Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвиквам всички атмосферни фиати до 150к.с

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    А въпреки всичко си мисля че момчето питаше все пак за атм. Фиати, не такива на изкуствено дишане Доскоро колегата караше турбо Фиат и според мен е запознат как вървят колите И стига с тия 100,-лв; 200,-лв 500,-лв за старт - много филми гледате и става малко смешно До скоро на Бояна има(ше) две Типо-та Седичи които вървяха много мъжки - но едното претърпява турбо-конверсия а другото поради непрятен инидент в момента е "stand by" за неопределено време

    Коментар


      #47
      Tie написа:
      А въпреки всичко си мисля че момчето питаше все пак за атм. Фиати, не такива на изкуствено дишане Доскоро колегата караше турбо Фиат и според мен е запознат как вървят колите И стига с тия 100,-лв; 200,-лв 500,-лв за старт - много филми гледате и става малко смешно До скоро на Бояна има(ше) две Типо-та Седичи които вървяха много мъжки - но едното претърпява турбо-конверсия а другото поради непрятен инидент в момента е "stand by" за неопределено време
      еми колега като гледам си запознат с колите следователно ти е ясно как вървят частите за изкуствено дишащите коли даже 200лв са малко.който иска да си троши колата за без пари да заповяда.то понеже сме я цъфнали та вързали бъллгарите с тая криза.нищо не върви
      Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

      Коментар


        #48
        Е ГТ-то не е чак толкова цифра за правене спрямо 8В/16В/20В Турбо Фиатите, а и пича иска замерване с атмосферка...

        Коментар


          #49
          sonicempire написа:
          Tie написа:
          А въпреки всичко си мисля че момчето питаше все пак за атм. Фиати, не такива на изкуствено дишане Доскоро колегата караше турбо Фиат и според мен е запознат как вървят колите И стига с тия 100,-лв; 200,-лв 500,-лв за старт - много филми гледате и става малко смешно До скоро на Бояна има(ше) две Типо-та Седичи които вървяха много мъжки - но едното претърпява турбо-конверсия а другото поради непрятен инидент в момента е "stand by" за неопределено време
          еми колега като гледам си запознат с колите следователно ти е ясно как вървят частите за изкуствено дишащите коли даже 200лв са малко.който иска да си троши колата за без пари да заповяда.то понеже сме я цъфнали та вързали бъллгарите с тая криза.нищо не върви
          Струва ми се си объркал раздела,това тук не е раздел "хазарт" или раздел "да си мерим п*шките" в тунинг форума.Явно не си разбрал че такива работи не се гледат с добро око Ако искаш да печелиш пари от гонки отиваш на такива организирани състезания(т.е. където има награден паричен фонд),ама ми се струва че нямаш гащи за там
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #50
            еми не можем всички да сме богати като теб колега интеграле,май си я гледаш през крив макарон
            Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

            Коментар


              #51
              sonicempire написа:
              еми не можем всички да сме богати като теб колега интеграле,май си я гледаш през крив макарон
              Що се заяждаш?И един въпрос, само за пари ли си пробваш колата колко е бърза?
              now. BMW E39 523i '98 170hp
              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

              Коментар


                #52
                да иначе я карам като пенсионер и прочети нагоре хронологията да видиш кой е почнал
                Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                Коментар


                  #53
                  Tie написа:
                  Е ГТ-то не е чак толкова цифра за правене спрямо 8В/16В/20В Турбо Фиатите, а и пича иска замерване с атмосферка...
                  колега ГТ то е 8в турбина и пак е фиат :D :D :D
                  Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                  Коментар


                    #54
                    sonicempire написа:
                    колегата с калибрата идва в софия слага 200лв на масата и го водя горе на бояна да ми ги даде :D :D :D
                    Кажи честно, ти прочете ли заглавието на темата и 1-вия пост на автора и?Някъде да виде там, че предизвиква турбо фиат-и?Или просто реши да се напраиш на модерен и да го предизвикаш на пари даже?Кажи ни ся с къв точно атмосферен фиат от изброените в 1-вия пост (по възможност да е твоя собственост и да е без доработки) ще опляскаш калибрата и ще му вземеш 200-те лв.?

                    Коментар


                      #55
                      sonicempire написа:
                      Tie написа:
                      Е ГТ-то не е чак толкова цифра за правене спрямо 8В/16В/20В Турбо Фиатите, а и пича иска замерване с атмосферка...
                      колега ГТ то е 8в турбина и пак е фиат :D :D :D
                      На колегата мисля му е ясно, пунто гт с къв "маняшки" мотор е (разработка 68-ма големия снег), мма леко не е атмосферен :D

                      Коментар


                        #56
                        брей големи тарикати сте тук в тоя пост,пък и разбирачи големи.явно трябва още да чета за пунто ГТ 68 големия сняг.дето ги прави смешни повечето коли нищо че е 1.4 8в
                        Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

                        Коментар


                          #57
                          sonicempire написа:
                          брей големи тарикати сте тук в тоя пост,пък и разбирачи големи.явно трябва още да чета за пунто ГТ 68 големия сняг.дето ги прави смешни повечето коли нищо че е 1.4 8в
                          Туй за тарикатите, няма го коментирам, мма хич не е лошо да попрочетеш още за двигателя на "бегачката", която си мислиш, че караш Моеш ли да отделиш още малко време и да ни изброиш, кои са тия повечето коли (коли с тегло около това на пунтото), които ги праи смешни?Ай, лек ден и недей се ядосва мнооо Важното е на Бояна ги цепиш сичките и да им взимаш кинтите на тия с бавните колици :D

                          Коментар


                            #58
                            Абе то тия калибри много вървежни бе!!!! Като им влезеш във форума и четеш как всяка калибра си праи гаври с АBF-ове,разни купета,бмв-та,ХГТ-та пък най голямата им изцепка беше как размазват Honda Civik 1.8 VTI с 2-3 коли.Толкова ми стана интересно как стават тези неща, че се регистрирах даже във форума да попитам, ама те на - нещо им е прецакан форума и не мога да пиша мнения!То верно че всичко си зависи и от шофьора, ама пък то най-големите карачи калибри ли карат?!?Тея направо скриват топката и на БМВ форума.

                            Коментар


                              #59
                              alekzz написа:
                              Абе то тия калибри много вървежни бе!!!! Като им влезеш във форума и четеш как всяка калибра си праи гаври с АBF-ове,разни купета,бмв-та,ХГТ-та пък най голямата им изцепка беше как размазват Honda Civik 1.8 VTI с 2-3 коли.Толкова ми стана интересно как стават тези неща, че се регистрирах даже във форума да попитам, ама те на - нещо им е прецакан форума и не мога да пиша мнения!То верно че всичко си зависи и от шофьора, ама пък то най-големите карачи калибри ли карат?!?Тея направо скриват топката и на БМВ форума.
                              То и тук има такива хора ,само че лошото е ,че карат Фиат... Нали знаеш ,колега ,винаги има такива ,които са "почитатели" на дадена марка ,но всъщност те я дърпан назад...
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар


                                #60
                                Predatorsi написа:
                                То и тук има такива хора ,само че лошото е ,че карат Фиат... Нали знаеш ,колега ,винаги има такива ,които са "почитатели" на дадена марка ,но всъщност те я дърпан назад...
                                Ми разбира се!!! Колкото и да ти е бърза колата, винаги ще има един по бърз от теб!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X