Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво/а/Мареа 1.6 с/у Браво/а/Мареа 1.9 JTD 105 на баир

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    братоци.вчера случайно застанах до едно браво като мойто на светофара след тунела люлин посока центъра.бравото беше същия цвят същите джанти същия споилер.абе кво да ви кажа.две еднакви коли.мойто 1.6 16в а другото 19жтд.караше го няква мацка.усети че искам да се резна и така и стана.РЕЗУЛТАТ 1-ва 2 коли пред мен 2-ра 1 кола пред мен 3-ЗАД МЕН дизеляка не е за дръпки.карам мареа тд100 служебна.след работа като се кача на бравото103 си викам КВО СТАНА.
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    Коментар


      братоци.вчера случайно застанах до едно браво като мойто на светофара след тунела люлин посока центъра.бравото беше същия цвят същите джанти същия споилер.абе кво да ви кажа.две еднакви коли.мойто 1.6 16в а другото 19жтд.караше го няква мацка.усети че искам да се резна и така и стана.РЕЗУЛТАТ 1-ва 2 коли пред мен 2-ра 1 кола пред мен 3-ЗАД МЕН дизеляка не е за дръпки.карам мареа тд100 служебна.след работа като се кача на бравото103 си викам КВО СТАНА.
      fiat bravo 1.6 16v gt
      fiat marea 1.9 8v jtd
      fiat punto 1.7 td
      fiat marea 1.6 16v

      Коментар


        братоци.вчера случайно застанах до едно браво като мойто на светофара след тунела люлин посока центъра.бравото беше същия цвят същите джанти същия споилер.абе кво да ви кажа.две еднакви коли.мойто 1.6 16в а другото 19жтд.караше го няква мацка.усети че искам да се резна и така и стана.РЕЗУЛТАТ 1-ва 2 коли пред мен 2-ра 1 кола пред мен 3-ЗАД МЕН дизеляка не е за дръпки.карам мареа тд100 служебна.след работа като се кача на бравото103 си викам КВО СТАНА.
        fiat bravo 1.6 16v gt
        fiat marea 1.9 8v jtd
        fiat punto 1.7 td
        fiat marea 1.6 16v

        Коментар


          1.6 бие чак след 3-та
          fiat bravo 1.6 16v gt
          fiat marea 1.9 8v jtd
          fiat punto 1.7 td
          fiat marea 1.6 16v

          Коментар


            superfiata написа:
            1.6 бие чак след 3-та
            И ти неможа да и вземеш старта Силата е в старта първа и втора на трета ще те приближи и почити ти изчерпва преднината от старта. На около 150 двете коли са на равно и до 170км./ч. ЖТД-то беше с половин кола пред мен на 180-185км./ч. същата разлика в моя полза. Място на теста магистрала "Тракия" в участъка от разклона при отбивката за Карлово посока Ст.Загора.Това е от мен по темата. Утре ще регистрираме и колегата с "новичката" Мареа Уикенд 1.9ЖТД да се похвали за новата придобивка и да каже за първите му впечатления. :D
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              колега .първата ми кола беше мареа 1.6 .знам и силата.кога земеш старта на жтд-то ела ми се обади.те са силни на ниски обороти което е предимство за старта.ти колко правиш на 3-та
              fiat bravo 1.6 16v gt
              fiat marea 1.9 8v jtd
              fiat punto 1.7 td
              fiat marea 1.6 16v

              Коментар


                superfiata написа:
                колега .първата ми кола беше мареа 1.6 .знам и силата.кога земеш старта на жтд-то ела ми се обади.те са силни на ниски обороти което е предимство за старта.ти колко правиш на 3-та
                Виж сега всичко е до старта явно не си го направил добре . Аз тръгвам на 5000 оборота като почити цялата първа я минавам на полусъединител :D Тренирай стартове , неможе да си пазиш колата и да искаш да биеш на старта Два такива последователни старта като направя на 400м. и съединителя пуши ли пуши. Тука трябва да се отнесеш с колата малко по твърдо :D щом си решил да правиш такива стартове.Неможе да я жалиш и да очакваш нещо като добър резултат.Мареата е тежка и като направиш стандартно тръгване като пуснеш съединителя рязко само ще си изпилиш гумите и ще гледаш задния номер на другия. Гледа ли този старт http://vbox7.com/play:ef592244 това се повтаря почити всяка седмица правим по някоя гонка ей така за начесване на крастата Това което ми казваш да дойда и да ти се обадя не звучи сериозно с тези клишета неможеш да ме обедиш в нищо. Предимството на бензиновия двигател в този случай че имаш дълга първа и втора и трябва да знаеш как да ги използваш. Повече лекции няма да ти водя :D ти така или иначе си загубил , търсиси грешките сам.
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  е де,маи вече летиме в облаците.стига са.нали ти казах карах такава мареа 1 година.са казвам ти жтд-то ги зима първите предавки.

