Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвиквам всички до 200 коня!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ти скачаш с разни мъртъвци по 115-136 к.с. и т.н - не някой от нас!!! Кой ще е опечален не ме е*е Бай Ху*, ок ФАКТ е че има 12 секундни 1.4 Фиатки, 11 секунди Ланчи, а също така си имаме и в 10-ките, а Опел-и или Рена

    Коментар


      Tie написа:
      Ти скачаш с разни мъртъвци по 115-136 к.с. и т.н - не някой от нас!!! Кой ще е опечален не ме е*е Бай Ху*, ок ФАКТ е че има 12 секундни 1.4 Фиатки, 11 секунди Ланчи, а също така си имаме и в 10-ките, а Опел-и или Рена
      нищо не спомена за голфа с 9.5сек ама то там е кръвна обида така че те разбирам -в неделя 13.09-на пистата до сливен имаше сбирка и дойде един фиат с едни лаптопи с едни настройки м.....се.е.... и накрая нищо не направи освен харч на масло гориво и пукотевица една мазда и едно ауди така му сипаха на пунтото-без преигравки се представиха блестящо даже и хондите бяха по бързи -бързи опели нямаше ама и бърз итал -дизайн не се видя-много се засягате бе пичове давайте го по споко- всъщност за голфа не съм сигурен с времето ама беше много добре

      Коментар


        Кой Голф дал 9,5 че нещо не се сещам за такова време А ква кубатура е 2-ката бе надъхан Ееее, ако не Ви е срам да се дървите на 1.4 на предно.......Не каза нищо за бръз еко-спек или Ренде

        Коментар


          за екото и за итал-дизайна казах че нямаше бързаци от тях а за реното не е моя тема ама вие пак с рогите не не .......живи и здрави

          Коментар


            Кажи сега за 9.5 сек на 400 че ми стана интересно А като няма такива колега, защо ти тръгваш с рогата напред Още повече си във ФИАТ форум, някой от нас да си видял да твърди че с ФИАТ бие всичко или да ходи по чужди форуми и да скача с по 100-на коня коли

            Коментар


              ГОУФ 9.5 ??? Ти гавриш ли се цял ден бях там въпросното пунто е 1.4 а другите бяха 2-ки що не ми изкараш еко кенеф 1.4 да видим кфо ще напрай ако искаш може да те пробвам кфо като си 136 коня 2 такива като твойта съм карал и знаеш ли с нищо не ме впечатлиха освен че всяка седмица бяха в бокса за ремонти. Опелджийте сте май май яко сектанти нищо др освен опел разберете че всяка кола има добри страни не е само до дизаина на Италианките сякаш Голф 2 КР 1.8 136 Коня не е добър или пък Г60 мотора не отричаме че и ГСИ - ките вървят ама кфо не сме дошли във форума ви да се заяждаме като сте отворковци колегите ти казаха чакаме ви там да видим кфо ще напрайте.П.П. Нищо лично просто ми е писнало някой да плюе марката без да знае някой факти за нея ... Айде и със Здраве.
              Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

              Коментар


                БАЙ ..Й написа:
                Tie написа:
                Ти скачаш с разни мъртъвци по 115-136 к.с. и т.н - не някой от нас!!! Кой ще е опечален не ме е*е Бай Ху*, ок ФАКТ е че има 12 секундни 1.4 Фиатки, 11 секунди Ланчи, а също така си имаме и в 10-ките, а Опел-и или Рена
                нищо не спомена за голфа с 9.5сек ама то там е кръвна обида така че те разбирам -в неделя 13.09-на пистата до сливен имаше сбирка и дойде един фиат с едни лаптопи с едни настройки м.....се.е.... и накрая нищо не направи освен харч на масло гориво и пукотевица една мазда и едно ауди така му сипаха на пунтото-без преигравки се представиха блестящо даже и хондите бяха по бързи -бързи опели нямаше ама и бърз итал -дизайн не се видя-много се засягате бе пичове давайте го по споко- всъщност за голфа не съм сигурен с времето ама беше много добре
                БАЙ Л***Й Х*Й, каи честно,че си видял в БГ голф дето е дал 9,5 на 1/4 миля? Не за друго мма туй ще е некъв невероятен звездолет имайки в предвид, че най-бързия голф в БГ дава време над 10 секунди и тоз ще трябва да е некъф нов изрод.Мнооо ше ми е интересно ми покажеш туй творение, моля те. :D А таз мазда дето му е сипала на пунтото имаш ли си на идея ква е и колко е далеч от стандартното си състояние?

