Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat punto 1.2 60hp VS. VW Golf 3 90hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Човек, вземи се в ръце и забрави, че пунтака прави от 0-100 за под 12-13s.
    Fiat Punto 1.7TD

    Коментар


      #17
      Tie написа:
      След Браво 1.6 идва ред на Пунто 1.2.... Какво ли ни чака след него.... Чинкуеченто 0.9???
      С включен климатик
      fiat coupe 2.0 16V

      Коментар


        #18
        coupe 2000 написа:
        Tie написа:
        След Браво 1.6 идва ред на Пунто 1.2.... Какво ли ни чака след него.... Чинкуеченто 0.9???
        С включен климатик
        Климатик нямам ... колкото за това от 0-100 за колко ги прави, ми се струва, че ги прави за под 16.60 s...
        Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
        Punto. 1.2 16v. 86hp+

        Коментар


          #19
          Re: Fiat punto 1.2 60hp VS. VW Golf 3 90hp

          fast_ghost написа:
          от 0-100 има ли някакъв шанс да го мина?П.п Глупаво е, ама нали знаете не е срамно да питаш срамно е да не знаеш
          Само по умната с тия гонки,щото за едни глупости да не ви пишат по новините накрая,иначе мисля че Галфона ще те дръпне
          Marea HLX 147ps

          Коментар


            #20
            Re: Fiat punto 1.2 60hp VS. VW Golf 3 90hp

            Gofi написа:
            fast_ghost написа:
            от 0-100 има ли някакъв шанс да го мина?П.п Глупаво е, ама нали знаете не е срамно да питаш срамно е да не знаеш
            Само по умната с тия гонки,щото за едни глупости да не ви пишат по новините накрая,иначе мисля че Галфона ще те дръпне
            Говоря за място където коли не стъпват а именно старото летище под Гр. Сапарева баня
            Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
            Punto. 1.2 16v. 86hp+

            Коментар


              #21
              Днеска караш с 120, утре те карат с 20, днеска караш ферари утре те карат в катафалка.
              Subaru B9 tribeca 3.0
              Peugeot 307 04
              Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
              Fiat Brava 1.6 16V 103

              Коментар


                #22
                Dikata_BG написа:
                Днеска караш с 120, утре те карат с 20, днеска караш ферари утре те карат в катафалка.
                оффтопик: Мда днеска пееш утре ти пеят... а бе.. лоша работа
                Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                Punto. 1.2 16v. 86hp+

                Коментар


                  #23
                  fast_ghost написа:
                  coupe 2000 написа:
                  Tie написа:
                  След Браво 1.6 идва ред на Пунто 1.2.... Какво ли ни чака след него.... Чинкуеченто 0.9???
                  С включен климатик
                  Климатик нямам ... колкото за това от 0-100 за колко ги прави, ми се струва, че ги прави за под 16.60 s...
                  Е поне "прозоръчен" нямаш ли? Може и да ги прави под 16 сек. ,но трябва нещо да е пипано
                  fiat coupe 2.0 16V

                  Коментар


                    #24
                    coupe 2000 написа:
                    fast_ghost написа:
                    coupe 2000 написа:
                    Tie написа:
                    След Браво 1.6 идва ред на Пунто 1.2.... Какво ли ни чака след него.... Чинкуеченто 0.9???
                    С включен климатик
                    Климатик нямам ... колкото за това от 0-100 за колко ги прави, ми се струва, че ги прави за под 16.60 s...
                    Е поне "прозоръчен" нямаш ли? Може и да ги прави под 16 сек. ,но трябва нещо да е пипано
                    Само пилене на главата... смяна на клапани... и тва е
                    Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                    Punto. 1.2 16v. 86hp+

                    Коментар


                      #25
                      Колега твоето пунто 1.1 или 1.2 е , защото гледам си писал 1.1 60 кс , а това е доста противоречиво Аз съм се пробвал с Голф III 1.4 пак 60 кс и като ускорение моето определено е по-добро . За 1.8 90кс нямам представа , но пък е по-тежък Трябва да се провери , всичко друго е само догадки
                      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                      Коментар


                        #26
                        Това времето за което ти се струва, че ги прави няма нищо общо с реално за колко ги прави И аз си мислех, че мойто Браво(1.2 16клапана) ги прави за 10-10.5сек, като го засякох - пак имах такова чувство че съм адски бърз, но хронометъра показваше 15сек , въртях много във началото, не тръгнах добре - 2 секунди да съм се забавил, по книжка му дават да ги направи за 12.5сек точно толкова +- ги прави, а това за разлика от 6 секунди, за каквато говорите вие е ... много доработки върху мотора и на Божура
                        Bravo 1.2 16v, ноември 1999г.
                        Polo 1.0, юли 1997г.

                        Коментар


                          #27
                          Re: Fiat punto 1.2 60hp VS. VW Golf 3 90hp

                          kiler_4o написа:
                          J T D написа:
                          fast_ghost написа:
                          от 0-100 има ли някакъв шанс да го мина?П.п Глупаво е, ама нали знаете не е срамно да питаш срамно е да не знаеш
                          За съжеление колега нямаш шанс с/у голфа!
                          Ти питай някой варненец оня ден на лукойла срещу голф 1.8 100 коня какво прави пунто 1.2 60 коня... стелката му попречи да тръгне (приятели сме и няма да ме лъже), ама на първа и втора го взех, чак към 110 км/ч ме взе, демек ако е 90 коня голфа и пунтото е изрядно - ще са или на кантар, или пунтото го дърпа... на трета голфа значително повече си дърпаше, но на 400 метра ме взе с кола и половина...п.п. Казвам изрядно, защото свещите ми са за смяна, а филтъра ми взима топъл въздух...за мен всяка кола над тон под 90 коня срещу пунтото е много трудна работа... явно доста хора от тук не са карали пунто 1.2, което да е в ред...п.п. Пунто 1.2 8 клапана (60 коня) прави 0-100 за около 13-14 секунди с 2ма души и тежка бас каса на борда...
                          че даже и малко по бързо ама мойто го пипнах малко и сега от 60 е на 75

                          Коментар


                            #28
                            RoMeO_156_GTA написа:
                            Колега твоето пунто 1.1 или 1.2 е , защото гледам си писал 1.1 60 кс , а това е доста противоречиво Аз съм се пробвал с Голф III 1.4 пак 60 кс и като ускорение моето определено е по-добро . За 1.8 90кс нямам представа , но пък е по-тежък Трябва да се провери , всичко друго е само догадки
                            Ами 1.2 е... ама по документи са ми го писали 1.178... нещо си...
                            Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                            Punto. 1.2 16v. 86hp+

                            Коментар


                              #29
                              твойто е 1.1 моно а тези които се водят 1.2 са с работен обем 1242

                              Коментар


                                #30
                                BOXERIYI написа:
                                твойто е 1.1 моно а тези които се водят 1.2 са с работен обем 1242
                                Опа... моя грешка аз, не съм видял... прав си колега 1242 се води... иначе на въздушния филтър на капака пише Fuel Injection
                                Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                                Punto. 1.2 16v. 86hp+

                                Коментар

                                Working...
                                X