Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунто 1.2 16v vs Опел Тигра 1.6 16v Екотек ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tirgra 1.6 16v върви повече от Вектра/Калибра 115к.с.Вектра/Калибра 115к.с. вървят на 400м с малко пред браво 1.6 или са кантар зависимост от старта.... Дано съм ти бил полезен
    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

    ex: 145QV 97'

    Коментар


      #17
      имах много мерака ама се оказа че тигата е бая пипана май и няма да има смисал..та .. прехвърлям се на Корса със същия двигател :Dтам какво мислите :D
      Пунтак 1.1 с лека измама под капака

      Коментар


        #18
        Корса 1.6/16 дори е по-лека
        '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
        '97 Coupe 16VT 262WHP+

        Коментар


          #19
          демек яко духам супата :Dне ме бърка :D
          Пунтак 1.1 с лека измама под капака

          Коментар


            #20
            Колега от 7 до 29 януари и 2 страници тема се чудиш с кой да се премериш из Търновско и няма ли бе баси и работата
            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

            Коментар


              #21
              с тигра 1.6 даже и сток си мисля че нямаш шанс,с 1.4 трябва да имаш доста изненади под капака за да биеш.
              Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

              Коментар


                #22
                1.4 16v корса остава замислена зад мен а за това .. вмомента не съм в търново и скоро няма да е като се прибера тогава
                Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                Коментар


                  #23
                  Пък и в крайна сметка тез бръмбазайки са създадени, за да ходят майките Ви на пазар с тях и да Ви купуват кисело мляко, бисквитки, бонбонки..... Пък Вие за кви работи искате да ги ползвате
                  ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                  Коментар


                    #24
                    Колега, направо ти казвам - нямаш шанс, няма и интрига! Предната ми кола беше Тигра 1.6, сегашната ми е пунто 1.2 спортинг - нищо общо нямат двете! Тиграта върви в пъти повече от пунтото! Дори като взех пунтото ходих в два различни сервиза да ми видят двигателя защото си мислех че нещо му има - ама и в двата казаха че всичко е 6. А Корсата е по-бавна от тиграта единствено на максимална, а там говорим за скорости от порядъка на 200+ км, така че и на дълго ще те дръпнат.Просто Опелът си е Опел - това е

                    Коментар


                      #25
                      stoimen777 написа:
                      Просто Опелът си е Опел - това е
                      Да бе, това е. 400 кубика и 26 коня разлика, това е викаш.
                      00' Bravo 105 JTD

                      Коментар


                        #26
                        Момчета .. момчето не са чува не са вижда.. иначе аз съм на линия на и когато каже че е готов заставам на чертата на дълго знам че нямам шанс .. с тая кутия и този деференциал от 1.1 максимална правя 180 185 За спорта макар и вече да знам че ще падна ще се пусна с него (за корсата говоря вече, тиграта няма да мога да го хвана за дръпка)
                        Пунтак 1.1 с лека измама под капака

                        Коментар


                          #27
                          2000 20v turbo написа:
                          Пък и в крайна сметка тез бръмбазайки са създадени, за да ходят майките Ви на пазар с тях и да Ви купуват кисело мляко, бисквитки, бонбонки..... Пък Вие за кви работи искате да ги ползвате
                          Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Може и така да е, но понавървяват и 100% пунтото ще падне
                          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                          Коментар


                            #28
                            nikolce написа:
                            stoimen777 написа:
                            Просто Опелът си е Опел - това е
                            Да бе, това е. 400 кубика и 26 коня разлика, това е викаш.
                            Първо, колега, не са 26 коня разлика, а ся 20(или 21 в зависимост от това дали Пунтото е 85 или 86 коня, защото навсякъде пише различно, а Тиграта е 106). Второ с тая Тигра съм дърпал автомобил 125коня и едва 26кг по-тежък от мен - от място и от летящ старт. Въпреки повечето килограми, съм сигурен, че и 1.4 ще бие в този дуел. А ако трябва да говорим за кубиците, то тогава колегата трябва да се дръпне с Корса 1.2 16V, но пък тогава говорим за едва 65коня. И въпреки това смятам, че само в този случай Пунтото има шанс да бие и то не с много.Не мразете Опелите само защото вървят. Когато купувах моето Пунто, аз също имах по-големи очаквания за вървежа, но в крайна сметка това са възможностите на колата.

                            Коментар

                            Working...
                            X