Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат купе и БМВ М5*525

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Какво става бе колеги ,гонихте ли се ,какъв е резултата ???
    fiat coupe 2.0 16V

    Коментар


      #62
      бебока ме би с 3 коли :D .Продавам фиата или бартер за голф .п.п.Майтапя се,не сме се дърпали бебока не се обади.Спирам да пиша в тая тема,че станах за смяс,защото му се връзвам на акъла.
      Fiat Coupe 2.0 16V turbo

      Коментар


        #63
        колеги бебока деиствително кърка няколко дена.утре ще ходя до сервиза му и ще ви пиша какво се разбирате.той е на работа до 4-5. след това няма грижи

        Коментар


          #64
          аз до сега не съм прочел да се дърпа с някой , да покаже колата си или в неговия случай да покажи колите дето тварди че ги има АМИ САМО ПУСКА ТЕМИ БЕЗ НИКАВ РЕЗУЛТАТ И ТО ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ чЕ ПОЛОВИНАТА ФОРУМ ГО ПРЕДИЗВИКА И ТОЙ НИКОГА НЕ ДАДИ 1 СВЯСНА ПРИчИНА ЗА ОТКАЗ ..... СЕДИ САМО ГОВОРИ И ГОВОРИ .... ЗА МЕН ТОЙ СИ Е В НЯКАВ ИЗМИСЛЕН НЕГО СВЯТ В КОЙТО НЕГОВОТО БМВ ........ Е НАЙ ДОБРО И щЕ СПУКА СИчККИ КОЛИ ОТ ФОРУМА И НЕ ПРЕ НИТО 1 ПРЕДЛОЖЕНИЕ ,чЕ НЕГОВИА ГОФЛ МН БЯГАЛ И ТОЙ ..... МИ МИСЛЯ чЕ ПРЕКАЛЕНО МНОГО ХОРА СЕ НАСЛУшАХА КАТО МЕНЕ НА ПРИКЪСКИТЕ МУ И ИМ СТАНА ЯСНО ....... чЕ ТОЙ НЯМА ДА СЕ ПУСНИ, АМИ САМО СЕДИ И СИ ГОВОРИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

          Коментар


            #65
            колега извинявам се за поста си по горе .. и че 1 вид ти развалям темата ..... ама просто за мене седят така нещата ......
            ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
            Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
            Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

            Коментар


              #66
              Е този е е....и и маняка с BMW-то абе човек поне кажи ималиш ли такова BMW ще се пускатели ако съществува само отклоняваш темата.
              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

              Коментар


                #67
                6ma7ka7a написа:
                Е този е е....и и маняка с BMW-то абе човек поне кажи ималиш ли такова BMW ще се пускатели ако съществува само отклоняваш темата.
                Това Бебока е виртуален герой , създаден от развинтеното въображение на няколко тинейджъра във форума Даже един от тях винаги обеснява за Бебока какво правил какво карал , без това да го потвърди самия бебчо. Бебчо спри с рейс фантазиите , това може да те докара до побъркване а и не е здравословно :D При положение че толкова хора направиха предложение за дръпка ти какво направи , каде си
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  #68
                  Grisha_bravo написа:
                  колега извинявам се за поста си по горе .. и че 1 вид ти развалям темата ..... ама просто за мене седят така нещата ......
                  Няма проблем колега,тя темата за мене е изчерпана.
                  Fiat Coupe 2.0 16V turbo

                  Коментар


                    #69
                    Atanas71 написа:
                    6ma7ka7a написа:
                    Е този е е....и и маняка с BMW-то абе човек поне кажи ималиш ли такова BMW ще се пускатели ако съществува само отклоняваш темата.
                    Това Бебока е виртуален герой , създаден от развинтеното въображение на няколко тинейджъра във форума Даже един от тях винаги обеснява за Бебока какво правил какво карал , без това да го потвърди самия бебчо. Бебчо спри с рейс фантазиите , това може да те докара до побъркване а и не е здравословно :D При положение че толкова хора направиха предложение за дръпка ти какво направи , каде си
                    ееееее,колеги.е голфа и бмв-то са пред нас.голфа е gti 2000 16v а бмв-то е 2.5 24v.не седа зад него но ви казвам че ги има тези коли.а клкото до стартовете не мога а кажа.сам си решава

                    Коментар


                      #70
                      Аве бегайте си потривайте главичките в некой други сайтове с по разголено оформление, не да си избивате комплексите тука то въобще някой от вас двамата бебоци и суперфиати книжка има ли? Или да ама след 3 години ще почна курмуването... Чак на мене ми се прииска да я видя тая БутилкаМинералнаВода 24 клапановата дето вървяла мноооогоооо....................
                      MB 280 S W108 67' - pickUp
                      MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                      ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                      Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                      office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                      Коментар


                        #71
                        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                        Коментар


                          #72
                          земи тая наредба
                          Honda Jazz 1.4 8v 07'

                          Коментар


                            #73
                            Аз досега такава бърза 525-ца не съм видял, нито пък АБФ който да върви толкова (изкл. 1 турбиниран който със сигурност не е негов) и на 1 пич "вагенджия" който обаче припадаше от 2-те Седичи-та на Бояна Ako е толкова "шнеле" - да се топи по-бързо снега и горе на Бояна на чертата да усети малко Итал Повер-а

                            Коментар


                              #74
                              Абе какво е това 525 М??? Няма такова нещо!А относно вървенето на 525 192кс,да върви добре ама е 1500кг и освен да си се возиш с 200 по магистралата и га се наслаждаваш на приятната возия за друго не става(имам предвид драг)

                              Коментар


                                #75
                                Е да и тук те подкрепям ,като в другата тема...Какъв е смисъла да пуснеш кола 1500 килца на драг ,то тя трябва да е 1000 коняври та да направи нещо ,и пак не е сигурно дали ще е отпред...При еднакви коне и 10 килограма си оказват съществена разлика...Такива големи коли са ,както каза колегата ,един вид магистралки.За размерите и теглото си върви прилично ,но не е много...
                                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                                Коментар

                                Working...
                                X