Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

VR6 vs. HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    голф 3 2.0 кабрио 0-100 км/ч -11.2 секунди http://catalog.auto.ru/catalog/cars/.../golf/фиат браво 1.6 16в 0-100км/ч - 11 секунди, ако е 103 коня и 11,3 секунди ако е 90 коня http://catalog.auto.ru/catalog/cars/fiat/bravo/

    Коментар


      #17
      [quote="didich"]R32 е това http://catalog.auto.ru/catalog/cars/card/31397.html и се води голф 5 Към колегата bob_fclsЕто тука може да стане интересно:Golf III 2.8 VR6 (174 Hp) - 0-100км/ч - 7,8сек по каталог.Fiat Bravo 2.0 HGT 20V (154 Hp) - 0-100км/ч - 8,0сек по каталог.Вече по опитния пилот предполагам може да окаже влиание в крайното класиране, макар, че голфа е с 20 магарета отгоре :D[Като имам предвид,че HGT-то е доста по леко (по каталог)...значи има шанс според мен :D ......няма ли някои които да е участвал в такава дръпка или поне да е гледал.....? :D

      Коментар


        #18
        http://www.youtube.com/watch?v=U4iYmeRgga0 - Marea седан
        MB 280 S W108 67' - pickUp
        MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
        ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
        Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
        office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

        Коментар


          #19
          Suppish написа:
          http://www.youtube.com/watch?v=U4iYmeRgga0 - Marea седан
          ако е верно това което пишеше като заглавие на клипа,мареата даже слабо варвеше ама идва и др момент тая мареа с кав двигател е освен турбилиран????такаче клипа никва светлина не дава в случеят
          Honda Jazz 1.4 8v 07'

          Коментар


            #20
            Колеги не наресвам Голфовете, които са като каруци, но съм любител на бързите коли Бравото няма шанс ако голфа е вр6 турбо за спрафка потърсете в гугала и ще се уверите сами, за повече информация ще кажа, че тези голфове са подобни на М3 БМВ и започват от 180 коня и при добър ъпгреид достигат до почти 500 конски сили, аз лично съм фен на Фиат и имам малко 1.2 браво, но ви казвам видите ли такъв голф не се състезаваите особенно ако видите, че гумите са му много по-голями от на обикновен голф. Също ще кажа, че тези от 400 до 500 коня при старт ускоряват до 100 километра за 3.6 сек а за 10 сек до 170

            Коментар


              #21
              bobi borisov написа:
              Колеги не наресвам Голфовете, които са като каруци, но съм любител на бързите коли Бравото няма шанс ако голфа е вр6 турбо за спрафка потърсете в гугала и ще се уверите сами, за повече информация ще кажа, че тези голфове са подобни на М3 БМВ и започват от 180 коня и при добър ъпгреид достигат до почти 500 конски сили, аз лично съм фен на Фиат и имам малко 1.2 браво, но ви казвам видите ли такъв голф не се състезаваите особенно ако видите, че гумите са му много по-голями от на обикновен голф. Също ще кажа, че тези от 400 до 500 коня при старт ускоряват до 100 километра за 3.6 сек а за 10 сек до 170
              Къде ги тия "Голф"-ове по 500 конски сили? В Перник сигурно ги има на всеки ъгъл,а?
              SEAT Leon Cupra 300
              Triumph Street Triple 765 R

              Коментар


                #22
                VooDoo написа:
                bobi borisov написа:
                Колеги не наресвам Голфовете, които са като каруци, но съм любител на бързите коли Бравото няма шанс ако голфа е вр6 турбо за спрафка потърсете в гугала и ще се уверите сами, за повече информация ще кажа, че тези голфове са подобни на М3 БМВ и започват от 180 коня и при добър ъпгреид достигат до почти 500 конски сили, аз лично съм фен на Фиат и имам малко 1.2 браво, но ви казвам видите ли такъв голф не се състезаваите особенно ако видите, че гумите са му много по-голями от на обикновен голф. Също ще кажа, че тези от 400 до 500 коня при старт ускоряват до 100 километра за 3.6 сек а за 10 сек до 170
                Къде ги тия "Голф"-ове по 500 конски сили? В Перник сигурно ги има на всеки ъгъл,а?
                Е как къде във Vbox7 хахаха :D
                Fiat Coupe 2.0 16V turbo

