Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo HGT 147 hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Bravo HGT 147 hp

    Колеги какво мислите за следните гонки?Bravo HGT 147 hp vs Honda Civic Vi-Tec 1.6Bravo HGT 147 hp vs Opel Vectra C20XEBravo HGT 147 hp vs VW Passat 2.0 TDIBravo-то има правена цялостна генерация и спортен филтър K&N.

    #2
    Само пасата ще го дръпнеш...и то ако е без ремапове и други модификации.
    3.0CRD

    Коментар


      #3
      Пасата и хондата падат,за опела обаче е малко спорен въпроса .
      Уважавам тези,които ме уважават!
      Clube do Marea!

      Коментар


        #4
        Както каза колегата имаш шанс само срещу Пасата, а тая глупост с Хондата няма нужда от коментар
        Punto 1.4 GT 94г.

        Коментар


          #5
          worker написа:
          Както каза колегата имаш шанс само срещу Пасата, а тая глупост с Хондата няма нужда от коментар
          А защо да няма 125 коня ти говори, а не за 160 Проблем ще имаш само срещу Вектрата
          Аlfa Romeo 156 2.4 JTD 99'

          Коментар


            #6
            Колеги защо подценявате HGT-то.Гонките се състояха:1.Хондата наистина беше 125 кс. и падна с кола и половина2.Вектрата също падна но с половин кола3.А гонката с пасата беше на дистанция 1 километър, и пасата падна.

            Коментар


              #7
              даи доказателство и тогава ще повярвам

              Коментар


                #8
                ти 150 коня кола искаш с 125 да се гонишмалко не е редно

                Коментар


                  #9
                  Браво колега.Но не очакваи някои да ти повярва без клипове.Честити победи.
                  Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е когато се обърнеш всички да мълчат!

                  Коментар


                    #10
                    Колега от форума се е пускал с такъв Сивик и Сивика е паднал.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      А аз с моето съм се пускал с ВТИ и го бия

                      Got nos?

                      Коментар


                        #12
                        sUkI написа:
                        А аз с моето съм се пускал с ВТИ и го бия
                        то тва след 120 км/ч става неиндитифициран летящ обект, знам ги аз тия люлинските ХГТ-та двете тъмно сини с черните стопове, като ги застигна в огледалото ми бият десен мигач :D ама тогава бех з Королата, къде съм по-малко коне от тях хаха (т.е тогава на времето бях :D )
                        leave something of the happiness you bring

                        Коментар


                          #13
                          Bravo 1.9 JTD написа:
                          то тва след 120 км/ч става неиндитифициран летящ обект, знам ги аз тия люлинските ХГТ-та двете тъмно сини с черните стопове, като ги застигна в огледалото ми бият десен мигач :D ама тогава бех з Королата, къде съм по-малко коне от тях хаха (т.е тогава на времето бях :D )
                          Колега, а като се събуди, одеалото беше ли на топка в гз ?
                          3.0CRD

                          Коментар


                            #14
                            Trojaneca написа:
                            Bravo 1.9 JTD написа:
                            то тва след 120 км/ч става неиндитифициран летящ обект, знам ги аз тия люлинските ХГТ-та двете тъмно сини с черните стопове, като ги застигна в огледалото ми бият десен мигач :D ама тогава бех з Королата, къде съм по-малко коне от тях хаха (т.е тогава на времето бях :D )
                            Колега, а като се събуди, одеалото беше ли на топка в гз ?
                            Да бе знам и ти си от вървежните помпери
                            leave something of the happiness you bring

                            Коментар


                              #15
                              Bravo 1.9 JTD написа:
                              Да бе знам и ти си от вървежните помпери
                              За мен не се грижи, вървежен съм там, където трябва А ти дай някакви снимки със себе си и тая Корола, за която така говориш...щото адски ме съмнява изобщо да я имаш.
                              3.0CRD

                              Коментар

                              Working...
                              X