Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто ХГТ 131кс или Опел вектра ДОХЦ 150

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    супер, ти познаваш ли го е гриша, да се спуснем към лука някоя, вечер заедно, хем с теб мое премерим пак?
    Poor is the man whose pleasures depend on permission of another...

    Коментар


      #62
      Grisha_bravo написа:
      едното варненско пунто е тумно сив графит и е такова каквото си търсиш той е от тези на който им се кара и ще ти се върже
      Графитеното не е 1.8 сигурен съм и червеното не е 1.8напиши в темата за срещите във варна и си уговорете среща
      Целта е една,скороста е различна - HGT !

      Коментар


        #63
        Гриша, обади се тоя път и аз искам да гледам пунто гонка
        Танцувай с любов!
        Fiat Punto SX 1.2 60+ ;=]

        Коментар


          #64
          GbGz написа:
          Grisha_bravo написа:
          едното варненско пунто е тумно сив графит и е такова каквото си търсиш той е от тези на който им се кара и ще ти се върже
          Графитеното не е 1.8 сигурен съм и червеното не е 1.8напиши в темата за срещите във варна и си уговорете среща
          Кое червено бе,изредихте 100 Пунтота дето не съм засичал никога.П.П. Колега с графитено сивото има ли нещо общо с Цветния квартал,защото един път мернах такова Пунто паркиранo между блоковете.

          Коментар


            #65
            ам за твоието приказвам поне аз
            Целта е една,скороста е различна - HGT !

            Коментар


              #66
              Мойта барака не е 1.8

              Коментар


                #67
                3та и гаааааааааааааааааззззззззззззззззззззззззззззз
                мойта баба Яга
                (_-_)______////_______(_х_)
                http://vbox7.com/play:9363206a

                Коментар


                  #68
                  Zik написа:
                  beboka11,защо винаги каниш в София? Ела ти един път на гости и "да си премерим конете" или те е шубе...
                  аз мога да го заместя в пловдив ако искаш и 20 метра преднина че моя гоуф е позасилен
                  Madness Motorsport
                  (\__/)
                  (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                  (")_(") signature to help him gain world domination.

                  Коментар


                    #69
                    Поздрави!С такъв опел още не съм се срешал,но наскоро стана следната кушия не летището в Сливен.......Аз бях с ХГТ-то,а съперниците както следва:Роувър 216- 1.6 122к.с....БМВ 320 - 150к.с. +чип и с много други подобрения по двигателя (според думите на собственика след гонката)....Хонда Сивик 1.6В-тек - 160к.с.....и някакъв друг сивик ама незнам с какъв двигател беше....Мога веднага да напиша резултатите,ама като се замислих....ще ми е интересно какво мислите,че се е случило....затова ще изчакам малко да видя дали някой ще изрази мнение....Състезавахме се до 160км/ч.

                    Коментар


                      #70
                      Ами колега може би си ги резнал на старта. Единственно тази хонда дето казваш че е 160 к.с. да не ти се е дала...
                      Уважавам тези,които ме уважават!
                      Clube do Marea!

                      Коментар


                        #71
                        cecko_hgt написа:
                        Поздрави!С такъв опел още не съм се срешал,но наскоро стана следната кушия не летището в Сливен.......Аз бях с ХГТ-то,а съперниците както следва:Роувър 216- 1.6 122к.с....БМВ 320 - 150к.с. +чип и с много други подобрения по двигателя (според думите на собственика след гонката)....Хонда Сивик 1.6В-тек - 160к.с.....и някакъв друг сивик ама незнам с какъв двигател беше....Мога веднага да напиша резултатите,ама като се замислих....ще ми е интересно какво мислите,че се е случило....затова ще изчакам малко да видя дали някой ще изрази мнение....Състезавахме се до 160км/ч.
                        Така като гледам само Сивика 160к.с те е бил, иначе би трябвало да си бил поне 2-3коли пред роувъра,БМВ-то по начина който си написал предполагам че и него си бил с около кола, а за другия сивик някакси безинтересно го споменаваш, та явно си го отнел с доста.

                        Коментар


                          #72
                          gad3n написа:
                          Zik написа:
                          beboka11,защо винаги каниш в София? Ела ти един път на гости и "да си премерим конете" или те е шубе...
                          аз мога да го заместя в пловдив ако искаш и 20 метра преднина че моя гоуф е позасилен
                          Zik,пусни се с gad3n

                          Got nos?

                          Коментар


                            #73
                            Re: Пунто ХГТ 131кс или Опел вектра ДОХЦ 150

                            GbGz написа:
                            Тои е с 14ки аз съм с 16 ки .Тои тежи 1400 кг аз около 1200 бягаме нагоре по баира Даваите мнения
                            Отвяваш го на старта без проблеми само сложи 14-ки или 15-ки

                            Коментар


                              #74
                              преди имах уно турбо 1.3 105 коня по варжене биеше пунто турбо поради простата причина ,че на иното помпата беше вклучена директно и не изклучваше на 6500 оборота като пунтото дебитометара ми беше леко вратнат и имаше ощте какво да се пипне турбината отваря на 2500 оборота може да се направи да отваря веднага за това да не пипат жектрата защтото ако пунтото се пипне карти асвалта и баварка 192 коня може да глатне вода единстженото лошо нещто е че малкия двигател не може да издаржи на на толкова изпаржване вектра 150 ка е спанат кон ако е 2ка турбо може но тая няма шанс

                              Коментар


                                #75
                                punto HGT

                                cecko_hgt Колега за гонката на 100% съм убеден,че В-Тек-а ви е свил сърмите н а всички Просто тези хонди са като гледам останалите коли имаш шанс за 2-рото място,БМВ-то е супер тромаво(макар,че чип и още подобрения е широко понятие,но пада без проблем).По темата карам Пунто и съм собственик на фият,но съм чувал,че адски вървят тея вектри хе-мотора ако имат нещо общо с АСТРА 2.0 1.6 ц20хе пунтото остава доста назад(мнението ми е относно АСТРА 2.0 16в ц20хе).Не га разбирам,просто мнение,не ме нападайте моля
                                Кара на сгъстен въздух

                                Коментар

                                Working...
                                X