happiness you bring

                          Коментар


                            #28
                            изкефи ме пунтака и за мен не е проблем мястото където направиха гонката
                            Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                            Коментар


                              #29
                              Bimero , често те засичам сутрин да минаваш покрай мен под моста за аерогарата посока Булгарплод. Пиши на Л.С. да се замерим някой път, и по възможност да пуснем някое клипче тук, да възмущаваме хората.

                              Коментар


                                #30
                                alekzz написа:
                                Bimero , често те засичам сутрин да минаваш покрай мен под моста за аерогарата посока Булгарплод. Пиши на Л.С. да се замерим някой път, и по възможност да пуснем някое клипче тук, да възмущаваме хората.
                                Оки

                                Коментар

                                Working...
                                X