                Коментар


                  Не, няма си и понятие Разбира се че има италянки които и сипват доволно на въпросната Mazda, а са правени за планинско-не само орязани скрапери за драг, и е без азот, ама кой ти ги гледа тия неща Въпроса е да "храни" без грам да се напъва да мисли за класове, кубатури, задвижване и т.н. А ако Пунто-то е на колегата ROSHAUDI - то това е една много много много силна кола със записани ниски 12-ки на предно и гоооолеееемии проблеми със сцеплението поради повечкото "пауър" към горките предни колела , иначе със сигурност може още надолу Мойте уважения към всички които си правят и подготвят колите за всчкакъв тип състезания или драг - огромен респект за тях, но да идват тук във форум във ФИАТ 2-ма льол*вци със спрели Рено Лагуна и Опел Вектра (по принцип нищо против колите) и да се надъхват как видиш ли минавали цялата бургаска магистрала със сичката газззз или са минали 40 000 км за 1 година - еми много, много смешно е Това дори не могат да се нарекат и "фенове" на въпросните марки-сигурен съм че във никой форум подобно заядливо поведение не би се толерирало, още повече пък срещу която и да е марка А ако 2-те момчета си имат закачака с наш колега от форума и са решили да си правят "селска вечеринка за разтуха и забавление" - тук не е мястото

                  Коментар


                    biser_as написа:
                    БАЙ ..Й написа:
                    Tie написа:
                    Ти скачаш с разни мъртъвци по 115-136 к.с. и т.н - не някой от нас!!! Кой ще е опечален не ме е*е Бай Ху*, ок ФАКТ е че има 12 секундни 1.4 Фиатки, 11 секунди Ланчи, а също така си имаме и в 10-ките, а Опел-и или Рена
                    нищо не спомена за голфа с 9.5сек ама то там е кръвна обида така че те разбирам -в неделя 13.09-на пистата до сливен имаше сбирка и дойде един фиат с едни лаптопи с едни настройки м.....се.е.... и накрая нищо не направи освен харч на масло гориво и пукотевица една мазда и едно ауди така му сипаха на пунтото-без преигравки се представиха блестящо даже и хондите бяха по бързи -бързи опели нямаше ама и бърз итал -дизайн не се видя-много се засягате бе пичове давайте го по споко- всъщност за голфа не съм сигурен с времето ама беше много добре
                    БАЙ Л***Й Х*Й, каи честно,че си видял в БГ голф дето е дал 9,5 на 1/4 миля? Не за друго мма туй ще е некъв невероятен звездолет имайки в предвид, че най-бързия голф в БГ дава време над 10 секунди и тоз ще трябва да е некъф нов изрод.Мнооо ше ми е интересно ми покажеш туй творение, моля те. :D А таз мазда дето му е сипала на пунтото имаш ли си на идея ква е и колко е далеч от стандартното си състояние?
                    ето го въпросния голфhttp://vbox7.com/play:4afda5b5 и както писах не бях сигурен с времето но то сие 10.056 за 1/4 миля -незнам итал-дизайн или опел или рено да е давал такова време но заебете тоя спор щото почнахте да обиждате лично а това супер тъпо -все пак си говорим за коли и сменяме мнения.ако съм обидил някого в този форум се извенявам лично.а дали колите са ни мъртъвци и не стават общото мнение е по-важно от вашето. пунтото 1.4 е барнато добре, има много пауър,но факт е че по-слаби коли правят по-добро време,което не значи че не уважам труда на собственика му-евала но....... маздата си беше най-обикновенна шосейна кола със здрав мотор /чуваше се турбина/ без NOS-ове или т.н просто си вървеше.айде със здраве

