Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

бмв м5 vs фиат4е

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Atanas71 написа:
    superfiat написа:
    Dikata_BG написа:
    beboka11 написа:
    смешник не Възраждане а връбница
    superfiatКара ФиатРегистриран на: 23 Май 2008 Мнения: 112 Местожителство: София 03 Възраждане Напомни ми да ти купя очила че маи някои хора са праят на социално гарчави ама аз съм си щедра дошаbeboka11Кара Фиатче 126Регистриран на: 30 Яну 2009 Мнения: 85 Местожителство: София 19 Люлин
    живея в модерно предградие и съм съсед на човека с бмв-то тои е на 28 години.и ми омразна да ми плюе колата и марката.затова искам някой да му покаже какво значи фиат
    Не мога да ви разбера игричките и на двамата. Какви са тези постановки незнам.Този човек явно за първи път пише в авто-форум :D Ти ли го регистрира тук Не че не се срещат разни които мразят марката и се регват тук за да плюят , но този път май си му помогнал на този за форума.
    не в никакав случай не съм му помогнал аз,въпроса е такъв че от както си купих фиата не престава да ме ебава че е била кочина и да ми разправя как никой не разбирал от коли в този форум.иначе ми е френд но не и по отношениа на колите.вечния спор италия и германия.може някой от този форум да го просветли.инче момчето е карач спор няма.и не се сърдете на мене че се е регистрирал тук.
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    Коментар


      #77
      superfiata написа:
      Atanas71 написа:
      superfiat написа:
      Dikata_BG написа:
      beboka11 написа:
      смешник не Възраждане а връбница
      superfiatКара ФиатРегистриран на: 23 Май 2008 Мнения: 112 Местожителство: София 03 Възраждане Напомни ми да ти купя очила че маи някои хора са праят на социално гарчави ама аз съм си щедра дошаbeboka11Кара Фиатче 126Регистриран на: 30 Яну 2009 Мнения: 85 Местожителство: София 19 Люлин
      живея в модерно предградие и съм съсед на човека с бмв-то тои е на 28 години.и ми омразна да ми плюе колата и марката.затова искам някой да му покаже какво значи фиат
      Не мога да ви разбера игричките и на двамата. Какви са тези постановки незнам.Този човек явно за първи път пише в авто-форум :D Ти ли го регистрира тук Не че не се срещат разни които мразят марката и се регват тук за да плюят , но този път май си му помогнал на този за форума.
      не в никакав случай не съм му помогнал аз,въпроса е такъв че от както си купих фиата не престава да ме ебава че е била кочина и да ми разправя как никой не разбирал от коли в този форум.иначе ми е френд но не и по отношениа на колите.вечния спор италия и германия.може някой от този форум да го просветли.инче момчето е карач спор няма.и не се сърдете на мене че се е регистрирал тук.
      Карач казваш че е Ами дай да видим я клипче, или поне да каже участвал ли е на някое мероприятие А тая буквичка М на БМВ-то за блясък ли се слага, или за екстра повер
      sigpic
      Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
      475HP 11,5/1,9/191
      YouTube

      Коментар


        #78
        ici написа:
        superfiata написа:
        Atanas71 написа:
        superfiat написа:
        Dikata_BG написа:
        beboka11 написа:
        смешник не Възраждане а връбница
        superfiatКара ФиатРегистриран на: 23 Май 2008 Мнения: 112 Местожителство: София 03 Възраждане Напомни ми да ти купя очила че маи някои хора са праят на социално гарчави ама аз съм си щедра дошаbeboka11Кара Фиатче 126Регистриран на: 30 Яну 2009 Мнения: 85 Местожителство: София 19 Люлин
        живея в модерно предградие и съм съсед на човека с бмв-то тои е на 28 години.и ми омразна да ми плюе колата и марката.затова искам някой да му покаже какво значи фиат
        Не мога да ви разбера игричките и на двамата. Какви са тези постановки незнам.Този човек явно за първи път пише в авто-форум :D Ти ли го регистрира тук Не че не се срещат разни които мразят марката и се регват тук за да плюят , но този път май си му помогнал на този за форума.
        не в никакав случай не съм му помогнал аз,въпроса е такъв че от както си купих фиата не престава да ме ебава че е била кочина и да ми разправя как никой не разбирал от коли в този форум.иначе ми е френд но не и по отношениа на колите.вечния спор италия и германия.може някой от този форум да го просветли.инче момчето е карач спор няма.и не се сърдете на мене че се е регистрирал тук.
        Карач казваш че е Ами дай да видим я клипче, или поне да каже участвал ли е на някое мероприятие А тая буквичка М на БМВ-то за блясък ли се слага, или за екстра повер
        Абе ici тоя бил карач а твоето Фиатче не е от наи бързите що тоя смешко с неговия немски КОЧ не се разкара до русе да видим на отсечка от около 600-700 метра дали ще може да те вижда още
        Subaru B9 tribeca 3.0
        Peugeot 307 04
        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
        Fiat Brava 1.6 16V 103

