Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

HGT vs Bora V5

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    bobi borisov написа:
    също ще кажа колеги че никога не съм си играл на игрички за разлика от вас но ще ви кажа че такива "рейсъри" като вас ги изтъргват от някое дърво със своите бараки до 150 катъра които са останали по италианските магистрали защото ги карат до край докато са нови и не ги потрошати щеви кажа пичове много е лесно да си мериш конете със коли от 150 коня нагоре и да вдигаш по 180 обаче се опитайте да го направите с колички от по 1.1 1.2 1.4 кубика и наистина ще станете пастет рейсъри колеги лично мога да ви кажа че с мойто браво съм го правил и ако някой от вас гъзарчета е само в колата да го почувства щи се насере от страхчао за сега факири
    Пич, много чувствителен си бил Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #17
      Боби Бросов на косъм съм да получа предупреждения за обида към потребител, а този потребител си ти. Престан ида спамиш с дебилните си теми и ако искаш да сравняваш два автомобила пусни тема в общи приказки..колебая се м/у еди кво си и еди кво си. Иванко РС дори не го познавам, но само по постовете му мога смело да заявя, че доста по-голям "факир" от теб във всяко отношение. Нищо лично, но просто мега много изнервяш и ти и другите виртуални състезатели. Бугатита, бравота, бмв-та.....Накрая както каза всеки кой в дърво кой някъде другаде. Мн пъти съм се дърпал с какви ли ен коли и за всеки път съжелявам... да си ме видял да пускам тема как съм бил или са ме били? Пускайте теми за уговорени драгове с повече от един старт, че то и аз съм задминавал Бугатито на Вълка ама то беше спряло....
      EX FIAT BRAVO 1.8 GT 97' - първата любов
      http://www.youtube.com/watch?v=Fza5pPlBOoo

      Коментар


        #18
        да колегата е прав ... като мислиш какво да си купиш не е това раздела ... към който трябва да се съветваш ...... и заради такива безмислени теми като ТАЗИ са драчим .. понеже нито имаш едната кола нито другата и нито гонката ще се сустои .... таз теме се превърна в ’ едно циганче чуло че на друго циганче брачед му ял наденица и му харесало и било яко и за туй на пурвото циганче и на него му харесвало нищо че не знае какво е ама бил съгласен ’ скоро сиг целиа форум ще се превърне в ’ аз чух еди какво си вярно ли е ’
        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

        Коментар


          #19
          bobi borisov написа:
          също ще кажа колеги че никога не съм си играл на игрички за разлика от вас но ще ви кажа че такива "рейсъри" като вас ги изтъргват от някое дърво със своите бараки до 150 катъра които са останали по италианските магистрали защото ги карат до край докато са нови и не ги потрошати щеви кажа пичове много е лесно да си мериш конете със коли от 150 коня нагоре и да вдигаш по 180 обаче се опитайте да го направите с колички от по 1.1 1.2 1.4 кубика и наистина ще станете пастет рейсъри колеги лично мога да ви кажа че с мойто браво съм го правил и ако някой от вас гъзарчета е само в колата да го почувства щи се насере от страхчао за сега факири
          Много се извинявам за това което ще напиша, но не се сдържах.Така, думите ти ми напомнят, за едно изказване в един друг форум.То беше следното:"Който не е карал Фиеста 1.1- не е мъж." :D Пълни глупости ама пълни.Да наистина ще се насера от срах, но не защото ти е бърза колата, а защото ще ме е страх от това дали ще ти гръмне мотора или ще излетим от пътя. Точно пък ейй такива в по 1.1, 1.2 и т.н., който са създадени да не се карат бързо, са най-опасните на пътя.Особено като почне да им се дава газ.ТЕ НЕ СА СЪЗДАДЕНИ ЗА ТОВА!Една кола 150 коня е много по-стабилна,сигурна и безопасна.Защото просто като са я произвеждали хората са се сетили,че щом е 150 коня, значи ще се кара бързо и рисково и са сложили това, онова..Никой не си купува 150 коня кола да я кара нормално.За нормално каране се продават малолитражките.Просто това да напъваш една кола с малки литри и да си мислиш,че си голяма работа не се геройство, а избиване на комплекси.И да знаеш много по-вероятно е да изтъргват от някое дърво някоя ей такава мишка, която е вдигнала няква висока скорост и не е успяла да спре, защото спирачките и немогат да спират толкова бързо.И да ти кажа честно аз не съм се чувствал герой като съм карал с 180 и много отгоре.Относно избора между колите-ако искаш бегачка- ХГТ.Ако не-другата!
          <<KARKELANOV>>

          Fiat Bravo 147 20V HGT - ex
          Fiat Coupe 131 16V VFD - MADNESS MOTORSPORT TEAM

          Коментар

          Working...
          X