                    Коментар


                      БАЙ ..Й написа:
                      biser_as написа:
                      БАЙ ..Й написа:
                      Tie написа:
                      Ти скачаш с разни мъртъвци по 115-136 к.с. и т.н - не някой от нас!!! Кой ще е опечален не ме е*е Бай Ху*, ок ФАКТ е че има 12 секундни 1.4 Фиатки, 11 секунди Ланчи, а също така си имаме и в 10-ките, а Опел-и или Рена
                      нищо не спомена за голфа с 9.5сек ама то там е кръвна обида така че те разбирам -в неделя 13.09-на пистата до сливен имаше сбирка и дойде един фиат с едни лаптопи с едни настройки м.....се.е.... и накрая нищо не направи освен харч на масло гориво и пукотевица една мазда и едно ауди така му сипаха на пунтото-без преигравки се представиха блестящо даже и хондите бяха по бързи -бързи опели нямаше ама и бърз итал -дизайн не се видя-много се засягате бе пичове давайте го по споко- всъщност за голфа не съм сигурен с времето ама беше много добре
                      БАЙ Л***Й Х*Й, каи честно,че си видял в БГ голф дето е дал 9,5 на 1/4 миля? Не за друго мма туй ще е некъв невероятен звездолет имайки в предвид, че най-бързия голф в БГ дава време над 10 секунди и тоз ще трябва да е некъф нов изрод.Мнооо ше ми е интересно ми покажеш туй творение, моля те. :D А таз мазда дето му е сипала на пунтото имаш ли си на идея ква е и колко е далеч от стандартното си състояние?
                      ето го въпросния голфhttp://vbox7.com/play:4afda5b5 и както писах не бях сигурен с времето но то сие 10.056 за 1/4 миля -незнам итал-дизайн или опел или рено да е давал такова време но заебете тоя спор щото почнахте да обиждате лично а това супер тъпо -все пак си говорим за коли и сменяме мнения.ако съм обидил някого в този форум се извенявам лично.а дали колите са ни мъртъвци и не стават общото мнение е по-важно от вашето. пунтото 1.4 е барнато добре, има много пауър,но факт е че по-слаби коли правят по-добро време,което не значи че не уважам труда на собственика му-евала но....... маздата си беше най-обикновенна шосейна кола със здрав мотор /чуваше се турбина/ без NOS-ове или т.н просто си вървеше.айде със здраве
                      Начи за един и същи голф говорим и времето е това, което ти казах, а тия 9,5 секунди на 1/4 миля ненам дали си наясно, мма при настилките в БГ ще си ги гледаме само на клипчета в youtube. Такова време като на голф-а, даже по-добро е давала само още една кола и то на по-неудобна писта от тази в Сливен, но колата не е нито италянска нито немска, а японска. Италянска кола с най-близко време до това на голфа е на ланча делта интеграле и е някъде около 10,4 но ако трябва сме коректни ланчата е 800-900 кубика по-малко и е правена за друг спорт, не за драг.А маздичката дето си гледал на 13-ти в Сливен си е обикновена шосеина кола със здрав мотор (за сега) и е без НОС, но е 1,8 16В и турбината дет си чувал е доооста по-големшка от стандартната. Колата е 400+ коня на мотора и най-важното е 4х4. Та няма мноо база за сравнение с фят пунто 1,4 8В (мотор с горивна камера кат на жигула) и предно предаване. Ай със здраве и на тебе и нема се притесняваш! Най-бързата кола на 1/4 миля в БГ за сега, не е нито някоя от твоите любими марки, нито е няква италянка.

                      Коментар


                        А драга далеч не е всичко, нали

                        Коментар


                          Ей може да съм от Форума ама на бялото черно не казвам!! Този голф....устави ме замислен просто И найстина понякога много се впрягате тука в писането Някои си се радва на БМВ-то друг на Реното пък 3-ти на друго И тва само си чешете езиците,все едно нчкои ще иде да се пусне с Реното или БМВ-то Един пример:Все едно аз да напиша в форума на БМВ "предизвиквам всички М-ки и след 3-4 дена да си видя темата и сигорно ще се спукам да се смея Тва го казвам щото тази тема я видях днес и я четох от началото и много ме хвана смях,за какво започва спора и как превършва Някои ни подаде "ЛОКУМ" и ние го разтягаме Поздрави на всички
                          [URL=http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=viu1250518520f.jpg

                          Коментар


                            Denev86 написа:
                            Ей може да съм от Форума ама на бялото черно не казвам!! Този голф....устави ме замислен просто И найстина понякога много се впрягате тука в писането Някои си се радва на БМВ-то друг на Реното пък 3-ти на друго И тва само си чешете езиците,все едно нчкои ще иде да се пусне с Реното или БМВ-то Един пример:Все едно аз да напиша в форума на БМВ "предизвиквам всички М-ки и след 3-4 дена да си видя темата и сигорно ще се спукам да се смея Тва го казвам щото тази тема я видях днес и я четох от началото и много ме хвана смях,за какво започва спора и как превършва Някои ни подаде "ЛОКУМ" и ние го разтягаме Поздрави на всички
                            Тя темата отдавна е за коша ама.....
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              Re: Предизвиквам всички до 200 коня!

                              Punto 1.4T написа:
                              Ако има кандидати да се замериме да заповядат!
                              спунтото ли ги предизвикваш до 200 коня бе колега недей се излага има толкова добри Фиатки
                              Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                              FIAT BRAVO 1.8GT
                              FIAT BRAVO 1.9TD ex

                              Коментар


                                А ти защо се излагаш колега - какво му е на Пунто ГТ - "напомпано" че да не предизивиква

                                Коментар

                                Working...
                                X