Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

браво 1.6 бартер за 2.0 с допла6та не кое е по добро?javascr

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: браво 1.6 бартер за 2.0 с допла6та не кое е по добро?jav

    bobobravo написа:
    колеги струва ли си да сменя 1.6 браво за 2.0 с малко допла6тане.и пото4но 2.0-та как е като мотор здража ли е?
    Колега струва си да паправиш тази смяна. Ще изпиташ огромно удоволствие когато подкараш големия двигател :D Тук са започнали да ти разправят за данъци ,разход на гориво и т.н.т. Нали знаеш мечтите се заплащат но по този начин ги осъществяваш Като мотор е добър стига да случиш на подържана кола.Има колеги във форума които се занимават с този двигател от тях можеш да научиш много , не от хора които даже на са се качвали да се повозят на кола с такъв двигател но акъл и съвети от тях бол. Погледни в тунинг раздела. И накрая да ти кажа най-важното , 100 човека акъл да ти дават , твоят да е председател :D Аз когато искам нещо много го правя независимо от това колко ми излиза :D но има хора които немогат да рискуват и само мрънкат. Айде със здраве.
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #17
      zzzz323 написа:
      Suppish написа:
      Аз знам също, че 2.0 са много корав двигател, а относно обслужването - като неможеш да поддържаш 1 кола, да плащаш данъка и т.н. имаш ли въобще нужда от такава. Като тръгнете да гоните колко ще ми е данъка, ама тва скъпо ама що гори 13, а не 5 и защо неможе да гори 2 а да вдига 220 на 3-та. Ебаси коли 2 типа - работа и удоволствие, като не искаш данък, обслужване, купи си нещо дето ще ти върши работа. А няма такав друг звук като на 2.0, бахти ръмженето, бахти чудото. Тия гоулфовитииии никога няма да ни стигнат.
      Колега за звук голфа гти има достатъчно,за вървеж знаеме как се редят колите и фиата е най-бавния така че по-точно никога няма да ги стигнеме.
      Колега ето ти линк обясни на колегите кое от тези Ге Те И-та съвременици на Бравото са по бързи от него , защото аз виждам обратното http://www.carexpert.ru/compare.php?...=vwgl-1997hgt&
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #18
        Ако на колегата Бравото не върви и се нарежда след голфувете.... А иначе както казаха повечко хора зависи ти какво искаш. Данъка + застраховка = 2лв на ден..Другите работи са като по другите коли така, че... частите не са безбожно скъпи а колицата е добра

        Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
        ex:Opel Kadett 1.3
        ex:Fiat 125p
        ex:Москвич 412

        Коментар


          #19
          Аз пък не знам стоков ГТИ, който да ме изпревари...уж вървят, ама не чак толкоз
          3.0CRD

          Коментар


            #20
            Atanas71 написа:
            Колега ето ти линк обясни на колегите кое от тези Ге Те И-та съвременици на Бравото са по бързи от него , защото аз виждам обратното http://www.carexpert.ru/compare.php?...=vwgl-1997hgt&
            А забеляза ли колко е точна информацията за бравото аз незнам такова 2.0 20v с 4 цилиндров мотор.Няма смисъл да се гледт тези характеристики при положение,че практиката си казва своето.ASTRA 2.0 16v,GOLF 2.0 16v,BRAVO 2.0 20v. Няма как да кажеме на черното бяло.
            FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

            Коментар


              #21
              Lestat написа:
              Ако на колегата Бравото не върви и се нарежда след голфувете.... А иначе както казаха повечко хора зависи ти какво искаш. Данъка + застраховка = 2лв на ден..Другите работи са като по другите коли така, че... частите не са безбожно скъпи а колицата е добра
              Аз не сам съгласен че частите са с еднакви цени.Един бърз премер-коплект съединител за 1.6 16в-240лева,за 2.0 20в-400 лева.Според мен всичко зависи от финансовите средства на колегата затова той да си прицени какво да прави.
              Alfa Romeo MiTo 1.3Mjet
              Fiat Punto GT 1.4 Turbo 97 ex
              Fiat Punto 1.9 JTD 01

              Коментар


                #22
                Re: браво 1.6 бартер за 2.0 с допла6та не кое е по добро?jav

                bobobravo написа:
                колеги струва ли си да сменя 1.6 браво за 2.0 с малко допла6тане.и пото4но 2.0-та как е като мотор здража ли е?
                Стига да не е уморено,иначе са здрави и са като самолет.
                Marea HLX 147ps

