Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сайт за 0-100 времена Подробен

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    При 15-тина годишните Фиат-ки няма да се учудя ако наистина при 200 км/ч разликата е повече от 10%, т.е. над 20-30 км/ч Много рацинг, много залози, много спортна злоба тука

    Коментар


      #32
      Tie написа:
      При 15-тина годишните Фиат-ки няма да се учудя ако наистина при 200 км/ч разликата е повече от 10%, т.е. над 20-30 км/ч Много рацинг, много залози, много спортна злоба тука
      Мерене на едни други работи, не скоростите, ако питаш мен...... истината е, че при всички коли с жило(на километража) има отклонение във високите скорости, мисля че няма значение дали е 10км/ч или 30км/ч, така или иначе не ги дигаме всеки ден, а дигнем ли ги по-добре да гледаме пътя вместо километража А това за колегата, който говореше "оптимални" и "максимални обороти", колко да е разликата ? Може би някакви измъчени 5-10км/ч+ , друг е въпроса, че тия 10км/ч+ ще ги дига още 5 минути... Карайте си колите безаварийно и не се замисляйте за такива маловажни неща
      Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
      Polo 1.0, юли 1997г.

      Коментар


        #33
        за ускорение и максимална скорост няма да коментирам ама за разхода съм напално съгласен със саита.бравока както и да го карам градско под 12 не пада
        Honda Jazz 1.4 8v 07'

        Коментар


          #34
          Tie написа:
          При 15-тина годишните Фиат-ки няма да се учудя ако наистина при 200 км/ч разликата е повече от 10%, т.е. над 20-30 км/ч Много рацинг, много залози, много спортна злоба тука
          Да има и такива , един колега ме запита в една тема колко вдига Мареата аз му казах че повече от 190км./ч. неще а той и досега твърди че неговата 210км./ч. вдига Моята не била в ред :D
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #35
            За разхода сам съгласен, но в този сайт успорват всички данни от заводската книжка на Купето Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Сринтира до 100 за 8-8,4сек. а не за 9,4сек. То и аз сам правил 240км/ч, а не само показаната максималната 212км/ч., но дадените километри показват до каква скорост колата е в допустими стойности и норми за каране! Фактът, че някои коли недостигат МАХ-а си, говори, че вече са поувехтели от много години, километри или друг вид износване.
            Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

            Къде отиваш ти, може би?

            Коментар


              #36
              Според немското списание "Auto Motor und Sport" от 85-та при тест на Ланча Тема 8В Турбо разликата от реалната скорост при дв-е с 200 км/ч е точно 14 км/ч И то при нова по онова време кола, аналочгични бяха и резултатите за Рено 25 В6 Турбо (+-1,2 км/ч)При проба на Бояна с GPS, километража на Типо Седичи показа при 140 км/ч - около 8 км/ч средна разлика от показанията на километража при неколкократни измервания. А това че поти всички ав-ли могат да постигнат по-висока реална максимална скорост е нормално - все пак макс. скорост по каталог е тази, която ав-ла може да поддържа при оптимални условия и натоварвания без това да влияе сериозно върху неговата надеждност и износоустойчивост.

              Коментар


                #37
                нали се сещате че това е максимална скорос като е излязла от фабриката на 0 км ! а след 10000 км дава доста по добри ризолтати тря да се разработи двигателя .. да си напраят буталата гнездата и така на татака .. принцинпо аз сам с 18 16в копе и сам праил 230-235 някаде на магистралата С.Загора-Пловдив и не миля че има голяма разлика в километража и скороста .бяхме 2коли др беше 2008 и пича караше с 200 а аз си го изпреварвам .. тря и на 2те коли да не са верни килотражите ... малко не вари ! но както Казвам нов сам и не споря просто споделям
                dEv # LiFe sTyLe

                2.0 16в турбо 255+++ aPcCCc ApcCc Nerwen AsmYTik

                Коментар


                  #38
                  Uox написа:
                  spirit76 написа:
                  Аз съм 1.8 залагаш ли си колата че ще вдигна повече от 205 километра
                  По километраж може, ама реално едва ли
                  естествено че може да развие скорост по висока от 205 км ..и то реална , от личен опит ко казвам!!!!!
                  ВНИМАНИЕ !!!! - Превозването на Пенсионери и Малки деца във
                  италиански МПС-та с Бензинови агрегати е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!!!
                  Моля не опитвайте тези неща в собствените ви МПС-та !!

                  Коментар


                    #39
                    бах таз крома аз 6 цилиндара 276ксКапацитет: 2568 cm ³ Цилиндри: 6 Мощност: 276 к.с. @ 6800 об. / мин много ме узадачи,ви да знайте за подобна 86г.

                    Коментар


                      #40
                      Четох някаде,че километражите на абсолютно ВСИЧКИ автомобили лъжат с 6 км.Дори с един приятел се убедихме в това в град Бургас посока Созопол.И двата фиата даваха разлика 6 км,от радара който е поставен на пътя.
                      Фиат Браво 1.6 16V 103к.с. (на газ)
                      Fiat Bravo 1.4 T Jet 120 bhp

                      Коментар

                      Working...
                      X