Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

VW Golf MK2 GTI 16v KR vs Bravo 1.6 16v Map

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Bravo 1.9 JTD написа:
    Corolla AE86 (сток) търси 2-литрови изстребители от сорта на темата в която се говори тукаГолф 2,3 ГТИ 16вБраво ХГТ 155Пежа РаладжийкиСаксо-та Максо-та секви модификациии евентуално БМВ 320СПИНЖЕКЦИЯколата е скоро докарана от Германия, на ход,европейската версия с целия фар, 1.6 туинкам е колата без пипаници само е портвана главата леко и са понастроени клапани официялно 124 коня търси коли до 150.Пишете за доизнасяване на място,дата и час !
    Утре(четвъртак) Бояна 21:00 часа чакам те!Сивата Е46,ще има и други коли за сверка!Ще я видим тая Корола,според мен ще бие доста коли!От мен се намери 320-ка,и една 318is+++модове!Нека дойдат и Фиати да сверим часовниците!

    Коментар


      #62
      Betrayer написа:
      beast31 написа:
      Betrayer написа:
      alekzz написа:
      136 коня е PL - мотора, KR - е 139, но те вървят горе долу наравно.Разликата е в инжекционите - KR е с механична, докато PL е с електронна инжекция.Може би калник преднина за KR пред PL.Иначе в каквото и ще състояние да е голфа, само HGT-то има шанс срещу него, но и там си е божа работа!!!
      Начи подобни глупости можеш да си ги запазваш за себеси. Как успя да побереш толкова грешни твърдения за VW в рамките на 2 реда направо ме изумявате :D :D :D
      Дали да не провериш нещата преди да пишеш?!?Единственото разминаване на колегата alekzz е в това,че PL е 129 коня,което не е фатално в случая!И според мен,единственото което може да те изуми е ставащия на точка KR,в далечината пред теб.ГоУф с този мотор просто си върви!Доказано е.
      А къде написах че не върви!?!? Качвал ли си се някога в KR/PL че да ме апострофираш!? Или и ти пишеш на изуст като тоя горе? Айде карай си анемичното Пунто... А баш мене едва ли ше ме остави от точка щото съм с 1.4 Turbo, въпреки че ако е като на Спарко от Костенец нз дали и 2.0 Turbo ше има мерака.
      Карал съм и KR,карал съм и PL.Защо не попиташ колегите с Punto GT как им се отразява среща с КР?И относно анемичното ми Пунто - такова съм си избрал,такова карам!Съжалявам само,че анемичното Уно от подписа ми не върви в момента иначе щеше да се чудиш спрял ли си,назад ли караш.Айде карай си куцото 1.4 Turbo...
      Fiat Punto 1.1 6Speed

      Коментар


        #63
        Какво стана бре,да не би Королата да се счупи хахахахаахахахахахх!Айде една мега умряла 20-ка чака да я препарират!Аз съм сигурен,че няма да се състои гонката(поради това,че Тоьотата няма да дойде),а и като гледам Фиатите нещо ги няма!

        Коментар


          #64
          Стига бе хора,какво стана каня ви на замервания утре,а вие........................айде покажете,че сте сериозен форум елате напукай те ми кофата и да се приключва хахахаахха,не ме кефи да ви заяждам,но май това е начина да ви накарам да се замерите с мен!

          Коментар


            #65
            И как се отрзява срещата с КР Да ти кажа ли - ами никак Пробвано, тествано и по-бавен дори от Типо 2.0 16В - това е Стига с тия митове, легенди и т.н. за вървежни КР-и. Пл-и и т.н..... досега за толкова години не съм срещал чак толкова силен колкото го изкарвате тука - може и да не са останали читави вече, не знам

            Коментар


              #66
              Bimero написа:
              Стига бе хора,какво стана каня ви на замервания утре,а вие........................айде покажете,че сте сериозен форум елате напукай те ми кофата и да се приключва хахахаахха,не ме кефи да ви заяждам,но май това е начина да ви накарам да се замерите с мен!
              То две години от целият форум не можаха да се намерят читаво 1.9 jtd и 1.6, за да се замерят на баЙр, а ти искаш специално за теб да дойдат
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #67
                beast31 написа:
                Betrayer написа:
                beast31 написа:
                Betrayer написа:
                alekzz написа:
                136 коня е PL - мотора, KR - е 139, но те вървят горе долу наравно.Разликата е в инжекционите - KR е с механична, докато PL е с електронна инжекция.Може би калник преднина за KR пред PL.Иначе в каквото и ще състояние да е голфа, само HGT-то има шанс срещу него, но и там си е божа работа!!!
                Начи подобни глупости можеш да си ги запазваш за себеси. Как успя да побереш толкова грешни твърдения за VW в рамките на 2 реда направо ме изумявате :D :D :D
                Дали да не провериш нещата преди да пишеш?!?Единственото разминаване на колегата alekzz е в това,че PL е 129 коня,което не е фатално в случая!И според мен,единственото което може да те изуми е ставащия на точка KR,в далечината пред теб.ГоУф с този мотор просто си върви!Доказано е.
                А къде написах че не върви!?!? Качвал ли си се някога в KR/PL че да ме апострофираш!? Или и ти пишеш на изуст като тоя горе? Айде карай си анемичното Пунто... А баш мене едва ли ше ме остави от точка щото съм с 1.4 Turbo, въпреки че ако е като на Спарко от Костенец нз дали и 2.0 Turbo ше има мерака.
                Карал съм и KR,карал съм и PL.Защо не попиташ колегите с Punto GT как им се отразява среща с КР?И относно анемичното ми Пунто - такова съм си избрал,такова карам!Съжалявам само,че анемичното Уно от подписа ми не върви в момента иначе щеше да се чудиш спрял ли си,назад ли караш.Айде карай си куцото 1.4 Turbo...
                1.Виж са според мен си карал и Skyline ама в NFS. 2. Защо (се опитваш да) мислиш че требва да питам некой колко ми върви колата.