                  Коментар


                    superfiat написа:
                    е де,маи вече летиме в облаците.стига са.нали ти казах карах такава мареа 1 година.са казвам ти жтд-то ги зима първите предавки.
                    На против ЖТД-то е силно там кадето си оказва влияние големия въртящ момент :D Това при съпоставка на двете коли се оказа някаде около 130-150 , тогава ЖТД-то дръпна напред. При малките скорости пъргавината на бензинката си оказа влияние :D И друго искам да ти кажа , това че си карал 1 година такава Мареа не означава че тя е била толкова читава . Моята е в много добра кондиция от както съм я взел само карам 40хил.км. и смених биалетките че се разхлопаха Това от своя страна говори че колата е била подържана много добре от предишния собственик.Тези резултати ги давам аз с моята кола , без да е пипана все още и щом съм дал по добри резултати от теб ..... прави си сметка каква Мареа си карал.Без да се обиждаш.За това как върви моята Мареа знаят над 30-40 човека от Авто Клуб Карлово и си знам възможностите до каде ми са . На Вейрон не скачам Сега се пребирам от пистата "Московец" но гонки нямаше днес от някаде бяхя дошли към 40-50 роми да гледат джумбиш , да ама не тръгнах ме си няма да им правим кефа да гледат
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      В неделя звънях на Вальо да каже къде е тази писта и ще ходите ли,но не си вдигна телефона.И отидох на друга култова писта- Пищигово.Ако искаш.ще ти дам на ЛС моя номер.Като има мероприятие-звънкай.
                      Octavia RS
                      Evo 10-служебната играчка.

                      Коментар


                        Red Storm написа:
                        В неделя звънях на Вальо да каже къде е тази писта и ще ходите ли,но не си вдигна телефона.И отидох на друга култова писта- Пищигово.Ако искаш.ще ти дам на ЛС моя номер.Като има мероприятие-звънкай.
                        Всяка неделя около 12-13ч. на обяд се събираме и сме там до 15ч. горе долу. Само да е хубаво времето винаги сме на пистата в неделя. Ето и нашия форум регистрирай се и ще може да проверяваш за срещи на пистата :D Ще ти отнеме по малко от минута http://karlovo.eblahfree.com/Blah.pl?
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          Току - що колегата Junkey с браво 1.6 ми скри топката. Направо ми скъса шортите... Не върви да казвам защо така стана, щото ще кажете "аре бе, кво се оправдаваш сега...". После пък колегата vsd на него му скъса шортите, и така.... Извод: Нищо не става от 1.6

                          Коментар


                            Браво

                            Коментар


                              Я, разправяй повечко за тези "скъсани шорти".
                              SEAT Leon Cupra 300
                              Triumph Street Triple 765 R

                              Коментар


                                Ми значи решихме да видим все пак какво ще излезе, и аз като виден РАЦИНГ-СПЕЦ, викам айде да се дърпаме с мойта.И тръгваме, ама аз докато тръгна то стана четвъртък....(те сигурно каруците тръгват по-добре! тръгнах буквално с НУЛА налягане в въздушно-смукателния тракт.) и съответно колегата си мме би с няколко дължини, може би 2-3-4, имаше странични наблюдатели - нека кажат. Което пък колегата vsd не можа да преживее, и каза - айде сега и с мене...Тоя път обаче колегата Junkey тръгна лошо, много му се въртяха гумите, и съответно колегата vsd го би с 3-4 дължини. Това според мен. Нека колегата Stefanaki да каже повече, той беше хроникьор на събитията. Дойдоха едни милицаи, и викат: "тука са нещо ластици ли ше има, а?? "

                                Коментар

                                Working...
                                X