Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Типо Vs 124 200E резултат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Типо Vs 124 200E резултат

    Колеги предизвиках една 124-ка на един приятел 200 бензинова на гас 122 коня,че се чудя дали ще успея да го точковам,както казват някой известни лица :D аз съм с типото 1.4 имам спортен вилтър на предварение съм и гърне с прави тръби горе долу-незнам,колко коня защото последното дето дръпнах е сивик 1.5 90 коня 318 -бмв-та тигра 90 коня с генерация и чип ми прави калник и врата,та според вас?
    Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

    #2
    То зависи и от задкормилното устройство колко го бива.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #3
      Колега споредмен ще го биеш но само защото мерца е по тежак и е слаб за килограмитеси но аз карам една 190тка и е с2.3 мотор и 136 коня и ако искаш може да се пробваш с нещо такова и после си пиши какво е станало.Според мен просто нее честно да искаш да се дърпаш с кола два пътя по тешка от теб но пък тя е създадена за конфорт а не за състезания.Ако искаш като минаваш през пловдив ми пиши на лични за да се пробваш апък аз ще карам на газ за да е по равностойно.Поздрави.
      Прикачени файлове
      Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

      Коментар


        #4
        mishkite написа:
        Колега споредмен ще го биеш но само защото мерца е по тежак и е слаб за килограмитеси но аз карам една 190тка и е с2.3 мотор и 136 коня и ако искаш може да се пробваш с нещо такова и после си пиши какво е станало.Според мен просто нее честно да искаш да се дърпаш с кола два пътя по тешка от теб но пък тя е създадена за конфорт а не за състезания.Ако искаш като минаваш през пловдив ми пиши на лични за да се пробваш апък аз ще карам на газ за да е по равностойно.Поздрави.
        На газ или на бензин...все тая Сериозно ли си мислиш че мерца върви?А по темата,колега пускай се ако няма какво да правиш.Биеш 100%.

        Коментар


          #5
          Punto 1.4T написа:
          mishkite написа:
          Колега споредмен ще го биеш но само защото мерца е по тежак и е слаб за килограмитеси но аз карам една 190тка и е с2.3 мотор и 136 коня и ако искаш може да се пробваш с нещо такова и после си пиши какво е станало.Според мен просто нее честно да искаш да се дърпаш с кола два пътя по тешка от теб но пък тя е създадена за конфорт а не за състезания.Ако искаш като минаваш през пловдив ми пиши на лични за да се пробваш апък аз ще карам на газ за да е по равностойно.Поздрави.
          На газ или на бензин...все тая Сериозно ли си мислиш че мерца върви?А по темата,колега пускай се ако няма какво да правиш.Биеш 100%.
          абе колега ти сереозноли с тая ВЪШКА си тръгнал на някаде . На такива като теб им правя ластици до припаданевия вярвателиси като пишете тия глупости влезте малко в реалноста тия работи стават на пътя а не в нета.Много е лесно пред конпа аз мога да кажа всичко.Ако е някоя по силна кола тогава може и да стане но сериозно ли мислиш че с това КОЛЕЛО си мислиш че имаш някакъв шанс разликата в мощноста е угромна.Ти возилисисе някога в Мерцедес та се исказваш неподготвен.Погледнато от страни е голям смях макар че мерца е за конфорт а не за състезания но и пак си върви много прелично.А мислишли че Аз несъм карал фият а ей така ги пиша тези работи вземи помесли малко и влез в реалноста.С това исказване не искам да убидя никого но ми писна от детцки работи четът го и други хора извинявам се ако съм убидил някого но не е било нарочно. Поздрави
          Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

          Коментар


            #6
            Кое е въшката ГТ-то ли Или БМВ-то Не се сърди но мерцедес е за комфорт...и до там Карал съм доста коли и не говоря празни приказки нито се заяждам ПС Това че бие 100% се отнася за 124-ката.

            Коментар


              #7
              ОК няма проблем
              Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

              Коментар


                #8
                Като се замисля есента карах на един колега мерца 2.5 16V...той си върви много прилично :D И ако си фен се продава

                Коментар


                  #9
                  Скоро ще имам резултат и ще видим какво става днес имаше много лед и не става за нищо ...
                  Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                  Коментар


                    #10
                    mishkite написа:
                    Punto 1.4T написа:
                    mishkite написа:
                    Колега споредмен ще го биеш но само защото мерца е по тежак и е слаб за килограмитеси но аз карам една 190тка и е с2.3 мотор и 136 коня и ако искаш може да се пробваш с нещо такова и после си пиши какво е станало.Според мен просто нее честно да искаш да се дърпаш с кола два пътя по тешка от теб но пък тя е създадена за конфорт а не за състезания.Ако искаш като минаваш през пловдив ми пиши на лични за да се пробваш апък аз ще карам на газ за да е по равностойно.Поздрави.
                    На газ или на бензин...все тая Сериозно ли си мислиш че мерца върви?А по темата,колега пускай се ако няма какво да правиш.Биеш 100%.
                    абе колега ти сереозноли с тая ВЪШКА си тръгнал на някаде . На такива като теб им правя ластици до припаданевия вярвателиси като пишете тия глупости влезте малко в реалноста тия работи стават на пътя а не в нета.Много е лесно пред конпа аз мога да кажа всичко.Ако е някоя по силна кола тогава може и да стане но сериозно ли мислиш че с това КОЛЕЛО си мислиш че имаш някакъв шанс разликата в мощноста е угромна.Ти возилисисе някога в Мерцедес та се исказваш неподготвен.Погледнато от страни е голям смях макар че мерца е за конфорт а не за състезания но и пак си върви много прелично.А мислишли че Аз несъм карал фият а ей така ги пиша тези работи вземи помесли малко и влез в реалноста.С това исказване не искам да убидя никого но ми писна от детцки работи четът го и други хора извинявам се ако съм убидил някого но не е било нарочно. Поздрави
                    колега ти сериозно ли мислиш че с мерца ще биеш ГТ?хубаво си го направил на визия,предоплагам че и комфорта е сериозен за тея си години,но моля не се изказвай неподготвен
                    Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                    Коментар


                      #11
                      Все пак говорихме за мен но няма проблем пишете си тука то общ чат стана
                      Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                      Коментар


                        #12
                        gelew написа:
                        Все пак говорихме за мен но няма проблем пишете си тука то общ чат стана
                        Вярно ти оспамихме темата Извинявам се!ПС То е ясно,биеш мерца 200-122коня :D

                        Коментар


                          #13
                          gelew написа:
                          Все пак говорихме за мен но няма проблем пишете си тука то общ чат стана
                          извинявай колега но ми стана приятно как говори за всички коли които не са мерцедес.Вярно че колите са мерцедес и всички останали,ама ние кво пеша ли да ходим
                          Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                          Коментар


                            #14
                            еми успех колега и да кажиш резултата ( мисля че имаш шанс ) пък и да падниш не е срамно
                            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                            Коментар


                              #15
                              Punto 1.4T написа:
                              Като се замисля есента карах на един колега мерца 2.5 16V...той си върви много прилично :D И ако си фен се продава
                              цената на мерцедеса каква е че ме интересува че сьм фен наистина и ако споделиш ще ти бьда много благодарен.
                              Всяка права драг;Всеки завой дрифт.

                              Коментар

                              Working...
                              X