Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

peugeot 106 vs punto gt

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    нека да направим така нека някое тунинговано касксо или пежо да се бяга със тунинговано пунто така поне е сигурно че и двете няма да са сток и няма да има измамени
    Power Under Pressure

    Коментар


      #62
      Айде пунтовци утре на дупница да даваме времена

      Коментар


        #63
        Днес с пежото направих стартове:старт първи-15.4 137км/ч(не вкарах 4та зачудих се малко после я вкарах и вече финал)старт втори-15.5 146км/ч(доста лош старт)после колата я оставих да застине малко и отивах да стартирам и ме върнахаМисля си,че с хубав старт и добро превключване сам 15.1-2 на дупница и под 15 на Сливен

        Коментар


          #64
          dp

          jerekarov написа:
          Днес с пежото направих стартове:старт първи-15.4 137км/ч(не вкарах 4та зачудих се малко после я вкарах и вече финал)старт втори-15.5 146км/ч(доста лош старт)после колата я оставих да застине малко и отивах да стартирам и ме върнахаМисля си,че с хубав старт и добро превключване сам 15.1-2 на дупница и под 15 на Сливен
          с тъмно червено 106 ли си?
          bravo 1.8 16V +

          Коментар


            #65
            Да бордо се води

            Коментар


              #66
              а пунтото на цунами тунинг ?!
              Grande Punto 1.3 75 hp
              Croma 1.9 Multijet 150 hp

              Коментар


                #67
                Какво за него?

                Коментар


                  #68
                  jerekarov написа:
                  Днес с пежото направих стартове:старт първи-15.4 137км/ч(не вкарах 4та зачудих се малко после я вкарах и вече финал)старт втори-15.5 146км/ч(доста лош старт)после колата я оставих да застине малко и отивах да стартирам и ме върнахаМисля си,че с хубав старт и добро превключване сам 15.1-2 на дупница и под 15 на Сливен
                  За под 15 на Сливен, ще трябва още да понапраиш колата Щеше да е коректно и да кажеш, че тия ти времена от вчера са без седалки в колата

                  Коментар


                    #69
                    staik написа:
                    а пунтото на цунами тунинг ?!
                    Fiat Punto Рошауди - 13,451 / 176,54 / 2,241 13,155 / - / 2,260 12,968 / 190,15 / 2,304 Тия му времена са без нитро

                    Коментар


                      #70
                      За под 15 на Сливен, ще трябва още да понапраиш колата
                      Ако Пежото е дало 15.1 на Дупница, със сигурност е под 15 на Сливен
                      Punto 1.4 GT 94г.

                      Коментар


                        #71
                        worker написа:
                        За под 15 на Сливен, ще трябва още да понапраиш колата
                        Ако Пежото е дало 15.1 на Дупница, със сигурност е под 15 на Сливен
                        Ако беше дало 15,1 е така, мма колата е дала 15,4 най-добро, а собственика и мисли, че може да падне на 15,1 Има известна разлика между това, което мислиш, че можеш да дадеш и това, което реално се получава на пистата

                        Коментар


                          #72
                          Разлика от 0.3-0,4 да не говорим и повече не се сваля толкова лесно, иначе нормално време според мен за 106 с такива "модове"

                          Коментар


                            #73
                            biser_as написа:
                            staik написа:
                            а пунтото на цунами тунинг ?!
                            Fiat Punto Рошауди - 13,451 / 176,54 / 2,241 13,155 / - / 2,260 12,968 / 190,15 / 2,304 Тия му времена са без нитро
                            еми добре се е представил
                            Grande Punto 1.3 75 hp
                            Croma 1.9 Multijet 150 hp

                            Коментар


                              #74
                              Значи дадох 15.4 ама не можах да вкарам 4 от първия път,зачудих се малко дали да я вкарам или да финиширам по инерция и реших да я вкарам.Вкарах я и финиширах с 137.Втория старт дадох 15.5 с много лош старт и 146 терминална.Това са ти почти 10км/ч отгоре.Замисли се с хубав старт и 4та какво време ще дам.Аз си мисля,че поне 15.2 ,но не ме пуснаха после да стартирам

                              Коментар


                                #75
                                Не се ядосвай, че не са те пуснали повече-прекалено много желаещи да стартират имаше, а и публиката за пореден път показа, че си прай квото и е кеф без да се съобразява с елементарни изисквания за безопастност.А за времето, което ще дадеш ако стане еди кво си, като се получи ще ни го споделиш. До тогава може ти да се замислиш какво ще ти е времето ако колата ти е с нормалното си оборудване (без махнати седалки, резервни гуми и т.н.).

                                Коментар

                                Working...
                                X