Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Citroen C4 1.6 HDi срещу Fiat Tipo 1.6 DOHC...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    BUH написа:
    Grisha написа:
    Tie написа:
    Аз като ви казвам да затваряте този раздел че само срам ни чака, вие не Сигурно цитрона е "компиотарен" дизел инжекцион
    Абе не е бе,пише се инджектион,питай колегата ако не верваш
    тиии може или неможе се си гледаш работат те питам кажи тогаа кво означава тва хди бе гЪзар ???
    компиотарен дизел инжекцион Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #32
      Grisha написа:
      BUH написа:
      Grisha написа:
      Tie написа:
      Аз като ви казвам да затваряте този раздел че само срам ни чака, вие не Сигурно цитрона е "компиотарен" дизел инжекцион
      Абе не е бе,пише се инджектион,питай колегата ако не верваш
      тиии може или неможе се си гледаш работат те питам кажи тогаа кво означава тва хди бе гЪзар ???
      компиотарен дизел инжекцион Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
      :D :D добре ае стига вече хабия
      Honda Jazz 1.4 8v 07'

      Коментар


        #33
        Абе колкото и да си дърпа ми се струва тромаво C4 1.6 HDi...точно щото е 1.6...Мисля ,че ще мога да го понатумам ,ама се крие нещо пича...Иначе имам един приятел ,който кара 306 1.9 D и да байра диста си дърпа ,чист дизел 65 коня ,понякога имам чувството ,че нагоре дърпа дори повече от Типо-то... сигурно щото се возя ,а не карам аз...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар

        Working...
        X