Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo 1.6 16v vs Honda Civic 1.5 16v ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Пич, ти изобщо качвал ли си се в хонда сивик и имаш ли представа как върви 90 коня такава? Ще ти кажа, че няма нищо общо с 90 коня на опел, фиат фолксваген и прочие :D Хората са си казали.. the power of dreams.
    I NEED SPEED!

    Коментар


      #32
      Xanos написа:
      Хондата е хечбек, 94-та година или 95 не съм много сигурен, ще ви излъжа. Само с спортен филтър е тя. Бравото ми е с спортно гърне и спортен филтър. И въпреки тва съм доволен.. Специално на Браво в клас до 1.6 винтилиран мотор няма кой да му излезе. Гонил съм се и с тигра 1.6 16в екотек и резултата пак беше в моя полза. Колите са на мой приятели
      Я се пробвай с пежо 106 или саксо втс и тогава кажи дали няма кола с мотор 1.6 който да ти се опре.Даже почти съм сигурен,че и саксо втр,което е 88кс ще те победи.
      Fiat Coupe 2.0 16V turbo

      Коментар


        #33
        Леле все турбини се навъжихте тука.. Бате ти луд ли си ве моя фиат е специална разработка 1.6 и е поне 2000 коня. Кво саксо кви пежа хаха :D Пичове съвземете се Т’ва е образно казано което съм написал и виждам как един по един излизате наяве :D
        I NEED SPEED!

        Коментар


          #34
          Xanos написа:
          Е, естествено, че не говора за разработки на мицубиши, ниссан, мазда и прочие, който ти вадят от 1.6 двигател по 170-180 коня. Говоря за кола от нашия клас... Ако не вярваш прати някаква кола до 1.6 винтилка с къвто иска мотор да е, да видиш че няма да и се дам. Даже и на Хонда Сивик 1.6 16в ще съм не по назад от кола две зад нея. Гонил съм се и с Астра 1.6 пълна инжекция + спортен филтър и спортна генерация.. тия астри ги водят по 101 коня и вървят доста. Пак съм първи на финала.. Алфа 145 Жуниър 102-3 коня колко ги водят там пак е зад мене. Ако някой не вярва мога да организирам гонки с тия коли и в близките дни да кача клипове, понеже колите които изброих са на мои приятели и всяка вечер сме навънка заедно :D
          Една Honda 1.6 16v малкия Ви-тек ще те направи крив, ама по всички показатели.

          Коментар


            #35
            EEE колега браво,мноооого ми е кеф,че си наказал тия оризаджи.....а относно другите колеги осъзнайте се малко тва е фиат форум.....стига сте нападали колегата аз също смятам,че бравото 1.6 16в върви доста добре....и има малко коли с тоя обем,тегло и конски сили дето могат да го накажат....

            Коментар


              #36
              bob_fcls написа:
              EEE колега браво,мноооого ми е кеф,че си наказал тия оризаджи.....а относно другите колеги осъзнайте се малко тва е фиат форум.....стига сте нападали колегата аз също смятам,че бравото 1.6 16в върви доста добре....и има малко коли с тоя обем,тегло и конски сили дето могат да го накажат....
              И аз съм за бравока и знам че това е фиат форум, но нека бъдем реалисти. Бравото върви доста за обема и масата си, но има коли дето са на същите години, приблизително тегло и същия обем и наистина ще го направят крив
              coupe 1,8 16V

              Коментар


                #37
                Александър1982 написа:
                bob_fcls написа:
                EEE колега браво,мноооого ми е кеф,че си наказал тия оризаджи.....а относно другите колеги осъзнайте се малко тва е фиат форум.....стига сте нападали колегата аз също смятам,че бравото 1.6 16в върви доста добре....и има малко коли с тоя обем,тегло и конски сили дето могат да го накажат....
                И аз съм за бравока и знам че това е фиат форум, но нека бъдем реалисти. Бравото върви доста за обема и масата си, но има коли дето са на същите години, приблизително тегло и същия обем и наистина ще го направят крив
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #38
                  Бтв, за колегата който говореше за корса ГСИ 1.6 16в снощи се гоних с такава и ми направи 1 рейс разлика, не 5 И пак ви казвам ей.. като в всеки форум и тука има хора който чакат само за нещо да се заядат пичове осъзнайте се не съм казал че карам най бързата кола.. ако исках кола за състезания нямаше да си взема 1.6
                  I NEED SPEED!

                  Коментар


                    #39
                    Xanos написа:
                    Пич, ти изобщо качвал ли си се в хонда сивик и имаш ли представа как върви 90 коня такава? Ще ти кажа, че няма нищо общо с 90 коня на опел, фиат фолксваген и прочие :D Хората са си казали.. the power of dreams.
                    Пич, не само имам представа, но съм и карал такава.Taзи трябва да е VTEC-Е.Пак питам/казвам , знаеш ли само с малко пипане как ще и гледаш задния номер ?
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #40
                      Xanos написа:
                      Бтв, за колегата който говореше за корса ГСИ 1.6 16в снощи се гоних с такава и ми направи 1 рейс разлика, не 5 И пак ви казвам ей.. като в всеки форум и тука има хора който чакат само за нещо да се заядат пичове осъзнайте се не съм казал че карам най бързата кола.. ако исках кола за състезания нямаше да си взема 1.6
                      печен си ти ей :P
                      coupe 1,8 16V

                      Коментар


                        #41
                        Колега най-вероятно си се дърпал с Сивик В-тек е, както каза колегата по горе.В-тек е е е много рядко срещан вариант при Сивик 1.5.Разликата е че въпросната в-тек вклучва всички 16 клапана в работа едва след 3000 оборота, заради което и най вероятно си и взел старта и после сте варвели наравно.
                        VTS 16V

                        Коментар


                          #42
                          Dandi написа:
                          Колега най-вероятно си се дърпал с Сивик В-тек е, както каза колегата по горе.В-тек е е е много рядко срещан вариант при Сивик 1.5.Разликата е че въпросната в-тек вклучва всички 16 клапана в работа едва след 3000 оборота, заради което и най вероятно си и взел старта и после сте варвели наравно.
                          И колко са клапаните , които работят преди 3000 об./мин.?
                          SEAT Leon Cupra 300
                          Triumph Street Triple 765 R

                          Коментар


                            #43
                            Недей задава глупави и иронични въпроси, вземи прочети малко и тогава ще ти стане ясно колко клапана работят.

                            Коментар


                              #44
                              VTEC (Variable Valve Timing and Lift Electronic Control)
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                #45
                                emzo написа:
                                VTEC (Variable Valve Timing and Lift Electronic Control)
                                Ясно ми е това за променливото газоразпределение, но не знаех ,че част от клапаните започват да работят само във високите обороти.
                                SEAT Leon Cupra 300
                                Triumph Street Triple 765 R

                                Коментар

                                Working...
                                X