Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвиквам всички атмосферни фиати до 150к.с

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    насъстезавахме се най накрая
    Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

    Коментар


      v1per написа:
      ivanko_rs няма проблем брато Просто ми е много смешно когато някой говори за непознат човек глупости и въобще не се замисля над това което пише (в случая Гофи)... Аз лично не те познавам, но съм 100% убеден, че иванко рс е много по-начетен и с много по-голям опит от теб в "тунинговането"... доста хора биха го потвърдили....Не ми се коментира повече... нека момчетата от Бургас да ми пишат л.с. за да се разберем кога и къде да се чакаме и къде ще може да се осъществи надпреварата Евгени85 тез купета са много бързи човек няма смисъл просто :D
      Добре бе...имаш ли път насам или аз нека направим един два ластика.....ама нека има някой да снима че по-интересно да я видим тая твоя бегачка...това е много смело от твоя страна да предизвикваш всички до 150 Знам че се радваш на колата си но не си мисли че е самолет и че няма кой да те дръпне Моята се води 131к.с..
      Powered by Emzo

      Коментар


        Sorry, че ще разочаровам всички, просто последния момент ми възникна работа и ходенето ми се отложи... никога не бих отказал за дръпка на който и да е където и да е извинявам се пак на всички фенове... ако имате път към Варна пишете !!!евгени85 - заповядай във Варна... има снимачен екип колкото искаш Смел човек съм ... да... и какво като предизвиквам до 150к.с. всички? Да съм написал някъде, че съм по-бърз от всички? Или, че карам самолет? Щом до сега от толкова време един от Варна няма надъхан ... ако търся до 115 коня дали ще има повече как мислиш?
        GTV 01', GTV 99', Spider 98'

        ex: 145QV 97'

        Коментар


          v1per написа:
          Sorry, че ще разочаровам всички, просто последния момент ми възникна работа и ходенето ми се отложи... никога не бих отказал за дръпка на който и да е където и да е извинявам се пак на всички фенове... ако имате път към Варна пишете !!!евгени85 - заповядай във Варна... има снимачен екип колкото искаш Смел човек съм ... да... и какво като предизвиквам до 150к.с. всички? Да съм написал някъде, че съм по-бърз от всички? Или, че карам самолет? Щом до сега от толкова време един от Варна няма надъхан ... ако търся до 115 коня дали ще има повече как мислиш?
          не те знам ама смело изказване във фиатски форум да предизвикваш със опел....Кофти е разстоянието. А това че там не се е намерил кой да се дърпа..това вече не е наш проблем. С удоволствие бих се пробвал на 400м а може и на по-дълги отсечки
          Powered by Emzo

          Коментар


            е как пък така все във последния момент на наи бързите или им изниква някаква работа или някакъв проблем по колата хахаха
            АlfaRomeo 146 1.4 16V TS.

            Коментар


              billyboy` написа:
              е как пък така все във последния момент на наи бързите или им изниква някаква работа или някакъв проблем по колата хахаха
              Е добре де човек... насрах се накрая, че стилото ще ме надърпа и неотидох... пак и нещо и има на колата ми последно време невърви... ко да ти кажа... фана ме! Пак и колата е на баща ми и рядко ми я дава... тва е другия проблем който ме спря
              GTV 01', GTV 99', Spider 98'

              ex: 145QV 97'

              Коментар


                v1per написа:
                billyboy` написа:
                е как пък така все във последния момент на наи бързите или им изниква някаква работа или някакъв проблем по колата хахаха
                Е добре де човек... насрах се накрая, че стилото ще ме надърпа и неотидох... пак и нещо и има на колата ми последно време невърви... ко да ти кажа... фана ме! Пак и колата е на баща ми и рядко ми я дава... тва е другия проблем който ме спря
                защо му обръщаш внимание , нека си говори ..........
                ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                Коментар


                  v1per написа:
                  billyboy` написа:
                  е как пък така все във последния момент на наи бързите или им изниква някаква работа или някакъв проблем по колата хахаха
                  Е добре де човек... насрах се накрая, че стилото ще ме надърпа и неотидох... пак и нещо и има на колата ми последно време невърви... ко да ти кажа... фана ме! Пак и колата е на баща ми и рядко ми я дава... тва е другия проблем който ме спря
                  Аз пък не съм се и надявал да те дръпна, просто исках да видя с колко ще изостана ако имам път към Варна, ще се намерим за една дръпка.

                  Коментар


                    Снощи имаше една гонка на лука срещу едно фиат купе 2.0 16в синьо ... след лош мой старт купето тръгна с една кола пред мен... в края на втора бях до него и тъкмо включих на трета и почнах да излизам доста пред него и той върна гаста и после го питам - Що спря бе пич? и той ми отговори: Еми то до 2ра се гоня аз бе брато повече за какво?! Бях шокиран и му казах лека вечер
                    GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                    ex: 145QV 97'

                    Коментар


                      v1per написа:
                      Снощи имаше една гонка на лука срещу едно фиат купе 2.0 16в синьо ... след лош мой старт купето тръгна с една кола пред мен... в края на втора бях до него и тъкмо включих на трета и почнах да излизам доста пред него и той върна гаста и после го питам - Що спря бе пич? и той ми отговори: Еми то до 2ра се гоня аз бе брато повече за какво?! Бях шокиран и му казах лека вечер
                      тоз като види че пада и винаги връща педала .............. не го прави за първи път , само като е сиг че ще спечели се цепи до последно и после ’ водя ли с колко го зех ’
                      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                      Коментар


                        Баси яката тема , само дет няа смисал много :D , викате не вървят Фиатите а ? , искате ли като Ппелджия да ви кажа кои фиати вървят ?
                        ПРОДАВАМ ВСЯКАКВИ ГУМИ ЗА ЛЕКИ АВТОМОБИЛИ ДЖИПОВЕ И БУСОВЕ ОТ 13 ДО 20 ЦОЛА за конкретен размер и цена ! , 0893813766

                        Коментар


                          ко прайш тук като караш ръждилка?
                          Powered by Emzo

                          Коментар


                            evgeni85 написа:
                            ко прайш тук като караш ръждилка?
                            Търси бартер за някой бърз фиат Пък много ще ти се смея като дойдеш и те понакажат няколко "ръждилки" със якото ти купе както е с валове, генерации и там още тюнинг
                            GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                            ex: 145QV 97'

                            Коментар


                              v1per написа:
                              evgeni85 написа:
                              ко прайш тук като караш ръждилка?
                              Търси бартер за някой бърз фиат Пък много ще ти се смея като дойдеш и те понакажат няколко "ръждилки" със якото ти купе както е с валове, генерации и там още тюнинг
                              Да може и на парички......астрички и калибрьовки ама на път за кремиковци... :D :D
                              Powered by Emzo

                              Коментар


                                накрая ще извадя 5 хиляди за твоя кошник да го дам на дядо ми да оре бостана, после ще те черпя дини
                                GTV 01', GTV 99', Spider 98'

                                ex: 145QV 97'

                                Коментар

                                Working...
                                X