Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

От 1-ва до 5(6)-та максимална скорост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    hubaveca написа:
    1-802-1203-1654 и 5 не съм я настъпвал до край(страх ме е)алфа 33 1.7 ie 16v 4x4 137 к.с.
    Хахаа, а аз на задна вдигам 130км/ч. Типото ми е същата мощност, каквато и да е разликата в скоростите или предавателни числа или каквото е там, това дето го е написал перничанина е АБСУРД!

    Коментар


      #62
      с бравата оня ден се връщах от Бг и направих 200 на зверско нанадолнище бях ама пак си е тръпка. а на равно правих 180 няколко пъти. а бравата беше с 3-ма и много багаж. 1.4 е колицата знам че звучи невероятно и аз много се учудих ама километража е верен сверявал съм го с други коли
      nema cel jivot s gluposti da se zanimavam!!
      ama pone polovinata...

      Коментар


        #63
        Пък аз съм много слаб...не смея и да я пробвам.....с тея 1400 кубика и 78 к.с. накъде......само в чест на ........ един път я изсилих до дупка и вдигнах 184 в час, та даже успях да го заснема.......ама толкоз.... :D

        Коментар


          #64
          Аз с мойто браво на дълъг път си му правя двеста ама не е много приятно Иначе веднъж се бях засилил по цариградско и на окръжна болница посока младост минах със 180.
          Fiat Bravo 1.6 16V

          Коментар


            #65
            1ва -302ра- 603та - 1004та- 1305та - 160/170Пунтак 1.1 fire /+К&Н/ гуми - стандарт 13’’ 165 джанти ОЗот 0 - 100 км/ч съм мерил 2-3 пъти средно 14-15 сек.

            Коментар


              #66
              punto94 написа:
              1ва -302ра- 603та - 1004та- 1305та - 160/170Пунтак 1.1 fire /+К&Н/ гуми - стандарт 13’’ 165 джанти ОЗот 0 - 100 км/ч съм мерил 2-3 пъти средно 14-15 сек.
              и на мен с чинкото са ми така (1.1 e)
              селото се оказа точно в града

              Коментар


                #67
                $ abarth $ написа:
                punto94 написа:
                1ва -302ра- 603та - 1004та- 1305та - 160/170Пунтак 1.1 fire /+К&Н/ гуми - стандарт 13’’ 165 джанти ОЗот 0 - 100 км/ч съм мерил 2-3 пъти средно 14-15 сек.
                и на мен с чинкото са ми така (1.1 e)
                Това е невъзможно ... с нашето (0,9) на първа сме вдигали 40, на втора прекъсвача се вкл. на 80, на трета ако не се лъжа 110, повече не сме го натискали ... Просто е невъзможно с по-мощен двг да вдигаш по-малко на скоростите ... вярно, може да са различни предавателни числа, но ме съмнява сериозно ... На 23 (рождения ми ден) 97,42 % (как пък ги изчислих така точно ) ще ходим до Благоевград ... Евентуално може да минем през София ... Ако искаш може да ги пробваме (макар, че силно ме съмнява да победя) някъде ... разбирам, че Божурище е затворено, но нямам книжка и другаде немога да карам (не, че не съм карал селика по Ал. Стамболийски и Тодор Александров, но това е друг въпрос ) ... Ако няма сняг - ще е перфектно ... Какво ще кажеш?

