Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Peugeot 206GTi vs BMW 318is vs BMW 320 coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    On3Love написа:
    а за WRC 206 да си чувал щото и такова се намира немога да ти кажа точно колко коня е но е над 200 има едно такова тук в Стара Загора но не се ползва за гонки а се кара за удоволствие и съм сигурен че има 150 коня Пежо
    377 коня WRC с скромния вартящ момент от 400 НМ 4 секунди до 100 , 10 сек до 200 :D Но комент А иначе 206 разполага с двигател 2.0 136 коня и 2.0 177 коя което се GTi180. А на 405 има двигател 2.0 турбо 150 коня

    Коментар


      #32
      колега да прав си но поне ги разбирашкажи за 206gti 150коня
      бмв форевар м5

      Коментар


        #33
        beboka11 написа:
        ти скво се бегаче като гледам неси много бърз
        Хахаха, аз бях в пежото :D Погледни кой е пуснал темата, все пак... Иначе това, че си карам пунтото ежедневно, не значи че не карам и другите, които имаме :D

        Коментар


          #34
          150 коня ако е ремапнато и то ама и не са точно 150. Та щях да допалня че за тия 3 часа гонки и после малко извън градско дадва 9.08 по сметките на една програмка :о 130 км с 11.8 литра вие го сметнете. Даже не сам ги доизгорил тия 11.8 литра... аам го слагам грубо

          Коментар


            #35
            пежо 206 gti150 коня ли се возиш
            бмв форевар м5

            Коментар


              #36
              Мерси за Инфото за WRC-то сега вече знам кфо прай тая машина
              Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

              Коментар


                #37
                beboka11 написа:
                пежо 206 gti150 коня ли се возиш
                Не, GTi 136 коня, както ти каза и killerboy... И както отново той спомена - 150 коня има на пежо 406, а не 206 и го има в 2л. турбо мотор...

                Коментар


                  #38
                  не неми казвай на мен а на твойте подръжници във форума
                  бмв форевар м5

                  Коментар


                    #39
                    да, прав си, сори, видя ми се, че ти си написал, че има 150 коня 206

                    Коментар


                      #40
                      Beboka11 oтговори ми бе човек: "БМВ-то да не едно черно с тъмни стъкла, със не оригианланото крайно гърне ( не с двоен, а единичен накрайник) и нищо не пише отзад? Мотае се в района на Люлин-Обеля и май е с тъмни джанти?"

                      Коментар


                        #41
                        Един приятел има Саксо ВТС 120 коня....само с колектор и генерация....всеки път като се воза и настръхвам....а как спира и как завива няма да ви казвам....доста маняшка кола
                        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                        Коментар


                          #42
                          http://www.youtube.com/watch?v=Q1UXwcDbtA0

                          Коментар


                            #43
                            Вие защо така на отсечки в града се дърпате ,този с БМВ-то знаеше ли ,че се дърпате? Това поне според мен е нереална дръпка .
                            fiat coupe 2.0 16V

                            Коментар


                              #44
                              coupe 2000 написа:
                              Вие защо така на отсечки в града се дърпате ,този с БМВ-то знаеше ли ,че се дърпате? Това поне според мен е нереална дръпка .
                              Ооо, определено знаеше, повярвай ми... после попита и с какъв двигател сме... А бмв-то беше супер ниско и в кръговото като че ли се държеше по-добре от пежото а така на отсечки, защото нямаме магистрала, а гонките са 1 път в седмицата... тук е така...

                              Коментар


                                #45
                                брао брао мн хубав се изтреля въпрос:до колко е километража на пИжото
                                Honda Jazz 1.4 8v 07'

                                Коментар

                                Working...
                                X