Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа ромео 145 2.0 ТС вс Бмв 325 ТДС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е тогава какъв е смисъла.... Дай да ги пуснеме с 540i или Е39 М5.....

    Коментар


      #17
      Тая алфа,ТДС с чип ще и сипе толко много че няма да повярваш.Преди 2 седмици един познат се пуска с такава с 320 кабрио и алфата би с половин калник при много лош старт отстрана на бмв-то.Няма нищо странно че си го бил,ТДС-а сток е 143 коня и е доста по тежък от тебе,а и има много малко читави за жалост.Това че си му взел старта говори и че шофера на бмв-то не е особенно добър

      Коментар


        #18
        И колко много по-тежко е БМВ-то - с 60 кг повече, и какъв е този магически чип да свали повече от 2 секунди на Алфа-та Хайде пристратсия, пристрастия ама вие Алфите ги взехте хептем за мезе.... И твойта логика "един приятел би с 320-ка една такава, значи всичките не вървят..." е еднааа

        Коментар


          #19
          Trojaneca написа:
          Tie написа:
          Е дане искаш да кажеш че Е39 525ТДС ще е по-добре от Е36 325ТДС откъм динамика
          Не е дизел Написах го това, главно заради "бмв-та ми се пънат, бмв-та падат" ...да види колегата, как върви едно бензиново БМВ...и как харчи по-малко от Алфата му
          Офф пак се почна това класовете конете и т.н. не е от значение важното, че си с БМВ биеш и скачаш на коли с по 140-150 магарета, а ако се намери фиат дето ще ти прави точка на 530-ката или ти си подбираш конкуренцията, ако не е сигурно си мълчиш ?
          Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

          Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
          Fiat Tipo 1991 - ex
          Fiat Uno Fire - ex ex

          Коментар


            #20
            Tie написа:
            И колко много по-тежко е БМВ-то - с 60 кг повече, и какъв е този магически чип да свали повече от 2 секунди на Алфа-та Хайде пристратсия, пристрастия ама вие Алфите ги взехте хептем за мезе.... И твойта логика "един приятел би с 320-ка една такава, значи всичките не вървят..." е еднааа
            Писал съм че алфата би бмв-то.А читав ТДС с хубав чип бие 325i а също така голф4 ГТИ и пунто ГТ с чип и филтър Незнам защо като напиша нещо не ми вярвате,не съм некое дете да си измислям глупости тука.

            Коментар


              #21
              Е това ГТ трябва да е било пред умирачка - е*ах тоя ТДС, само с чип да сваля над 2 секунди от вървенето си Ако има и други модове е напълно възможно "печка" да върви много, но само от чип и "читав" няма как да стане-иначе не споря че има добре "натегнати" дизели!!! Още повече че след 2-3 срещи с чипирани ТДС-ки Е36 не съм останал очарован - от приказките за него очаквах много повече....П.С. А ние сме на по 15-16г и гледаме колите на картинки

              Коментар


                #22
                nastybg написа:
                Офф пак се почна това класовете конете и т.н. не е от значение важното, че си с БМВ биеш и скачаш на коли с по 140-150 магарета, а ако се намери фиат дето ще ти прави точка на 530-ката или ти си подбираш конкуренцията, ако не е сигурно си мълчиш ?
                Хормоните ли те избиват, че реагираш толкоз злобно? Я се кротни малко и карай купИто със шумното гърнЙе ПП: Гледам тука, че говорите за чип на ТДС. Само че, ТДС не можеш го чипнеш, ако ще и Господ да си .
                3.0CRD

                Коментар


                  #23
                  Trojaneca написа:
                  nastybg написа:
                  Офф пак се почна това класовете конете и т.н. не е от значение важното, че си с БМВ биеш и скачаш на коли с по 140-150 магарета, а ако се намери фиат дето ще ти прави точка на 530-ката или ти си подбираш конкуренцията, ако не е сигурно си мълчиш ?
                  Хормоните ли те избиват, че реагираш толкоз злобно? Я се кротни малко и карай купИто със шумното гърнЙе ПП: Гледам тука, че говорите за чип на ТДС. Само че, ТДС не можеш го чипнеш, ако ще и Господ да си .
                  Това как го измисли?!?Я започнете да се интересувате преди да пишете бе пичове

                  Коментар


                    #24
                    "Чип тунинга" при ТДС е бърникане на нафтовата помпа. После и турбината ще трябва да си я настроиш...ръчно. Да не мислиш, че е като при комън рейлите - други карти и вече караш мощна кола.
                    3.0CRD

                    Коментар


                      #25
                      Щом казваш колега....

