Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ръкавицата е хвърлена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Защо да не може !

    Tempra SX написа:
    Anonymous написа:
    Аз мога ли да се включа с Fiat regata 1.5i. в гонката и колко ще е ускорението от 0 до 100.
    Само дето ще те бием Ще късаме финала , а ти ще си на 10 сек. зад нас...сега ще ти покажа !!!:...
    със сигурност няма да е зад тебе,карал съм регата 1,5 75hp карбуратор и бих казал че е малко по пъргава от типо/темпра 75hp.

    Коментар


      #17
      Re: Защо да не може !

      Tempra SX написа:
      Anonymous написа:
      Аз мога ли да се включа с Fiat regata 1.5i. в гонката и колко ще е ускорението от 0 до 100.
      Само дето ще те бием Ще късаме финала , а ти ще си на 10 сек. зад нас...сега ще ти покажа !!!:...
      Дай да е пробваме срещу едно бавно пунто,па да видиме колко върви
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #18
        Tempra SX написа:
        ...
        Само дето явно нямаш много опит с този тип съревнования (незнам дали е така, само предполагам)...Данните, които си дал по никакъв начин немогат да покажат какво ще стане. Много, ама мнооого зависи от шофьора, техническото състояние на двете коли също е основен фактор. Част от тея данни отдавна не са същите вече...

        Коментар


          #19
          само да уточните кога и каде ще е събитието та да дойдеме за агитка

          Коментар


            #20
            а така дееее.....

            Mitko написа:
            Момчета, като цяло спора се почна за това, че Tempra SX 75 коня ще дръпне Tipo 1.6 DOHC. В последствие се разбрахме да се дръпна с Punto-то, защото срещу Tempra-та няма да е интересно на никого.
            Приятели Темпрата е наи-слаба ,но предлагам като открият сезона на Божурище да отидем там групово(Пунто,Типо двуваловото,Регата и други с по-скромни моторчета) и да си направим кефа ! Да си разменим по-няколко старта и да си пиинем по-бира???? За мене не е важно кои колко върви а да има купон!

            Коментар


              #21
              Re: а така дееее.....

              DODOSPORT написа:
              Mitko написа:
              Момчета, като цяло спора се почна за това, че Tempra SX 75 коня ще дръпне Tipo 1.6 DOHC. В последствие се разбрахме да се дръпна с Punto-то, защото срещу Tempra-та няма да е интересно на никого.
              Приятели Темпрата е наи-слаба ,но предлагам като открият сезона на Божурище да отидем там групово(Пунто,Типо двуваловото,Регата и други с по-скромни моторчета) и да си направим кефа ! Да си разменим по-няколко старта и да си пиинем по-бира???? За мене не е важно кои колко върви а да има купон!
              навит съм,ама да не забрави ме за
              _______________________________________
              0885261834

              Коментар


                #22
                Пишете ме и мене И който падне ще има и после

                Коментар


                  #23
                  Re: а така дееее.....

                  DODOSPORT написа:
                  Mitko написа:
                  Момчета, като цяло спора се почна за това, че Tempra SX 75 коня ще дръпне Tipo 1.6 DOHC. В последствие се разбрахме да се дръпна с Punto-то, защото срещу Tempra-та няма да е интересно на никого.
                  Приятели Темпрата е наи-слаба ,но предлагам като открият сезона на Божурище да отидем там групово(Пунто,Типо двуваловото,Регата и други с по-скромни моторчета) и да си направим кефа ! Да си разменим по-няколко старта и да си пиинем по-бира???? За мене не е важно кои колко върви а да има купон!
                  Eee... Не е толкова слаба :D :D :D
                  Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

                  КУПУВАМ: Теглич за Темпра
                  КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
                  КУПУВАМ: Спортен волан

                  http://www.tempra-clube.hit.bg
                  http://www.tempras.myfreebb.com

                  Коментар


                    #24
                    0,1 секунди при тази скорост са разлика от 3 метра

                    Selqatin написа:
                    400 метра при заводско състояние и т.н.резултатите според менPUNTO 75-17,6sec 122km/hTIPO 90-17,7sec 124km/hстарта ще е оспорван
                    Ако се потвърдят тези данни и на реалното каране, разликата във финала ще е доста видима. 0,1 секунди при скорост от над 100 км/ч са близо 3 метра преднина. Това изобщо не е малко при "дърпане".
                    Добри Божилов
                    www.komentari.com

                    Коментар


                      #25
                      Re: а така дееее.....

                      Коментар


                        #26
                        Ехх само да тръгне и моя паметник с удоволствие ше ви пробвам, а на Митко Типо-то според мен доста доволно си перка.
                        SEDICIVALVOLE

                        Коментар


                          #27
                          Re: 0,1 секунди при тази скорост са разлика от 3 метра

                          Dobri написа:
                          Selqatin написа:
                          400 метра при заводско състояние и т.н.резултатите според менPUNTO 75-17,6sec 122km/hTIPO 90-17,7sec 124km/hстарта ще е оспорван
                          Ако се потвърдят тези данни и на реалното каране, разликата във финала ще е доста видима. 0,1 секунди при скорост от над 100 км/ч са близо 3 метра преднина. Това изобщо не е малко при "дърпане".
                          А защо не даваш данните на Темпрата и Регатата ? Маи не отписваш?

                          Коментар


                            #28
                            Re: а така дееее.....

                            Selqatin написа:
                            dodo2 написа:
                            а темпра 1.4 карбуратор за колко го прави ?159а2000
                            400м Tempra 19sec 115km/h
                            _______________________________________
                            0885261834

                            Коментар


                              #29
                              Re: а така дееее.....

                              Selqatin написа:
                              Selqatin написа:
                              dodo2 написа:
                              а темпра 1.4 карбуратор за колко го прави ?159а2000
                              400м Tempra 19sec 115km/h
                              Колега аз съм се пускал на Божурище и са ми по-добри данните от 19сек. !

                              Коментар


                                #30
                                shte mi se i az da se probvam na Bozurishte

                                iska mi se i az da se probvam na Bozurishte, samo dano do togava da ne se e razpadnala moiata karu4ka.1.4 dvigatel A160, karburator WEBER TLDE (originalnia si e), proizvodstvo January 1993, blaskana 4elno neiasen broi pati (sas sigurnost znam 4e sa pove4e ot 3), na 350 - 400 hil. km (po gruba ocenka na tia deto mi smeniaha klapanite naskoro), nishto ne sam butal po dvigatelia kato segmenti, butala, valove i t.n, a kato mi smeniaha klapanite spodeliha 4e tova mu e parvoto otvariane na moia izstradal dvigatel.Interesno mi e da vidia kak ste se predstavi zverski sasipan 10 godishen FIAT v sravnenie s ostanalite marki avtomobili.Kazvaite koga se otkriva sezona i da hodim v Bozurishte na sabitieto za koli treta vazrast.Колега регистрирай се и пиши на български моля.

                                Коментар

                                Working...
                                X