Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат браво тд100 срещу опел астра 1.8 90кс.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат браво тд100 срещу опел астра 1.8 90кс.

    колеги гонката вече се състоя според вас кои бие има и клип но ще го пусна малко по късно

    #2
    е такъв бинокъл си му дал :D

    Коментар


      #3
      Аре похвали се де!
      Bravo TD100

      Коментар


        #4
        мисля че си бил опела с около кола
        Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

        Коментар


          #5
          Re: фиат браво тд100 срещу опел астра 1.8 90кс.

          daniv написа:
          колеги гонката вече се състоя според вас кои бие има и клип но ще го пусна малко по късно
          На един километър гонка трудно ще чете задния ти номер
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            фд

            и според мен някаде около кола за дизела на 400метра :P даи да видим клипчето :P
            Ex Bravo HGT 20.20v 150hp+

            Коментар


              #7
              ето клипчето малко е тъмно но пак се вижда горе доло http://vbox7.com/play:86eca0b4

              Коментар


                #8
                а колеги да ви питам с астра 1.6 101коня екотек мотора дали ще имам 6анс :D

                Коментар


                  #9
                  бая ще се узориш тоя екотек си върви не е като тоя дето си го понатупал
                  Обичам те на пернишки---->>>>Влазяй у ГОУФУУ

                  Коментар


                    #10
                    Тоя еко тек си върви до към 100км след това почва да умалява два пъти съм се борил със такава астра и два пъти по един и същи начин свършва всичко със лека преднина за мен Моита кола е алфа 146 1.4 TC
                    АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

                    Коментар


                      #11
                      Тоя с опела ще те накаже ако старта се дава от някой който е отвън.

                      Коментар


                        #12
                        В къв смисал "ако старта се дава от някой който е отвън" ??? Не зависи ли доста от пълнежа между волана и седалката?
                        FIAT, не е само въпрос на сметки - FIAT е убеждение, мания, магия, нещо трудно обяснимо което те завладява, грабва те и те пристрастява.... италианеца е вложил дух във всеки модел!

                        Коментар


                          #13
                          То и от това зависи и все пак си мисля, че този с опела ще го издуха ако старта е от друг човек отвън.

                          Коментар

                          Working...
                          X