Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто 1.6i с турбо от Фиат 1.4 vs................

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колегата май вместо турбо са му сложили газова уредба http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=118957
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      RoMeO_156_GTA написа:
      Колегата май вместо турбо са му сложили газова уредба http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=11&t=118957
      :D баси якото

      Коментар


        Интересно ми е какво е очаквал ... дори и да се беше пуснал с някой ... вай вай вай ,какви хора има ...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          Тая тема стана километри!Ела в Пловдив че нямам книжка да дойда аз ще ти платя бензина щом немаш кинти и тук ще се пробваш с мен.Номера ти го давам 0894254564 Наско се казвам.

          Коментар


            cappy_limona написа:
            колега хаиде да се гоним,аз сам с пунто 1.2 75коня.залог талоните на колите
            батка айде са не се изхвърлай толкова много[/img][/url]

            Коментар


              Re: Фиат Пунто 1.6i с турбо от Фиат 1.4 vs................

              kotev89 написа:
              Ако някой с Фиат Пунто,Браво,Брава,Мареа и т.н. с двигател 1.6 иска да се пробваме нека пише!
              ае аз сам сас 1.2 75кончетаела да се бегаме в завои не на драг да те вида дали там 6е си не6то сас турбото
              Drive or Die!

              Коментар


                Re: Фиат Пунто 1.6i с турбо от Фиат 1.4 vs................

                mihail.nikolov21 написа:
                kotev89 написа:
                Ако някой с Фиат Пунто,Браво,Брава,Мареа и т.н. с двигател 1.6 иска да се пробваме нека пише!
                ае аз сам сас 1.2 75кончетаела да се бегаме в завои не на драг да те вида дали там 6е си не6то сас турбото
                може и аз да са включа ако не те е страх само показно благоевград - гоце делчев 40 минути

                Коментар


                  намирам амортисиории ги пускаме
                  Drive or Die!

                  Коментар

                  Working...
                  X