                      Коментар


                        #26
                        Колегата "Trojaneca" е много прав за чипването на ТДС-а,почти невъзможно е и доста малко хора се нагърбват с тази задача,а дори и да постигнат някакъв резултат,то колата започва да пуши толкова много,че задния може спокойно да се изгуби в мъглата.Само колега не съм съгласен,че ТДС-а е куц дизел,доста по-добре е от по-старите 2.4 ТД-та,пък и дълги години се задържа,дори доживя и е39-ките,а в сравнение с фиатовите дизели,които цитира си просто самолет особенно във високите скорости.

                        Коментар


                          #27
                          Trojaneca написа:
                          Tie написа:
                          Е дане искаш да кажеш че Е39 525ТДС ще е по-добре от Е36 325ТДС откъм динамика
                          Не е дизел Написах го това, главно заради "бмв-та ми се пънат, бмв-та падат" ...да види колегата, как върви едно бензиново БМВ...и как харчи по-малко от Алфата му
                          не бе колега просто бмв-та почват да ми се пънат не ги закачам аз тях да се дърпаме , ако мислиш или си разбрал че си мисля алфата за най голямата бегачка не е така , никога не можи да имаш най назлобаната кола и най бързата . пускал съм алфата и с бензинови бмв-та и пак съм ги взенал .... а относно разхода дето спомена алфата си гори доволно
                          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                          Коментар


                            #28
                            Trojaneca написа:
                            Хормоните ли те избиват,
                            Ти си по фитнесите и мускулите сигурно по ги разбираш хормоните и т.н.
                            Trojaneca написа:
                            че реагираш толкоз злобно?
                            Еми ти това уникално творение на автомобилостроенето ,е39-ката, не спре да й хвърляш ръкавици, а не се вглеждаш във вид/род/семейство/разред/клас/тип ........ !
                            Trojaneca написа:
                            Я се кротни малко и карай купИто със шумното гърнЙе
                            Модерен ли ще се извадиш с лафоветИ, а кой да се кротне и кой не, акъл не давай ...
                            Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                            Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                            Fiat Tipo 1991 - ex
                            Fiat Uno Fire - ex ex

                            Коментар


                              #29
                              Ти си по фитнесите и мускулите сигурно по ги разбираш хормоните и т.н.
                              Не говорих за тестостерон...в твоят случай, по-скоро става дума за естроген
                              Еми ти това уникално творение на автомобилостроенето ,е39-ката
                              Ако толкоз ти е омръзнала...и Е60тка се намира, ама тя по-мощна
                              а кой да се кротне и кой не, акъл не давай ...
                              Ще ти го кажа по-разбрано - щом имаш нещо на въпреки - ЛС, да не осираме темата на хората. ПП: Нали се перчеше с някакъв брЪз ХГТ? Що не отговорихте в темата на Ванката(SUki)?
                              3.0CRD

                              Коментар


                                #30
                                Trojaneca написа:
                                Ще ти го кажа по-разбрано - щом имаш нещо на въпреки - ЛС, да не осираме темата на хората.
                                Еми не беше ли ти човека с коментара, ела в софия да те запозная с една е39-ка, който освен, че няма много общо с темата (щом не е 535ТДС) и е супер не на място ама се тая ! ПП.Аз за ХГТ-то съм си говорил с колегата спокойно ........
                                Alfa Romeo 147 JTD and Alfa Romeo GT JTDm - now

                                Fiat Coupe 2.0 16V LE style - air intake; kappa turbo inlet manifold; 63mm exhaust system; headport;lightweight flywheel; chip - 1++hp - EX
                                Fiat Tipo 1991 - ex
                                Fiat Uno Fire - ex ex

                                Коментар

                                Working...
                                X