                Коментар


                  #68
                  kiler_4o написа:
                  $ abarth $ написа:
                  punto94 написа:
                  1ва -302ра- 603та - 1004та- 1305та - 160/170Пунтак 1.1 fire /+К&Н/ гуми - стандарт 13’’ 165 джанти ОЗот 0 - 100 км/ч съм мерил 2-3 пъти средно 14-15 сек.
                  и на мен с чинкото са ми така (1.1 e)
                  Това е невъзможно ... с нашето (0,9) на първа сме вдигали 40, на втора прекъсвача се вкл. на 80, на трета ако не се лъжа 110, повече не сме го натискали ... Просто е невъзможно с по-мощен двг да вдигаш по-малко на скоростите ... вярно, може да са различни предавателни числа, но ме съмнява сериозно ... На 23 (рождения ми ден) 97,42 % (как пък ги изчислих така точно ) ще ходим до Благоевград ... Евентуално може да минем през София ... Ако искаш може да ги пробваме (макар, че силно ме съмнява да победя) някъде ... разбирам, че Божурище е затворено, но нямам книжка и другаде немога да карам (не, че не съм карал селика по Ал. Стамболийски и Тодор Александров, но това е друг въпрос ) ... Ако няма сняг - ще е перфектно ... Какво ще кажеш?
                  Да бе Дойде в Сф и директно започна да караш по центъра в мазалото
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #69
                    kiler_4o написа:
                    $ abarth $ написа:
                    punto94 написа:
                    1ва -302ра- 603та - 1004та- 1305та - 160/170Пунтак 1.1 fire /+К&Н/ гуми - стандарт 13’’ 165 джанти ОЗот 0 - 100 км/ч съм мерил 2-3 пъти средно 14-15 сек.
                    и на мен с чинкото са ми така (1.1 e)
                    Това е невъзможно ... с нашето (0,9) на първа сме вдигали 40, на втора прекъсвача се вкл. на 80, на трета ако не се лъжа 110, повече не сме го натискали ... Просто е невъзможно с по-мощен двг да вдигаш по-малко на скоростите ... вярно, може да са различни предавателни числа, но ме съмнява сериозно ... На 23 (рождения ми ден) 97,42 % (как пък ги изчислих така точно ) ще ходим до Благоевград ... Евентуално може да минем през София ... Ако искаш може да ги пробваме (макар, че силно ме съмнява да победя) някъде ... разбирам, че Божурище е затворено, но нямам книжка и другаде немога да карам (не, че не съм карал селика по Ал. Стамболийски и Тодор Александров, но това е друг въпрос ) ... Ако няма сняг - ще е перфектно ... Какво ще кажеш?
                    предавателните числа са други а и тези километри са за перфектно ускорение ,а не да чакам на всяка скорост да почне да тъпче и тогава да превключвам момента е доста тънък. хах а за пробването като земеш книжка и като забацаш един K&N поне :D
                    селото се оказа точно в града

                    Коментар


                      #70
                      Abarth. написа:
                      Да бе Дойде в Сф и директно започна да караш по центъра в мазалото
                      Всъщност - да дадоха ми ключовете и ухото ми дочу: "Закарай ми колата на автомивка" Само това чаках ...
                      $ abarth $ написа:
                      предавателните числа са други а и тези километри са за перфектно ускорение ,а не да чакам на всяка скорост да почне да тъпче и тогава да превключвам момента е доста тънък. хах а за пробването като земеш книжка и като забацаш един K&N поне :D
                      Много обичам да казвам "Не книжката кара колата" Но ще почакам ... И без това на дали ще ми дадат колата, с която сме на 400 км. от къщи да правя гонки ... А за другото - може би скоро ще имам K&N ... Ако не си вземем и Брадва ... тогава може да се отложи работата за филтърчето ...

                      Коментар


                        #71
                        искам да добавя че тези мои данни са без да си унищожавам двигателчето ! К&Н помага за по-голям приток на въздух според мен друго-не мисля , предстои да се сложи чип в ЕКУ но за това ще се помисли преди да направя глупост ! Според мен за този двигател 1.1 това ускорение е повече от добро ! :D

                        Коментар


                          #72
                          с чинко съм се мерил - късам го с много 0.9 и буталата да излязат не може да ги направи тези неща /говорим без преработен двигател/ За К&Н мога да кажа цена - 210лв го платих !

                          Коментар


                            #73
                            punto94 написа:
                            с чинко съм се мерил - късам го с много 0.9 и буталата да излязат не може да ги направи тези неща /говорим без преработен двигател/ За К&Н мога да кажа цена - 210лв го платих !
                            трябва да се пробваш с 1.1 (sporting)
                            селото се оказа точно в града

                            Коментар


                              #74
                              punto94 написа:
                              с чинко съм се мерил - късам го с много 0.9 и буталата да излязат не може да ги направи тези неща /говорим без преработен двигател/ За К&Н мога да кажа цена - 210лв го платих !
                              За зимата ще ходим до благоевград ... ако сме с чинкуечентото може някъде по пътя да спрем, за да ти покажа, че ги може ... или някой бургазлия да дойде та да види ... а може и клипче да направя ... просто си нямаш идея какво направи като каза тези думи все едно да обидиш пред мен вартбург

                              Коментар


                                #75
                                punto94 написа:
                                1ва -302ра- 603та - 1004та- 1305та - 160/170Пунтак 1.1 fire /+К&Н/ гуми - стандарт 13’’ 165 джанти ОЗот 0 - 100 км/ч съм мерил 2-3 пъти средно 14-15 сек.
                                Бах мама му,аз на пунто 60 с правен двигател правех..1-ва 552-ра 903-та 1304-та 1705-та 200Така и не разбрах от кво са скоростите
                                _______________________________________
                                0885261834

                                Коментар

                                Working...
                                X