                Коментар


                  #68
                  Betrayer написа:
                  ...
                  :D Колега,започнахме с лошо...Предлагам да прекратим безсмисления си спор,никой няма полза от него.Признавам,че бях рязък в изказванията си,за което съжалявам!Мисля,че да дръпнем по една бира ще ни се отрази по-добре отколкото да продължаваме да се джафкаме!
                  Fiat Punto 1.1 6Speed

                  Коментар


                    #69
                    Betrayer написа:
                    beast31 написа:
                    Betrayer написа:
                    beast31 написа:
                    Betrayer написа:
                    alekzz написа:
                    136 коня е PL - мотора, KR - е 139, но те вървят горе долу наравно.Разликата е в инжекционите - KR е с механична, докато PL е с електронна инжекция.Може би калник преднина за KR пред PL.Иначе в каквото и ще състояние да е голфа, само HGT-то има шанс срещу него, но и там си е божа работа!!!
                    Начи подобни глупости можеш да си ги запазваш за себеси. Как успя да побереш толкова грешни твърдения за VW в рамките на 2 реда направо ме изумявате :D :D :D
                    Дали да не провериш нещата преди да пишеш?!?Единственото разминаване на колегата alekzz е в това,че PL е 129 коня,което не е фатално в случая!И според мен,единственото което може да те изуми е ставащия на точка KR,в далечината пред теб.ГоУф с този мотор просто си върви!Доказано е.
                    А къде написах че не върви!?!? Качвал ли си се някога в KR/PL че да ме апострофираш!? Или и ти пишеш на изуст като тоя горе? Айде карай си анемичното Пунто... А баш мене едва ли ше ме остави от точка щото съм с 1.4 Turbo, въпреки че ако е като на Спарко от Костенец нз дали и 2.0 Turbo ше има мерака.
                    Карал съм и KR,карал съм и PL.Защо не попиташ колегите с Punto GT как им се отразява среща с КР?И относно анемичното ми Пунто - такова съм си избрал,такова карам!Съжалявам само,че анемичното Уно от подписа ми не върви в момента иначе щеше да се чудиш спрял ли си,назад ли караш.Айде карай си куцото 1.4 Turbo...
                    1.Виж са според мен си карал и Skyline ама в NFS. 2. Защо (се опитваш да) мислиш че требва да питам некой колко ми върви колата.
                    Ицане,Ицане.Специално на този колега можеш само да седиш и да го гледаш в очите какво ти говории да се учиш.Стига си излагал ГТ сектата.Знам че си разбирач голфаджия ама има и други които поназнайват колите.
                    Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                    Коментар


                      #70
                      колегата с бързите бмв-ти иска ли да го опляска сток дизел ?????? Айде дай да видиме хубаво време и да ти направят една черта от нафта ???? Ако си навит драсни
                      Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
                      ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
                      DREAMS: SEDICI !!!

                      Коментар


                        #71
                        azsumpolud написа:
                        колегата с бързите бмв-ти иска ли да го опляска сток дизел ?????? Айде дай да видиме хубаво време и да ти направят една черта от нафта ???? Ако си навит драсни
                        Имаш лично!

                        Коментар


                          #72
                          Bimero написа:
                          azsumpolud написа:
                          колегата с бързите бмв-ти иска ли да го опляска сток дизел ?????? Айде дай да видиме хубаво време и да ти направят една черта от нафта ???? Ако си навит драсни
                          Имаш лично!
                          Айде най-сетне да има някакво движение в най-интересния раздел чакаме за резултати после ..... а кой ще бие незнам , като гледам алфата на колегата уж е 1,9 ТД ама то никога не се знае , може де излезе скрита лимонка
                          Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

                          Коментар


                            #73
                            azsumpolud написа:
                            колегата с бързите бмв-ти иска ли да го опляска сток дизел ?????? Айде дай да видиме хубаво време и да ти направят една черта от нафта ???? Ако си навит драсни
                            Накажи го
                            leave something of the happiness you bring

                            Коментар


                              #74
                              skyline написа:
                              Bimero написа:
                              azsumpolud написа:
                              колегата с бързите бмв-ти иска ли да го опляска сток дизел ?????? Айде дай да видиме хубаво време и да ти направят една черта от нафта ???? Ако си навит драсни
                              Имаш лично!
                              Айде най-сетне да има някакво движение в най-интересния раздел чакаме за резултати после ..... а кой ще бие незнам , като гледам алфата на колегата уж е 1,9 ТД ама то никога не се знае , може де излезе скрита лимонка
                              Май май няма да е 145-цата,а 156-ца 2.4 jtd.

                              Коментар


                                #75
                                а пцццццц не мойта пичаги има един ентусиаст с 156 дето мн върви и ще видиме да го сръчкаме тези дни пък колегата PUGSY дано се навие да шофира
                                Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
                                ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
                                DREAMS: SEDICI !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X