Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Peugeot 206GTi vs BMW 318is vs BMW 320 coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Хич да не е наистина Много си Поварвяват Пежаците... на 206 ГТИ не съм се возил...но съм се качвал на 308 1.6 16в ТНР и наистина...останах впечатлен за що годе голямо купе и 1.6 мотор...доста добро поведение и ускорение...
    Audi S3 Quattro 3??+

    Коментар


      #47
      хах, 308 1,6 THP (Turbo High Pressure)... 120 и 175 к.с. ... Има защо да понавървява...Днес един мерцедес също изпробва пежото, но този път на пътя на изхода от града - до 190 бяхме зад него, пежото едвам го държеше (бяхме трима вътре, с бензин A95, но определено този 95 е страшен, от неизвестна бензиностанцийка, по-евтин...) - но от 190 нагоре започна да го настига баавно, бавно... когато на изхода до сарафово пусна мигач - мерцедеса пусна аварийните за малко, определено и той натискаше Километража е до 210, като има чертичка за 220...едит: Мерцедеса беше S класа, модел 99 година, сега гледам в нета - най-слабия им двигател е 2.8 V6, 204 к.с. :Dedit2: Току-що видях, че има и по-слаб двигател... 197 к.с. турбодизел, редови 6 цилиндров :D

      Коментар


        #48
        До скромните 220 .Ама след 200-210 му е малко по трудничко. Да видим как ще е без катализатора. другата седмица трябва да го заместя с резонатор.

        Коментар


          #49
          kiler_4o написа:
          edit2: Току-що видях, че има и по-слаб двигател... 197 к.с. турбодизел, редови 6 цилиндров :D
          Бая дизел си бе6е нали видя какъв пушек хвърли. малко се забавих с 5-тата че помислих че съм ръгнал 3-та и не посмях да пробвам, трябваще да вадя да вкарвам пак пфф...

          Коментар

          Working...
          X