                Коментар


                  #23
                  bobi borisov написа:
                  Колеги не наресвам Голфовете, които са като каруци, но съм любител на бързите коли Бравото няма шанс ако голфа е вр6 турбо за спрафка потърсете в гугала и ще се уверите сами, за повече информация ще кажа, че тези голфове са подобни на М3 БМВ и започват от 180 коня и при добър ъпгреид достигат до почти 500 конски сили, аз лично съм фен на Фиат и имам малко 1.2 браво, но ви казвам видите ли такъв голф не се състезаваите особенно ако видите, че гумите са му много по-голями от на обикновен голф. Също ще кажа, че тези от 400 до 500 коня при старт ускоряват до 100 километра за 3.6 сек а за 10 сек до 170
                  я земи 1 валерянче
                  ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                  Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                  Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                  Коментар


                    #24
                    VR6 има 2.8 174 к.с. и 2.9 над 193 к.с. не помня тачно колко. А 4ка R32 има ипредимно са правени за СЩА
                    fiat punto

                    Коментар


                      #25
                      Човека е гледал новия Голф 5 р32 и сега се е възбудил...Голф съкс, ама все пак внимавай, че Бравото е малко мудно на старта...
                      НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
                      И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

                      Codename: ФИЧО

                      Коментар


                        #26
                        !

                        Eбаси голфа, той почти колкото Лаборджини ускорява бе И фераритата нямат шансове срещу него.... Егати, тея немци.....
                        EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
                        Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
                        ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
                        Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

                        Коментар


                          #27
                          http://www.youtube.com/watch?v=RGgJ5iJBZgM не съм сигурен че това е ВР6 ама на клипа по късно се вижда как на светофара пунтото го искриви :D Такаче според мен ХГТ ще го скъса само нз дали пунтото нее бутано.Ако е бутано се вижда как го бие без проблем,но ако нее бутано пак има някъкъв шанс :D

                          Коментар


                            #28
                            MateikoGT написа:
                            http://www.youtube.com/watch?v=RGgJ5iJBZgM не съм сигурен че това е ВР6 ама на клипа по късно се вижда как на светофара пунтото го искриви :D Такаче според мен ХГТ ще го скъса само нз дали пунтото нее бутано.Ако е бутано се вижда как го бие без проблем,но ако нее бутано пак има някъкъв шанс :D
                            Густооо. :D
                            BRAVO 1.6 16V

                            Коментар


                              #29
                              Колеги може би това във Вбокс седем да не е истина, но не може да се сравняда 6 цилиндров двигател с 5 цилиндров и 2.0 мотор 20 винтила с 2.9 мотор, ако е вентилиран са 24 а най-вероятно е вентилиран. И двата двигателя са с турбини единствения плюс на Бравото е малкото тегло, което може да бъде използвано в старта и аеродинамичната му форма която голфът няма защото е барака но ако е вентилиран голфа плюсовете стават много защото кубатурата е по-голяма винтилите са повече с 4 това е все едно да сравняваш 1.2 мотор с 1.6 1.8 без дабъдат подсилени и да си на мнение че 1.2 ще победи това са различен клас коли. Но наистина бравото може би има шанс ако не е вентилиран голфа.

                              Коментар


                                #30
                                А на някои ще кажа те да пият по няколко валериана, защото с пари всичко става реалност и 200 коня бързо ще станат 380 - 400 и с това леко купе на голфа с по-големи гуми и със заварени отдолу щанги защото ще излети ще скъса ферарито като Супрата от бързи и яростни

                                Коментар

                                Working...
                                X