Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предизвиквам всички до 200 коня!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    май само се хвалите фиатаджиите искате атмосфера до 200 к.с. а като се появи ама ................. и не съм казал че вдигам 215км 150 устройва ли Ви ааа???????????

    Коментар


      #77
      Пич,ставаш за смях!Спри се.

      Коментар


        #78
        то ние сме смешни че изобщо пишем в тази тема ,а той седи и се радва
        Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

        Коментар


          #79
          Предизвиквам сички до 125 коня с мойта баба Лада много сте жалки и смешни осъзнайте се.Понеже сички сте големи съзтезатели ще свършите като колегата с Пунто-то да не му дигам кокалите на човека,но тва е самата истинаR.I.P Краси!
          leave something of the happiness you bring

          Коментар


            #80
            Знаете ли кое е смешното???Всички говорят ,но малко изпълняват........И какво сега ,една Лагуна 114 коня...и се дърви на всички ,че на разстояние 42 км. по магистрала щяла да бие ,доста по-силни коли от нея.....И какво като си го правил и друг път това ,колега ,да не мислиш ,че ние тук не сме го правили...ако искаш да се пробваш с едно Типо 1.6 DOHC...oпа забравих ,ти не си в неговия клас...всъщност може да пробваш с на един приятел Мареа-та ТД100...сигурен съм ,че от точно тази кола ще бъдеш разочарован...ама сега да не почнеш да говориш ,че е с турбо и не било ,честно...и че била дизел и била слаба щото е дизел...Слез на земята...ако поне малко мислиш трезво ще се усетиш ,че говориш ,меко казано ,небивалици...има доста коли тук ,които могат да ти съдерат Лагуната...Не само на късо ,но и на дълго ,но и на каквато дисциплина кажеш...Да върви ,да върви ,колко да върви тая Лагуна...?То и аз мога да вдигна 150км./ч. ,въпросът е за колко време се вдигат...ЗАСРАМЕТЕ СЕ ,ТОВА Е ГЛУПАВО ДОРИ НА ПРИКАЗКИ!!!
            Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
            Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
            EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

            Коментар


              #81
              Е колегата се "кефи" на Лагуна-та си - сигурно отскоро я има и все пак за придвижване без особени спортни претенции 2 000 см3 и 115 к.с. са добре Някой му е споменал че има и Клио Спорт 2.0 16В 197 к.с. атмосферни и сега вече е най-върлия фен на "режията", ама оставете го - малко ли бой са яли по пистите и ралитата.... П.С. А сега сериозно колега-малко е нетактично да влезеш в чужд авто-форум и с кола 115 к.с. да скачаш смело, най-малкото е несериозно и неуважително към потребителите, ок? Иначе въпросната отсечка съм я минавал с доста над 200 и какво, да не е някакъв повод за особена гордост- не мисля никак даже!!!!

              Коментар


                #82
                До момчето с лагуната кажи си регистрационния номер. Сигурен съм че все някъде ще се засечем ! Да я видя просто тая лагуна че ми е интересно!

                Коментар


                  #83
                  Колеги не му се връзвайте тои просто си чеше езика двамата бачкаме заедно и постояно се дразним извинявам се ако някои се е изнервил от неговите постове но тои иска само да ме дразни ,плюс това както тои не харесва фиат така и ас рено и постояно се бъзикаме нищо лично иска само да се дразни .
                  преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                  Коментар


                    #84
                    Punto 1.4T написа:
                    Пич,ставаш за смях!Спри се.
                    преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                    Коментар


                      #85
                      мндаааааа много интересна тема сте заформили не може и аз да не се включа-та колегата с лагуната така ви е засилил че чак почнахте да се засягате (комплекси май си имате) ама така е -ИСТИНАТА боли никой не ви е карал да си купувате ФИАТИ -ГЪЗАРИЯ ЗА БЕЗ ПАРИ. ако се дърпате на дълго, на късо или на каквото щете там няма смисъл-нямате коли за такива неща.оставете тея работи на по-можещите АВТОМОБИЛИ че от напъване всички останахте без масло в ДВГ-то и ви подгониха екозащитниците.все ги хвалите тия ФИАТИ а в крайна сметка минавате по 5-10000км на година с цената на много ремонти и тонове масло.това не е живот боже- пази онеправданите.

                      Коментар


                        #86
                        БАЙ ..Й написа:
                        мндаааааа много интересна тема сте заформили не може и аз да не се включа-та колегата с лагуната така ви е засилил че чак почнахте да се засягате (комплекси май си имате) ама така е -ИСТИНАТА боли никой не ви е карал да си купувате ФИАТИ -ГЪЗАРИЯ ЗА БЕЗ ПАРИ. ако се дърпате на дълго, на късо или на каквото щете там няма смисъл-нямате коли за такива неща.оставете тея работи на по-можещите АВТОМОБИЛИ че от напъване всички останахте без масло в ДВГ-то и ви подгониха екозащитниците.все ги хвалите тия ФИАТИ а в крайна сметка минавате по 5-10000км на година с цената на много ремонти и тонове масло.това не е живот боже- пази онеправданите.
                        Ти пък от къде се пръкна?
                        SEAT Leon Cupra 300
                        Triumph Street Triple 765 R

                        Коментар


                          #87
                          аз ще Ви кажа кой е , това е друг мой колега който е сърбал вече попарата на фиат откам дефекти , ремонти и други такива то и варженето му беше толкова и той се пънеше на всички и всички му сипваха тогава разбра "фиат не е замен си каза той не искам цял живот да ме хранят по пътищата" и тогава смени марката няма да я споменавам да не ме обвинят че правя реклама, вярвате или не това е самата истина

                          Коментар


                            #88
                            Абе вие друга работа нямате ли си?Яка атака правите. Браво,че сте решили да ни вкарате в правия път,ама няма нужда
                            Fiat Coupe 2.0 16V turbo

                            Коментар


                              #89
                              Пък аз си мисля че това си ти, и се правиш на много интересен като пишеш от 2 профила Предполагам увас имаш стени??Засили се с главата напред срещу една, ама внимавай да не я срутиш само леко се удари да ти дойде акъла в главата
                              Тря'а напиша нещо тука, нали

                              Коментар


                                #90
                                колега недей така, аз фиат не съм имал досега и дано не ме сполети такова нещастие ,но не съм фанатик и някой ден ако фиат започнат да правят стойностни, здрави и можещи АВТОМОБИЛИ може и аз да се порадвам на марка,но сигурно ще за малко ,защото фиата ще си остане фиат. всеки да кара каквото му е кеф но да не се надценява

                                Коментар

                                Working...
                                X