Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Bravo HGT vs Golf 3 GTI 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Колеги днес имах радоста да се возя във Гоуф 5 R32 няма такава кола това е нещо извънземно.Скоро ще ходя до Пловдив със него и ще го покарам,но едва ли някой Фиат ще го бие.

    Коментар


      #32
      nai7 написа:
      Колеги днес имах радоста да се возя във Гоуф 5 R32 няма такава кола това е нещо извънземно.Скоро ще ходя до Пловдив със него и ще го покарам,но едва ли някой Фиат ще го бие.
      Ееееееееее ти голямо сравнение напрай. 3.2 , 250 коня с Bravo 147 коня

      Коментар


        #33
        Що бе - 16В Турбинка ще му се стори трудна, а 5-ка трябва да го бие и то хубаво

        Коментар


          #34
          nai7 написа:
          Колеги днес имах радоста да се возя във Гоуф 5 R32 няма такава кола това е нещо извънземно.Скоро ще ходя до Пловдив със него и ще го покарам,но едва ли някой Фиат ще го бие.
          Ела,до Пловдив има купенца 20в турбо :D

          Коментар


            #35
            147 GTA му взима една кола на 400м., така че голфу си остава голф винаги има по-бърза италианка от голф , не говори че нямало друга кола като тоя глоф
            forza la FIAT
            http://gorata.net/f.php?f=dani_bravo

            Коментар


              #36
              bravosx 1,6 16v написа:
              147 GTA му взима една кола на 400м., така че голфу си остава голф винаги има по-бърза италианка от голф , не говори че нямало друга кола като тоя глоф
              А за този Голф чувал ли си R32 HGP Turbo 405 hp.

              Коментар


                #37
                И колко е "сток" този R32? И този който ти кара ли е "турбинирания"? По твойта логика къде отива Голф-а с/у 3.7 Аутоделта-та колега?

                Коментар


                  #38
                  Дрън дрън та пляс , ся следващия ще даде за пример Nissan GT-R!Стегнете се говорихме за Голф 3 2.0 16V срещу Браво 2.0 20V!Резултатите ми с такъв Голф са следните:Ако тръгнем еднакво добре - Седим един до друг , ако аз дръпна - аз съм напред , ако той дръпне той е напред.Колите са абсолютно равностойни!Тествано е не един път и има доста теми в който Голф наказал Браво и обратното.Тези две машини са с почти идентични показатели!Браво 155 бие голфа с доста , като казвам доста от 100 нагоре голфа започва сериозно да изостава.Пробвано е sUkI-то го е доказвал , даже и замалко да изяде шамарите!.....

                  Коментар


                    #39
                    Само на 1ва стоим наравно,вкарам ли 2ра остава в историята голфа,не мисля,че трябваше да навлизаме навътре в историята ама няма нищо...

                    Коментар


                      #40
                      Исках да отбележа че с 147 коньовото Браво нещата стоят на кантар.

                      Коментар


                        #41
                        Еми да де! Ама някой реши да се похвали че е карал Гоуф Р32-е и видиш ли всичко свършва - направо не трябва да караме

                        Коментар


                          #42
                          Сега сигурно и Фолф 12939193 ще го пускате с браво 147 кончета, те голфовете са като сериала дързост и красота майна баси кво им обръщате толкова внимание нали знаете няма по бързо нещо от голфа освен светлината ...... и друг голф. А италианките тва са друго нещо красиво не на Хитлер клозета с 4 колела
                          MB 280 S W108 67' - pickUp
                          MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
                          ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
                          Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
                          office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

                          Коментар


                            #43
                            nai7 написа:
                            Колеги днес имах радоста да се возя във Гоуф 5 R32 няма такава кола това е нещо извънземно.Скоро ще ходя до Пловдив със него и ще го покарам,но едва ли някой Фиат ще го бие.
                            ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

                            Коментар


                              #44
                              Баси пежото от клипа е много добро :D
                              Grande Punto 1.3 75 hp
                              Croma 1.9 Multijet 150 hp

                              Коментар


                                #45
                                може ако ниакои иска да се пробва с мене аз имам пунто турбо и голф 2000 16в и мислиа 4етожа браво ниама никакув шанс

                                Коментар

                                Working...
                                X