                Коментар


                  #23
                  Ооох г-да плащачи - нали това казвам,ако ще си прави сметката за 2,3,5 литра разход по-малко или за 500 или 1000,-лв в поддръжката на годината по-малко просто няма смисъл Иначе ще се превърне в поредната пародия на ХГТ която пада от "великото" Браво 1.6 16В или Голф Гъ-Тъ-И И престанете да сравнявате ХГТ-то с Астра Ф с С20 ХЕ Реален конкурент е с Астра Г с екотек-а 136 к.с. (мисля Х20 ХЕV), а от АБФ-а (респективно стокова 4-ка ГТИ) не мисля че е по-бавно

                  Коментар


                    #24
                    Tie написа:
                    Ооох г-да плащачи - нали това казвам,ако ще си прави сметката за 2,3,5 литра разход по-малко или за 500 или 1000,-лв в поддръжката на годината по-малко просто няма смисъл Иначе ще се превърне в поредната пародия на ХГТ която пада от "великото" Браво 1.6 16В или Голф Гъ-Тъ-И И престанете да сравнявате ХГТ-то с Астра Ф с С20 ХЕ Реален конкурент е с Астра Г с екотек-а 136 к.с. (мисля Х20 ХЕV), а от АБФ-а (респективно стокова 4-ка ГТИ) не мисля че е по-бавно
                    Евала, колега

                    Коментар


                      #25
                      zzzz323 написа:
                      Atanas71 написа:
                      Колега ето ти линк обясни на колегите кое от тези Ге Те И-та съвременици на Бравото са по бързи от него , защото аз виждам обратното http://www.carexpert.ru/compare.php?...=vwgl-1997hgt&
                      А забеляза ли колко е точна информацията за бравото аз незнам такова 2.0 20v с 4 цилиндров мотор.Няма смисъл да се гледт тези характеристики при положение,че практиката си казва своето.ASTRA 2.0 16v,GOLF 2.0 16v,BRAVO 2.0 20v. Няма как да кажеме на черното бяло.
                      А ми на всякаде на Бравото му дават 8.0 сек. 0-100км./ч. за немските бърдета в страницата незнам. Интересно е ако това беше сравнение на Ауто Билд резултата щеше да е в полза на бърдетата. А това че руснака е объркал 4 вместо 5 цилиндъра не означава нищо . Като погледнеш по-надолу и разхода му е същия като по каталог и въртящ момент и т.н.т. Ако познаваш тези данни и от други каталози лесно се прави сравнение за истинноста на характеристиките.
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #26
                        zzzz323 написа:
                        Atanas71 написа:
                        Колега ето ти линк обясни на колегите кое от тези Ге Те И-та съвременици на Бравото са по бързи от него , защото аз виждам обратното http://www.carexpert.ru/compare.php?...=vwgl-1997hgt&
                        А забеляза ли колко е точна информацията за бравото аз незнам такова 2.0 20v с 4 цилиндров мотор.Няма смисъл да се гледт тези характеристики при положение,че практиката си казва своето.ASTRA 2.0 16v,GOLF 2.0 16v,BRAVO 2.0 20v. Няма как да кажеме на черното бяло.
                        Колега искаш ли една приателска гонка да видим що твоито фиат не върви може и с бравата да ти се пусна нищо че е 90коня но се пак предпочитам с алфата.Ако твоито фиат е здраво удошено ест че няма да върви. Ако искаш намери наи бързи голф които познаваш а аз ще потърся наи бързата алфа която познавам (3000 битурбо).
                        Subaru B9 tribeca 3.0
                        Peugeot 307 04
                        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                        Fiat Brava 1.6 16V 103

                        Коментар


                          #27
                          ХАХАХА кой каза че колата не върви за 1.6 16v е добре пускал съм се с GOLF 2.0 8v седя му на задната броня и неможе да ме дръпне,при това съм на газ.
                          FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                          Коментар


                            #28
                            Tie написа:
                            Ооох г-да плащачи - нали това казвам,ако ще си прави сметката за 2,3,5 литра разход по-малко или за 500 или 1000,-лв в поддръжката на годината по-малко просто няма смисъл Иначе ще се превърне в поредната пародия на ХГТ която пада от "великото" Браво 1.6 16В или Голф Гъ-Тъ-И И престанете да сравнявате ХГТ-то с Астра Ф с С20 ХЕ Реален конкурент е с Астра Г с екотек-а 136 к.с. (мисля Х20 ХЕV), а от АБФ-а (респективно стокова 4-ка ГТИ) не мисля че е по-бавно
                            батенце, реалният конкурент от Опел е Астра G OPC 2,0 16v 160 к.с. (X20XER), която е с една идея малко по-бавна от Астра F C20XE, за голфовете не знам, там не ме вълнуват и не ги разбирам, всичките са ми еднакви.

                            Коментар


                              #29
                              Интересно ще е, но все пак дай да говорим за нормалните изпълнения, а не за доработки на ОРС! Браво-то все пак няма нищо общо с Абарт (силово)

                              Коментар

                              Working...
                              X