Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo GT vs Calibra vs Golf

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Dedra 2.0 написа:
    Е да де ама е малко глупаво да се дърпаш с кошници близо 10 години по-дърти от теб нали? Колкото и да са вървежни. Защо се принизявате до това ниво. Ми като сме почнали дай да дърпаме някоя барака 1.6 2007 с Кадет 1.6?
    Добре бе колега,малко ли ти е да ак*ш в Ланча форума ,та сега и тука си пренеси негативното отношение към италиянските автомобили Щом си такъв почитател на немските каски прав ти път,имат си достатъчно форуми за да се изявяваш там,но ми се струва че ако държиш същия тон много бързо ще получиш бан Та по въпросчето ти,аз имам един въпрос на който искам да ми отговориш изчерпателно ,а именно КАКВО общо имат годините на автомобилите при еднакво добро техническо състояние ? Защото този си коментар че видиш ли били на по 10 и повече години ,пфу боклуци .....е много елементарен начин за показване на незнание.Ако си мислиш че вървенето го правят годините ,мнооооооооооооооого бъркаш П.П.Ще ти дам само два примера,единия участник е Фиат Уно 1.3Т 86 година ,първия конкурент беше Опел Астра 2.0 16V 97,да ти кажа ли резултата ,ами на опела му трябваше бинокъл да види къде е Уното,втора проверка същото Уно с Фиат Браво ХГТ 96г. , същия резултат ,като изоставането на Бравото беше малко по-малко от това на Астрата.Да кежеш нещо за годинките ,а Да не говорим колко автомобили след 2000г. са порязвани порядъчно
    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

    Коментар


      #17
      подкрепям колега ivanko_rs с 2 ръце п.с. колега ivanko_rs тея са ужасни едно такова уно самоче 1.4т (89-90г) мисля че беше препляска мерцедес s420cdi(320кончета) пред мене
      Honda Jazz 1.4 8v 07'

      Коментар


        #18
        FIAT Turbo i.e. POWER

        Коментар


          #19
          Тези Унота са много зли бе... Иванко на колко метра са се дърпали?
          EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
          http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

          Коментар


            #20
            Колега изобщо не се чуди за тая гонка. Голфа може малко да е по-близо до тебе, но Калибрата няма никакъв шанс. Вчера вечерта наказах една Калибра със същия двигател, а съм с 1.6 16V... така че давай смело
            FIAT BRAVO SX 1.6 16V '96 ex...
            FIAT Doblo Cargo 1.9 JTD
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD '01 now

            Коментар


              #21
              аз днес се заиграх с една голяма калибра 150коня и и сипах доволничко

              Коментар


                #22
                ivanko_rs написа:
                Dedra 2.0 написа:
                Е да де ама е малко глупаво да се дърпаш с кошници близо 10 години по-дърти от теб нали? Колкото и да са вървежни. Защо се принизявате до това ниво. Ми като сме почнали дай да дърпаме някоя барака 1.6 2007 с Кадет 1.6?
                Добре бе колега,малко ли ти е да ак*ш в Ланча форума ,та сега и тука си пренеси негативното отношение към италиянските автомобили Щом си такъв почитател на немските каски прав ти път,имат си достатъчно форуми за да се изявяваш там,но ми се струва че ако държиш същия тон много бързо ще получиш бан Та по въпросчето ти,аз имам един въпрос на който искам да ми отговориш изчерпателно ,а именно КАКВО общо имат годините на автомобилите при еднакво добро техническо състояние ? Защото този си коментар че видиш ли били на по 10 и повече години ,пфу боклуци .....е много елементарен начин за показване на незнание.Ако си мислиш че вървенето го правят годините ,мнооооооооооооооого бъркаш П.П.Ще ти дам само два примера,единия участник е Фиат Уно 1.3Т 86 година ,първия конкурент беше Опел Астра 2.0 16V 97,да ти кажа ли резултата ,ами на опела му трябваше бинокъл да види къде е Уното,втора проверка същото Уно с Фиат Браво ХГТ 96г. , същия резултат ,като изоставането на Бравото беше малко по-малко от това на Астрата.Да кежеш нещо за годинките ,а Да не говорим колко автомобили след 2000г. са порязвани порядъчно
                Иванко не е до негативното отношение към Италянките.Но да се смесват епохите си е кофти история.Ти ми говориш за поддържани коли тук говорим за стокчета за домашно каране.Колко от тези двигатели на по 15 години се поддържат от собствениците си перфектно?Все пак следващия собственик на тази кола ще е моргата.И изведнъж се цъфва с коли 99та година които малко или много току що навършиха 10 години.Колкото и да се радваме на старите резачки двигателите се модернизират.От 1.8 моно до 1.8 VVT примерно има разлика нали ?Мойта е 91-ви набор трябва ли да се радвам като се дръпна с някоя Жегула?

                Коментар


                  #23
                  sUkI написа:
                  аз днес се заиграх с една голяма калибра 150коня и и сипах доволничко
                  :D :D Браво,а що не се заиграеш с още по-големия двигател 4х4 204кончета а? :D РS:Съжелявам,не се здържах.
                  Vzemi si FIAT za da NE TE E qd!)))
                  Fiat Coupe 2.0 16v 144hp.

                  Коментар


                    #24
                    MICHELIN написа:
                    :D :D Браво,а що не се заиграеш с още по-големия двигател 4х4 204кончета а? :D
                    Хахахаха,дай го насам тоз големия,аз ще се заиграя с него П.П.Ама и аз не се сдържах
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #25
                      ZinG написа:
                      Тези Унота са много зли бе... Иванко на колко метра са се дърпали?
                      Ми не знам точно,но повечко от 400м,едната беше на един междуселски път,а другата на друг.
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        #26
                        Dedra 2.0 написа:
                        Иванко не е до негативното отношение към Италянките.Но да се смесват епохите си е кофти история.Ти ми говориш за поддържани коли тук говорим за стокчета за домашно каране.Колко от тези двигатели на по 15 години се поддържат от собствениците си перфектно?Все пак следващия собственик на тази кола ще е моргата.И изведнъж се цъфва с коли 99та година които малко или много току що навършиха 10 години.Колкото и да се радваме на старите резачки двигателите се модернизират.От 1.8 моно до 1.8 VVT примерно има разлика нали ?Мойта е 91-ви набор трябва ли да се радвам като се дръпна с някоя Жегула?
                        Разбирането ти за еволюция нещо не се връзва,защото тези два мотора(които си цитирал) нямат нищо общо.Освен това всичко ново е много по голям кенеф от по-старите имам много голямо наблюдение върху това.И накрая последния истински бензинов мотор на Фиат/Ланча е 2.0 16V ,толкова много доказан и не напоследно място разработен по отсечките на ралитата.Все пак това си е мое мнение и никого не обвързвам с него
                        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                        Коментар

                        Working...
                        X