Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Sa6o_gt vs. Withe power

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Има клипове и ще бъдат качени да видят как си 4 коли назад хаха ... мнооо си се заблудил, че на 400м си оптред ... на варел с 15ките и си повярва хаха ... а най-лошото е, че си вярваш за терминална 170 + ... това ти никога не можеш да го постигнеш на 400м с точно тази кола!!! Смиши сега защото знаеш какво ще се случи, ако премерим 400м. И друго ... ако Сашо те бие с по-малко от 3 коли на 400м при нов старт ... ще му изтрия телефона направо от гсм си. хахах

    Коментар


      #92
      САШОООО кажи на Любо да качи клипа от ОМВто, че се изнервям от некоректни коментари ... макар и да не участвам с моя кола в спора.

      Коментар


        #93
        АКо ще качвате...качете всички клипове за да могат всички, които ги вълнува случилото да си направят изводите за себе си, а не само 1клип... И ако на 400метра не завършват на 170км. това е още по-добре..Айде и аз приключих участието в темата...Не ми беше приятно

        Alfa Romeo 155 1.8 8v MY Sport 95'
        Alfa Romeo 155 T.SPARK 2.0 8V 92' & Браво 1.6 98'
        Добло 02' 1.9 D- ех
        Добло 06' 1.3 Mjet -ех

        Коментар


          #94
          MaXo написа:
          Има клипове и ще бъдат качени да видят как си 4 коли назад хаха ... мнооо си се заблудил, че на 400м си оптред ... на варел с 15ките и си повярва хаха ... а най-лошото е, че си вярваш за терминална 170 + ... това ти никога не можеш да го постигнеш на 400м с точно тази кола!!! Смиши сега защото знаеш какво ще се случи, ако премерим 400м. И друго ... ако Сашо те бие с по-малко от 3 коли на 400м при нов старт ... ще му изтрия телефона направо от гсм си. хахах
          хахах Тенкс Махо , което значи че съм бил и на 500 метра според твойте думи , ако на 400 но мога да правя 170 продължавате да се излагате якооознаете всички истината за това ме наскачахте на ОМВ то а сашо седеше от отзад и мълчеше и сега е пак същото Всички сте некви псевдо състезатели дайте да ви видя времената на 400 метра бе дайте клиповете с измервателна техника , Ако нямате значи всичките сте клавиатурни състезатели дет о пият кафе на омв и не мърдат по далече от там за да не се изгубятСпорът е приключен клип няма И аз зилизам от темата , довиждане на всички ви останете си с здраве с всичките ви постове се доказа едно че се оплитате в лъжите ви а каквото и да качите от тука на там вече няма смисъл
          Power Under Pressure

          Коментар


            #95
            ще помоля Любо да качи клипа там сичко се вижда, а другите клипове вече казах че НИЩО не се вижда защото рибата не става да снима, най накрая да млъкне тоя луд, пред ОМВ наистина бях с 3 коли между нас които 3коли няма как да му взема за 50м примерно тъй като скороста е била над 150км. в час. Сега към Орлин, още веднъж ако ме обидиш тук във форума щото на живо няма как да стане тъй като си ХАРТИЕН ЛЪВ, гаранция няма да ти е приатно ако се засечем някаде

            Коментар


              #96
              sa6o_gt написа:
              ще помоля Любо да качи клипа там сичко се вижда, а другите клипове вече казах че НИЩО не се вижда защото рибата не става да снима, най накрая да млъкне тоя луд, пред ОМВ наистина бях с 3 коли между нас които 3коли няма как да му взема за 50м примерно тъй като скороста е била над 150км. в час. Сега към Орлин, още веднъж ако ме обидиш тук във форума щото на живо няма как да стане тъй като си ХАРТИЕН ЛЪВ, гаранция няма да ти е приатно ако се засечем някаде
              хахах пак оправдания Клипа на старта го гледахме всичките и се виждаше съвсем ясно споко ще се засечеме с сигурност , и само не ме заплашвай ............ щото пак се излагаш Не ти прави чест това отношение - ти не си рацер и никага няма да бъдеш докато не пораснеш малко и не се държиш като голам мъжпрочети си всички мения и виш как сам се измяташ от думите тикакто казах вече можеш да замълчиш всико изписано се изложихте още повече , клип няма така че ЧАО
              Power Under Pressure

              Коментар


                #97
                ще има клип, въпреки че не е нужен ама ще има, и не ме обиждай само. Аз ли не съм рацер хахахахахахаа я ми кажи колко старта имаш ти тази година ??? поненеже аз съм рацер тръгвам като ми махнат и то се видя на клипа после, вопще не съм те бурил просто ти се забави части от секундата защотото нямаш рутина и си стартирал прекалено малко, трягнахме и о6те на края на първа ти беше отпред заради бруталния старт на твойта кала спрямо мойта, после се видя и ще го видиш на клипа ако не го помниш. А това че ми взе старта мога да го корегирам веднага ако има следващ старт и няма да те мина на 3та или 4та а просто няма да има интрига

                Коментар


                  #98
                  Заради тея ви караници и спорове ще ни изгонят Пунто маняците от форума всичките.Ще каже човек че жена делите двамата.Вместо да се сдобрите и да си помагаме всички в тея трудни времена,се джафкате като побеснели песове.Не ви отива на годините тея заплахи и обиди присъщи на момченца взели книжка преди 2 месеца.Ако всичко продължава в този си вид скоро ще ни игнорират в някакъв ГЕТО раздел на форума .
                  Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                  Коментар


                    #99
                    sonicempire написа:
                    Заради тея ви караници и спорове ще ни изгонят Пунто маняците от форума всичките.Ще каже човек че жена делите двамата.Вместо да се сдобрите и да си помагаме всички в тея трудни времена,се джафкате като побеснели песове.Не ви отива на годините тея заплахи и обиди присъщи на момченца взели книжка преди 2 месеца.Ако всичко продължава в този си вид скоро ще ни игнорират в някакъв ГЕТО раздел на форума .
                    Апел и от мен, дайте с повече уважение нали за удоволствие се прави? Кому са нужни заяжданиците?И двете коли са прекрасни

                    Коментар


                      приключих с с гонките за сега каквото било било , кой кога колко истината сашо сам я каза и аз също до 170 съм по бърз от там той е по бърз - за онази вече жокери от тука на татъка всеки може да вади , да надуе още да олекоти ако иска ,да си сложи 13 ки примерно за сега колата доказа че е направена както трябва и обидите към нея са абсолютно неоснователни от страна на сашои това че аз и бобо не можем да мапваме автомобили и се били зле не е вярно и преполагам го доказахтема я смятам за закрита предполагам и сашо нека следвашия път като се видим да не излизам с щангата от багажника за да си доказваме коя глава е по шоска не съм казвал нищо лошо за твоята кола , така че ще те помоля да не обиждаш моята и хората около мен Научи се само на едно Уважение ,а за коя кола е по мощна си има дино стендове за тая работа
                      Power Under Pressure

                      Коментар


                        Ще помоля модераторите за катинар на темата за не се прекалява вече с заплахи и обиди в нея Изинявам се на всички ако съм ви засегнал с нещо останете със здраве КраЙ
                        Power Under Pressure

                        Коментар


                          Очевидно се познавате. Като имате нещо да си казвате - срещате се, и си го казвате, дърпате се, бутате се, бийте се ако щете. Напълно безсмислен ви е спорът. Край на темата.

                          Коментар

                          Working...
                          X