Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat hgt 20v vs golf gti 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Няма какво да се гледа стокови и двете вървят 1/1!Който по добре превключва той бие.изпуснеш ли едно превключване - падаш.Това са 2 много равностойни машини като с една идея повече Голфа се опитва да мине напред.Говорим си за коли както са излезли от завода и каращи с обикновен А95Н

    Коментар


      #32
      Може ли аз да го предизвикам този бебо,обещавам да не карам повече от 4500 об/мин. Ако е навит да пусне едно лс.
      Fiat Stilo 1.9 JTD

      Коментар


        #33
        Хич няма да иска да се пусне, ако колата ти е тази от подписа(в което не се съмнявам) Иначе колегата като си оправи картера и аз мога да дойда, ако не да се пусна, то поне да погледам. Мойто ХГТ хич не е читаво - тече масло от всякъде, нямам съединител. За това не предлагам гонка на beboka

        Коментар


          #34
          Да мойта кола е от потписа! Преди имах ХГТ сега не така ,че не мога да го предизвикам с друго освен с Купето
          Fiat Stilo 1.9 JTD

          Коментар


            #35
            Larii написа:
            ... обещавам да не карам повече от 4500 об/сек. Ако е навит да пусне едно лс.
            Надали ще се навие, 4500 оборота в секунда е нещо доста плашещо.
            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

            Коментар


              #36
              Е са ти пък грешка ! :D
              Fiat Stilo 1.9 JTD

              Коментар


                #37
                Предлагам ти да ги пуснем с една опел зафира б 1.9 /z19dth/ фиат мотора със софтуерен "чип" и да вземеш малко пушек от семейното мини ванче или там квото се води
                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                Коментар


                  #38
                  на кой го предлагаш
                  Fiat Stilo 1.9 JTD

                  Коментар


                    #39
                    И аз карам фиат,но ми става много тъпо когато някой плюе по другите марки коли.Ето 2 клипа на 2 "грозни VW-та" на които едва ли ще говорите толкова смело.Тъпо е като си купите дадена марка автомобил и КРАЙ това е най-бързия и най-готин (било фиат,VW,BMW и тн.) и нямате никакво уважение към останалите.http://www.vbox7.com/play:6abfe685ht.../play:6f042c40
                    4 бири и турбината да свири

                    Коментар


                      #40
                      Колега DogForLife не се впрягай толкова от казаното.Истината е че говорим конкретно в тази тема за два почти сходни по мощност характеристики на Fiat HGT vs VW GTI .Eстествено че ако напомпиш един определен двигател с такива динамични характеристики ще стане каде-каде по......В случая сравняваме два серийни модела!
                      Уважавам тези,които ме уважават!
                      Clube do Marea!

                      Коментар


                        #41
                        DogForLife написа:
                        И аз карам фиат,но ми става много тъпо когато някой плюе по другите марки коли.Ето 2 клипа на 2 "грозни VW-та" на които едва ли ще говорите толкова смело.Тъпо е като си купите дадена марка автомобил и КРАЙ това е най-бързия и най-готин (било фиат,VW,BMW и тн.) и нямате никакво уважение към останалите.http://www.vbox7.com/play:6abfe685ht.../play:6f042c40
                        Само не разбрах защо пускаш клипчета с Golf 2 VR6 , като темата е за fiat hgt 20v vs golf gti 16v
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #42
                          Всяка марка си има класически модел запомнен с ускорение, скорост и различен набор качества. Опел си имат GSI и OPC, при форд е косуърд, пежо си имат 205, 405 с не безизвестният mi16t, народните си имат GTI, порше си имат 911 турбо,ауди имат s1, тойота имат AE86 и супра с иконичният редови шестак с код 2JZ-GTE, ланчия си имат делта, рено си имат р5 турбо 1/2 и още безброй примери. Пълната фенщина и ебавките с другите марки ми се вижда доста глупава работа :] От една кола винаги има какво още да се желае, но най-важното е да може да качва усмивката на лицето и да доставя удоволствие
                          '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                          '97 Coupe 16VT 262WHP+

                          Коментар


                            #43
                            бебчо, Много скоро ще те видя какъв ти е мерака. Само да си сглоба VR6-тицата и тогава да те вида какво ще пишеш така засрамен и унизен след гонката.

                            Коментар


                              #44
                              Голфиии еи вййй луди ли сте е ако голфи е с Пернишка регистрация тва знете ли че вдига 83 коня Голф=Нло дори Нло-то е слабо пред възможностите на тоз мръсен долен гаден кошник голф особено и ако има лепенки Streetracer или Sparco и заблуденото шофьорче си е изкарало ръката от прозореца да си покаже мутренската стоика в бегачката ... аиде се запалих много и наистина ако има някой със силен Фиат нека насере шибания голф и да я свършваме тая скапана тема поздрави на всички маняци
                              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                              Коментар


                                #45
                                Само не знам защо си правите труда????????Въпросният човечец още не е писал в темата ,обикновено така става с неговите теми ,или пуска темата и единственият му пост е в началото на темата ,отправящ предизвикателство ,или пуска някакви безсмислени постове ,от които не можеш да разбереш какво желае индивида!!!Има толкова много коли в ТОЗИ форум ,които могат да му покажат Italian Power ,че не ми се мисли просто...Не разбирам ... защо се палите и се налагате един друг ,правейки сеир на хора като въпросния???Като иска да се дърпа с ХГТ ,да се дърпа ,защо сере по целия форум и си мисли че колата му е самолет?!?!?!Не казвам че този ГТИ не върви ,защото знам как вървят ,но казвам ,че всичко е една пародия на дръж ми шапката!!!Не сте ли разбрали ,че темите му за пропускане направо!!!Правете като мен - бебока1 -надолу ,има толкова смислени теми ,че неговите са каймака ...
                                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                                Коментар

                                Working...
                                X