        Коментар


          #79
          Dikata_BG написа:
          ici написа:
          superfiata написа:
          Atanas71 написа:
          superfiat написа:
          Dikata_BG написа:
          beboka11 написа:
          смешник не Възраждане а връбница
          superfiatКара ФиатРегистриран на: 23 Май 2008 Мнения: 112 Местожителство: София 03 Възраждане Напомни ми да ти купя очила че маи някои хора са праят на социално гарчави ама аз съм си щедра дошаbeboka11Кара Фиатче 126Регистриран на: 30 Яну 2009 Мнения: 85 Местожителство: София 19 Люлин
          живея в модерно предградие и съм съсед на човека с бмв-то тои е на 28 години.и ми омразна да ми плюе колата и марката.затова искам някой да му покаже какво значи фиат
          Не мога да ви разбера игричките и на двамата. Какви са тези постановки незнам.Този човек явно за първи път пише в авто-форум :D Ти ли го регистрира тук Не че не се срещат разни които мразят марката и се регват тук за да плюят , но този път май си му помогнал на този за форума.
          не в никакав случай не съм му помогнал аз,въпроса е такъв че от както си купих фиата не престава да ме ебава че е била кочина и да ми разправя как никой не разбирал от коли в този форум.иначе ми е френд но не и по отношениа на колите.вечния спор италия и германия.може някой от този форум да го просветли.инче момчето е карач спор няма.и не се сърдете на мене че се е регистрирал тук.
          Карач казваш че е Ами дай да видим я клипче, или поне да каже участвал ли е на някое мероприятие А тая буквичка М на БМВ-то за блясък ли се слага, или за екстра повер
          Абе ici тоя бил карач а твоето Фиатче не е от наи бързите що тоя смешко с неговия немски КОЧ не се разкара до русе да видим на отсечка от около 600-700 метра дали ще може да те вижда още
          явно ми влизате в положение,мноо е неприятно някой да ти говори постояно че караш щайга.затова не трябва6е да се заключва другата тема та да му се набие у главата коя кола е по добра.а колкото до буквата М само за красота е в случая

          Коментар


            #80
            Ице Брат незнаех за Типото ти а сега ти казвам само Браво наистина си постигнал нещо уникално
            Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

            Коментар


              #81
              ми незнам каква Мка трябва да се гони с ИЦИ няма ШАНШ ПОВЯРВАИТЕ МИ тая ве4ер разплаках едно БМВ Х 5 С КУПЕТО

              Коментар


                #82
                БМВ не е кола само марка,особено за състезания !!!
                Фиат Пунто 1.6i turbo

                Коментар


                  #83
                  BMW, Mercedes & Audi са така наречените от мен "мутренски коли" защото ги карат някви еи такива дето си мислят, че като се качил в някаф дрегел без живи роднини и Оооооо станал недосегаем Бог.Нямам нищо протиф тези коли но да са на 1-2 години, че да не са чупят щото като са щупят и о маико мила направо им сачувстам за . Сега някой ще каже щом имаш пари за такава кола имаш пари да я подържаш! Не е така щото масово се кара БМВ 3ка и 5ца като на бебока от 1491 година които струват между 1500-4500лв зада може българския циганин да кара БМВ и защо отказа на колегата да се гониш с него: не ти е бил в класа. ами ако искаш пусни се с някое Ферари тях ги прави пак Фиат
                  Subaru B9 tribeca 3.0
                  Peugeot 307 04
                  Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                  Fiat Brava 1.6 16V 103

                  Коментар


                    #84
                    kotev89 написа:
                    БМВ не е кола само марка,особено за състезания !!!
                    Тука май малко се поизхвърли И на мене не са ми любими,но немога да отрека качествата на марката.За всеки влак си има пътници а именно заради това има толкова много марки,модели и т.н. на пазара за автомобили.
                    Fiat Coupe 20V Turbo & Audi A4 2.5TDI Quattro & Fiat Punto Evo
                    Сутрин вечер моторизъм,здрав и бодър организъм!

                    Коментар


                      #85
                      Аз не казвам нищо лошо за марката и не убиждам по никакъв начин тази кола,но иам в предвид че тоя тип коли са повече за лукс и за екстрите дето са в нея,а да не говориме че са апетитни коли за които няма разход под 10...дори и извънградско
                      Фиат Пунто 1.6i turbo

                      Коментар


                        #86
                        milko il4ev написа:
                        ми незнам каква Мка трябва да се гони с ИЦИ няма ШАНШ ПОВЯРВАИТЕ МИ тая ве4ер разплаках едно БМВ Х 5 С КУПЕТО
                        Значи, по - добре да не си пилим нервитес детинщини, ако беше толкова сериозно това БМВ щеше да се чуе за него. Не виждам за сега да се е пуснал с някого. А и самата тема ме обижда... Марката не се казва фиатче а ФИАТ и е символична.А това, че М-ма не може да бие ици съм много несъгласен...

                        Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                        ex:Opel Kadett 1.3
                        ex:Fiat 125p
                        ex:Москвич 412

                        Коментар


                          #87
                          Lestat написа:
                          А това, че М-ма не може да бие ици съм много несъгласен...
                          Е аз пък ти казвам, че не може Освен ако не е М5 дето е от рода на 500 коняТия М дето са по 300 и нещо отпадат
                          sigpic
                          Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                          475HP 11,5/1,9/191
                          YouTube

                          Коментар


                            #88
                            ici написа:
                            Lestat написа:
                            А това, че М-ма не може да бие ици съм много несъгласен...
                            Е аз пък ти казвам, че не може Освен ако не е М5 дето е от рода на 500 коняТия М дето са по 300 и нещо отпадат
                            Аве тез 300 коньовите мога аз да ги пробвам,ако ма бият щи ги префърля на тебе
                            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                            Коментар

                            Working...
                            X