Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гонки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    jorko написа:
    Paco написа:
    Audi RS2+ Project, Проект за клиент, 9.2.2005 автомобила, който за сега държи първенството на писта "Божурище"
    Би ли се обвързал с време на Аудито за тия 400 м ?От известно време първенството на Божурище включва и времеизмерване с наличната там техника
    Jorko какво искаш да кажеш с това дали се обвързвам.Дали е подобрило най доброто време на Типото ли .Ако е това отде да знам.С официална апаратура едва ли е мерено.Казвам единствено че Аудито би Типото.

    Коментар


      #17
      Dobri написа:
      238 киловата са към 320 коня. Ако Типото е толкова, а не 400 - каквито са само най-високите слухове, е възможно да го бие. Но ако е 400 коня, разликата ми се вижда значителна, особено с оглед на факта, че Типото едва ли е по-тежко от Аудито.Всъщност точният отговор може би ще дойде като някой информира колко коня е Типото.
      Типото не е мерено на Диното ...

      Коментар


        #18
        Paco написа:
        Audi RS2+ Project, Проект за клиент, 9.2.2005Поради интереса към дино-графиките на автомобила, който за сега държи първенството на писта "Божурище", публикуваме резултатите от измерванията направени след състезанието през Януари 2005г. Базовият автомобил е Audi S2, след което в сервиза на Prospeed Motorsport беше направена конверсия към Audi RS2 с оригинални компоненти внесени от чужбина. RS2 конфигурацията е подсилена единствено с по-голяма и надеждна турбина. Предстоят нови, по-сериозни стъпки към подобряване на надеждността и производителността на този автомобил. http://prospeed.bg/galery.php?g=7 Типито падна и това е факт.Но Фил каза че ще има реванш
        MMда даже си е сток рс2-ка аре стига глупости цяла година не спряха да я правят!!! Да би ме но времето ми от тогава беше 13 сек. а рекорда ми 12.35!!! По мои измервания когато аудито ме би (беше много студено и 4х4-то си каза думата) разликата м-у двамата беше 0.1 сек.!!! Ако беше дошло в събота щеше да остане разочарован но това ще се види когато аудито е готово че сега е на ремонт!!! Затова изрази от сорта АУДИТО Е НАЙ са несериозни има времеизмервателна техника която ще си покаже като му доиде времето!!! А за сега тои е първи в пряк двубои аз пък съм с наи доброто време измерено на божурище!!! аиде със здраве!!!

        Коментар


          #19
          jorko написа:
          Dobri написа:
          238 киловата са към 320 коня. Ако Типото е толкова, а не 400 - каквито са само най-високите слухове, е възможно да го бие. Но ако е 400 коня, разликата ми се вижда значителна, особено с оглед на факта, че Типото едва ли е по-тежко от Аудито.Всъщност точният отговор може би ще дойде като някой информира колко коня е Типото.
          Типото не е мерено на Диното ...
          И няма смисъл да се мери защото диното няма да му хване реалните кончета )))) (мери до 400кс. на мост до колкото знам)

          Коментар


            #20
            Dobri написа:
            238 киловата са към 320 коня. Ако Типото е толкова, а не 400 - каквито са само най-високите слухове, е възможно да го бие. Но ако е 400 коня, разликата ми се вижда значителна, особено с оглед на факта, че Типото едва ли е по-тежко от Аудито.Всъщност точният отговор може би ще дойде като някой информира колко коня е Типото.
            Имаш груба информация по въпроса 400кс.+ просто тогава беше много студено и въртях гуми от страта до финала които е бил там е видял!!!

            Коментар


              #21
              Fil дай някави сники да го видим това чудо и ние - хората от провинцията.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #22
                Бах м’ааму и матор. Здраво са го натъпкали!
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #23
                  Черното Типо

                  pugsy написа:
                  до колкото знам черното типо е на Филип и наистина е лудница.Виждал съм 2 дърпания с него и ги прави смешни
                  Ами щом веднъж мина като 2:0 Мерцедес C 180 ! |Не помня от къде дръпнах клипа|
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                  КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                  КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                  КУПУВАМ: Спортен волан

                  http://www.tempra-clube.hit.bg
                  http://www.tempras.myfreebb.com

                  Коментар


                    #24
                    за Типото

                    Колеги Типото върви адски много ,ходете на Божурище за да видите възможностите му!
                    -------------------------------
                    0898506763

                    Коментар


                      #25
                      Re: за Типото

                      dodo2 написа:
                      Колеги Типото върви адски много ,ходете на Божурище за да видите възможностите му!
                      Аре да си закараме фиатките на 8-ми на откриването и да се пробваме,че искам да вида как върва преди да си добавя две и половина магарета към мощноста
                      _______________________________________
                      0885261834

                      Коментар


                        #26
                        На това се казва "каручка" като ходих на тунинг събора го видях това зверче как върви - за СТРАХ само се питам колко харчи и колко му струва двигателчето?!?!?!?!?!?!?!

                        Коментар


                          #27
                          Ето даже и клип:http://free.data.bg/tdrome/BojurLand...5/S3700083.AVI
                          Alles in Ordnung

                          Коментар


                            #28
                            Кога са мероприятията на Божурище,в смисъл от колко часа на кои дати.Никога не съм ходил и ми е любопитно да отида
                            SKODA 105L '78
                            PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                            FIAT 126p '89
                            TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                            GRANDE PUNTO 1.2 '06

                            Коментар


                              #29
                              damianoff написа:
                              Кога са мероприятията на Божурище,в смисъл от колко часа на кои дати.Никога не съм ходил и ми е любопитно да отида
                              Доколкото знам всяка събота и неделя от 12.00ч. Но не съм сигурен, така че питай някой друг.
                              FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

                              Коментар


                                #30
                                Re

                                Петък, събота и неделя от 17:00
                                Fiat Bravo 1.6 16v 103hp with K&N sport air filter

                                Коментар

                                Working...
                                X