Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 1.6 16v 0-100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Има много по красиви/бързи и най вече по евтини от едно Ферари

    Коментар


      #32
      Re: .

      HacKer4oy написа:
      Аз пред БМВ , WW ГОЛФ и разни други немски дрънгели , естествено ,че ще избера фиат !
      Ако говориш за някакви Е30ки, Е34ки - да, Фиата е по-добър избор. Ама до там.
      3.0CRD

      Коментар


        #33
        Re: .

        Trojaneca написа:
        HacKer4oy написа:
        Аз пред БМВ , WW ГОЛФ и разни други немски дрънгели , естествено ,че ще избера фиат !
        Ако говориш за някакви Е30ки, Е34ки - да, Фиата е по-добър избор. Ама до там.
        Принципно е30,34,36 да са горе доло в класа на бравото Немога да сравнявам м3 , 2000 г с браво
        Fiat Bravo 1.6 16v ex

        Коментар


          #34
          HacKer4oy написа:
          ...максимално съм стигал 215 на равен път с пътник до мен без багаж...
          колега без да се заяждам ще ти кажа, че за скорост от 215 км/ч ти трябват малко над 140 коня НА КОЛЕЛАТА с кола от типа на браво (тежест и въздушно съпротивление)... с човек до тебе (+ 80 кила грубо) съвсем минава бариерата на научната фантастика и направо отива в градския фолклор тая скорост която си цитирал...та с две думи казвам, че или ти е правено нещо по колата за което ти не знаеш, или километража ти не показва вярно или (пак без да се заяждам, просто го казвам като възможна опция) ти си фантазираш... лично за мен даже 11 секунди които колегите казват, че му дават по книга са оптимистични за браво 1.6 (говоря за 103 коня мотора, а твоето може и да съм пропуснал но не видях какво е...) между другото (само за малък пример) когато гумите ти не са точния размер предвиден от производителя за точно твоята модификация и километража не отчита вярно така че... PS: виж мненията ми на тази страница: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...8000&start=120

          Коментар

          Working...
          X