Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат стило JTD vs Фиат Браво HGT.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    като гледам нещо май май няма много опоненти.Защо така?
    FIAT Bravo Club Plovdiv
    Con Asistencia di Veloce

    Коментар


      #17
      DJ_STIVAN написа:
      Кво става бе хора... из целия форум чета само,че ХГТ били спрели фиати и не вървели.... няма ли някой да се яви да покаже колко са спрели?Човека е писал бравото на Суки срещу бързите дизели пък може и нещо в класа му 2,0 бензин. Бравото не е барано кой знае колко,че да ви е страх от него... стандратни работи - чип и генерация.
      Да де,само чип и генерация има И затова иска седмица време,за да монтира система.И после да разправяте как чипнато ХГТ бие чипнато Стило.И колко не вървят печките.Айде нема нужда.Щом и заради двубой с една нафтова печка слагате системи,вървенето на ХГТ е ясно колко е. Колкото и да го помпя моето Стило няма начин да го докарам до 147/155кс. Това ми прилича на историята на един друг пловдивски юнак с ЖТД,който беше само с изтърбушен катализатор и накрайник от пазара,и направи сериозна разлика на чипната Либра 2,4ЖТД. Като решите да ги пуснем така,както ги караме всекидневно,свиркайте.Винаги съм готов.
      Octavia RS
      Evo 10-служебната играчка.

      Коментар


        #18
        Така,пускаме колите както ги караме всекидневно, като съм в Пловдив с печката ще ти пиша да направим едно летящо от 30 - 180 да видим коя печка е по-направена
        Fiat Bravo 1.6 GT
        Stilo 1.9JTD - ex

        Коментар


          #19
          Който не вярва че колата е без системи да погледне. Никой не му отнема това право.

          Коментар


            #20
            tapkachev написа:
            Така,пускаме колите както ги караме всекидневно, като съм в Пловдив с печката ще ти пиша да направим едно летящо от 30 - 180 да видим коя печка е по-направена
            Защо от летящ? Защо всички печки искат от летящ старт? Хората са направели цели федерации за драг на 402м.

            Коментар


              #21
              RED STORM Сукито няма никви системи, може да се обедиш всяка неделя на сбирките. Ако искате може да се пуснете за спорта.....
              Alfa Romeo 33 QV 92' - Ex
              Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Kinugawa TD06SL2 20g Turbo; Madness motorsport ECU Upgrade; OMP Lowering Springs Kit -30mm;HDI EBC;17" Fittipaldi Avon; 390HP & 426NM

              Коментар


                #22
                DJ_STIVAN написа:
                RED STORM Сукито няма никви системи, може да се обедиш всяка събота. Ако искате може да се пуснете за спорта.....
                от 2 години се пускат и още толкова няма да се пуснат...
                Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                Коментар


                  #23
                  Защо от летящ ли, ми защото не са толкова добри от стартове печките, а пък на бензина 1-2 му е силата,лек и брЪз и като мине 100-120 и става асматик(бензин без турбо), от там имаш да го гледаш 1 час докато набере 200
                  Fiat Bravo 1.6 GT
                  Stilo 1.9JTD - ex

                  Коментар


                    #24
                    tapkachev написа:
                    Защо от летящ ли, ми защото не са толкова добри от стартове печките, а пък на бензина 1-2 му е силата,лек и брЪз и като мине 100-120 и става асматик(бензин без турбо), от там имаш да го гледаш 1 час докато набере 200
                    а вие с печките сигурно с кислородни маски карате,то няма такова ускорение...
                    Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
                    KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
                    Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

                    Коментар


                      #25
                      Еми то за това няма Драг с печки Колега аз само не разбрах искаш замерка срещу стилото или срещо ХГТ-то? Защото темата е за Стило срещу Браво.

                      Коментар


                        #26
                        Така е няма Пък за ускорението, може и да си прав! Какво да ти кажа, аз карам бензин значи съм бегачка това си мислят хората! И за това Roman с тая каляска 2 тона JTD ги гърби тея бензинки по 1 тон с турбо и без турбо Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                        Fiat Bravo 1.6 GT
                        Stilo 1.9JTD - ex

                        Коментар


                          #27
                          общо взето само дрънкате колега Red Storm коага ще се пускаме ???

                          Коментар


                            #28
                            tapkachev написа:
                            Така е няма Пък за ускорението, може и да си прав! Какво да ти кажа, аз карам бензин значи съм бегачка това си мислят хората! И за това Roman с тая каляска 2 тона JTD ги гърби тея бензинки по 1 тон с турбо и без турбо Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                            Не съм съгласен с теб за гърбенето на ROMAN. Eто едно примерче какво му се случва от атмосверен хулиган http://vbox7.com/play:53c34053

                            Коментар


                              #29
                              tapkachev написа:
                              Защо от летящ ли, ми защото не са толкова добри от стартове печките, а пък на бензина 1-2 му е силата,лек и брЪз и като мине 100-120 и става асматик(бензин без турбо), от там имаш да го гледаш 1 час докато набере 200
                              Хайде де бе дизел-совалка, идвай ми с тази печка да те оправя набързо!Правим летящ 30-230км, готов ли си да видиш колко ти е мъртво JTD-то?! :P Аз ще съм с GTV-то! Предложих на колегата от пловдив да пробваме със Стилото просто да сверим часовниците, а ти изкара че дизелите нямат равни!Звънни едно телефонче утре да те приземя малко! :D :D :D
                              Alfa Romeo GTV 2.0 16V - 150к.с.
                              Аlfa Romeo 145 1.3 Boxer - 90к.с. - ex
                              Аlfa Romeo 33 1.7 8V Boxer - 1?? к.с.
                              Alfa Romeo 156 2.4JTD - 136к.с+

                              Коментар


                                #30
                                Докато има клавиатурни битки и си хвалите JTD-татааз не си играя на дребно.А относно поста на Red Storm ще си замълча,явно не праи разлика от 200 коня нафта и неговата,факт е ,че и при двете ти трябва кислородна маска ...http://vbox7.com/play:4bdd5f65 дори със запален съединител...

                                Got nos?

                                Коментар

                                Working...
                                X